Povezane vesti

Nadal propušta Australijan open zbog povrede

Nadal propušta Australijan open zbog povrede

Novi magazin 07.01.2024
Španski teniser Rafael Nadal objavio je danas na društvenim mrežama da će zbog povrede mišića propustiti Australijan open. "Trenutno nisam spreman da se takmičim na najvišem nivou. Moj cilj je da za tri meseca budem u najboljoj formi", napisao je… »
Šokantna odluka: Nadal odustao od Australijan opena! Vratio se u Španiju!

Šokantna odluka: Nadal odustao od Australijan opena! Vratio se u Španiju!

Kurir 07.01.2024
Tužna vest za navijače španskog tenisera... Španski teniser Rafael Nadal odustao je od učešća na Australijan openu zbog problema sa povredom. "Zdravo svima, tokom mog poslednjeg meča u Brizbejnu imao sam mali problem sa mišićem koji me je, kao… »
Rafael Nadal otkrio da li će igrati na Australijen openu

Rafael Nadal otkrio da li će igrati na Australijen openu

Danas 07.01.2024
Španski teniser Rafael Nadal odustao je od takmičenja na Australijen openu ove godine. Kako je sam istakao, trenutno nije spreman da se takmiči na najvišem nivou zbog povreda. Rafa je saopštio da ima rupturu mišića i da se vraća u Španiju, gde… »
Nadal odustao od Australijskog opena!

Nadal odustao od Australijskog opena!

Sportski žurnal 07.01.2024
Španac je objavio da zbog povrede neće učestvovati na prvom gren slemu sezone. Španski teniser Rafael Nadal saopštio je danas da zbog povrede neće igrati na predstojećem Australijan openu. - Tokom mog poslednjeg meča u Brizbejnu imao sam mali… »
Rafa Nadal se povukao sa Australijan opena! Hitno se oglasio iz Melburna: "Ljudi, nisam spreman za ovo"

Rafa Nadal se povukao sa Australijan opena! Hitno se oglasio iz Melburna: "Ljudi, nisam spreman za ovo"

Mondo 07.01.2024
Rafael Nadal neće igrati na Australijan openu. Rafael Nadal neće igrati na Australijan openu. Rafael Nadal povukao se sa Australijan opena! Španski teniser doneo je odluku da ne rizikuje pogoršanje povrede koju je zadobio u Brizbejnu i neće igrati na… »
Kakav teniski šok: Rafael Nadal odustao od Australijan opena!

Kakav teniski šok: Rafael Nadal odustao od Australijan opena!

Večernje novosti 07.01.2024
Najbolji španski teniser Rafael Nadal neće nastupati na narednom grend slemu u Melburnu. FOTO: Tanjug/AP On je na svom ''X'' nalogu objavio da se povlači sa prvog grend slema u sezoni. Pored svih prethodnih navoda da se nalazi u odličnoj formi sada je… »
Bum - Bez Rafaela Nadala na Australijan openu!

Bum - Bez Rafaela Nadala na Australijan openu!

Sportske.net 07.01.2024
Španski teniser Rafael Nadal neće učestvovati na ovogodišnjem Australijan openu, saopštio je ovog jutra. Nova godina, stari problemi za Rafaela Nadala. Povrede su ga mučile u prethodnim sezonama, a ništa drugačije nije počela ni nova. Kako je… »
Nadal odustao od Australijan opena

Nadal odustao od Australijan opena

Vesti online 07.01.2024
Španski teniser Rafael Nadal saopštio je danas da zbog povrede neće igrati na predstojećem Australijan openu. “Tokom mog poslednjeg meča u Brizbejnu imao sam mali problem sa mišićem koji me je, kao što znate, zabrinuo. Kad sam stigao u Melburn… »
Nadal neće učestvovati na Australijan openu, razlog - povreda

Nadal neće učestvovati na Australijan openu, razlog - povreda

Radio 021 07.01.2024
Španski teniser Rafael Nadal saopštio je danas da zbog povrede neće igrati na predstojećem Australijan openu. nadal. "Tokom mog poslednjeg meča u Brizbejnu imao sam mali problem sa mišićem koji me je, kao što znate, zabrinuo. Kad sam stigao u… »

Vesti dana »