Povezane vesti

Predsednik Evropskog saveta Šarl Mišel planira da napusti funkciju pre isteka mandata

Predsednik Evropskog saveta Šarl Mišel planira da napusti funkciju pre isteka mandata

Beta 07.01.2024
Predsednik Evropskog saveta, Belgijanac Šarl Mišel (Charles Michel) izjavio je danas da će biti kandidat za izbore za Evropski parlament u junu i dodao da namerava da napusti sadašnju funkciju u julu, pre isteka mandata. "Odlučio sam da se kandidujem… »
Predsednik Evropskog saveta Šarl Mišel planira da napusti funkciju pre isteka mandata

Predsednik Evropskog saveta Šarl Mišel planira da napusti funkciju pre isteka mandata

N1 Info 07.01.2024
Predsednik Evropskog saveta Belgijanac Šarl Mišel izjavio je da će biti kandidat za izbore za Evropski parlament u junu i dodao da namerava da napusti sadašnju funkciju u julu, pre isteka mandata. „Odlučio sam da se kandidujem za evropske izbore u… »
Šarl Mišel planira da napusti funkciju pre isteka mandata

Šarl Mišel planira da napusti funkciju pre isteka mandata

Danas 07.01.2024
Predsednik Evropskog saveta, Belgijanac Šarl Mišel (Charles Michel) izjavio je danas da će biti kandidat za izbore za Evropski parlament u junu i dodao da namerava da napusti sadašnju funkciju u julu, pre isteka mandata. „Odlučio sam da se… »
Predsednik Evropskog saveta Šarl Mišel planira da napusti funkciju pre isteka mandata

Predsednik Evropskog saveta Šarl Mišel planira da napusti funkciju pre isteka mandata

Insajder 07.01.2024
Predsednik Evropskog saveta, Belgijanac Šarl Mišel izjavio je u nedelju, 7. januara, da će biti kandidat za izbore za Evropski parlament u junu i dodao da namerava da napusti sadašnju funkciju u julu, pre isteka mandata. 'Odlučio sam da se kandidujem… »
Predsednik Evropskog saveta Šarl Mišel planira da napusti funkciju pre isteka mandata

Predsednik Evropskog saveta Šarl Mišel planira da napusti funkciju pre isteka mandata

Novi magazin 07.01.2024
Predsednik Evropskog saveta, Belgijanac Šarl Mišel (Charles Michel) izjavio je danas da će biti kandidat za izbore za Evropski parlament u junu i dodao da namerava da napusti sadašnju funkciju u julu, pre isteka mandata. "Odlučio sam da se kandidujem… »
Predsednik Evropskog Saveta planira da napusti funkciju nakon izbora, a pre isteka mandata

Predsednik Evropskog Saveta planira da napusti funkciju nakon izbora, a pre isteka mandata

Radio 021 07.01.2024
Predsednik Evropskog saveta, Belgijanac Šarl Mišel izjavio je da će biti kandidat za izbore za Evropski parlament u junu i dodao da namerava da napusti sadašnju funkciju pre isteka mandata. "Odlučio sam da se kandidujem za evropske izbore u junu… »
Šarl Mišel: Izlazim na evropske izbore ispred Reformističkog pokreta

Šarl Mišel: Izlazim na evropske izbore ispred Reformističkog pokreta

Euronews 07.01.2024
Predsednik Evropskog saveta Šarl Mišel izjavio je danas da je odlučio da učestvuje na evropskim izborima koji su zakazani za jun ove godine. On je rekao da će predvoditi listu Reformističkog pokreta, prenela je Ansa. Pošto mu mandat na mestu… »
Šarl Mišel: Izlazim na evropske izbore ispred Reformističkog pokreta

Šarl Mišel: Izlazim na evropske izbore ispred Reformističkog pokreta

Blic 07.01.2024
Predsednik Evropskog saveta Šarl Mišel izjavio je danas da je odlučio da učestvuje na evropskim izborima koji su zakazani za jun ove godine. On je rekao da će predvoditi listu Reformističkog pokreta, prenela je Ansa. Pošto mu mandat na mestu… »

Vesti dana »