Povezane vesti

Takmičara Elite žena varala sa venčanim kumom! Nemanja do detalja prepričao njenu aferu, a onda zajecao: Srceparajuća…

Takmičara Elite žena varala sa venčanim kumom! Nemanja do detalja prepričao njenu aferu, a onda zajecao: Srceparajuća…

Kurir 09.01.2024
Učesnik "Elite" Nemanja Gačić progovorio je o bolnom iskustvu, trenutku kada je saznao da ga supruga vara sa venčanim kumom. - Kad si saznao da ti se žena viđa sa venčanim kumom - pitao je Milan. - Nisam ja saznao da se viđa sa njim, ona mi kaže… »
Družile se i pile kafu dok joj je obrađivala muža Učesnica Elite bila sa oženjenim pevačem, obećao joj pesme pa mu žena…

Družile se i pile kafu dok joj je obrađivala muža Učesnica Elite bila sa oženjenim pevačem, obećao joj pesme pa mu žena…

Kurir 09.01.2024
Milan Milošević je pokrenuo temu o Jovani Cvijanović koja je bila u pararelnoj vezi sa Peđom Medenicom, a Nemanja Gačić je otkrio da se ona čak i družila sa pevačevom ženom. - Ona je meni pričala sama o tome. Rekla mi je za Peđu da su oni… »
Skandalozno! Učesnica "Elite" bila intimna sa ovim oženjenim pevačem, družila se sa njegovom ženom: "Obećao joj pesmu, pa…

Skandalozno! Učesnica "Elite" bila intimna sa ovim oženjenim pevačem, družila se sa njegovom ženom: "Obećao joj pesmu, pa…

Blic 09.01.2024
Tokom sinoćne emisije "Pretres nedelje" voditelj Milan Milošević je pokrenuo temu o Jovani Cvijanović koja je bila u pararelnoj vezi sa Peđom Medenicom. Nemanja Gačić je dobio reć da ispriča o čemu se radi. - Ona je meni pričala sama o tome… »
Peđa medenica imao aferu sa učesnicom elite? Hteo da ostavi ženu zbog nje, viđali se godinu dana, javno iznete skandalozne…

Peđa medenica imao aferu sa učesnicom elite? Hteo da ostavi ženu zbog nje, viđali se godinu dana, javno iznete skandalozne…

Alo 09.01.2024
Priznala da se poznaju već šest godina. Sinoć su u Eliti izneseni šokantni detalji, a to je da je Jovana Cvijanović bila intimna sa pevačem Peđom Medenicom. Njen cimer iz rijalitija je javno raskrinkao i otkrio sve što mu je pričala. - Ona je… »
Nemanja Gačić javno izneo detalje prevare! Žena ga varala sa kumom! (VIDEO)

Nemanja Gačić javno izneo detalje prevare! Žena ga varala sa kumom! (VIDEO)

Svet plus 09.01.2024
Nemanja Gačić javno je izneo detalje iz svog braka! Žena ga varala sa kumom, deca su mu pričala da se zaključavala u sobu sa njim... Poenta priče je da je ona meni govorila da nisam normalan, kaže Nemanja. Voditelj Milan Milošević podigao je… »
Takmičara "Elite" prevarila žena sa venčanim kumom: "Ispred dece se zaključavala sa njim u sobu"

Takmičara "Elite" prevarila žena sa venčanim kumom: "Ispred dece se zaključavala sa njim u sobu"

Blic 09.01.2024
Učesnik "Elite" Nemanja Gačić progovorio je o bolnom iskustvu, trenutku kada je saznao da ga supruga vara sa venčanim kumom. - Kad si saznao da ti se žena viđa sa venčanim kumom - pitao je Milan. - Nisam ja saznao da se viđa sa njim, ona mi kaže… »

Vesti dana »