Povezane vesti

Era Ojdanić u vezi sa 43 godine mlađom devojkom: Folker izneo intimne detalje

Era Ojdanić u vezi sa 43 godine mlađom devojkom: Folker izneo intimne detalje

Večernje novosti 11.01.2024
FOLKER Era Ojdanić šokirao je javnost kada je priznao da je u vezi sa 43 godine mlađom devojkom, a sada je izneo intimne detalje o njihovom odnosu, te otkrio kako im počinje svako jutro. Foto: V. Danilov Kako kaže Era Ojdanić, vrlo je romantičan i… »
"Maco budi se, vidi ko te gleda..." - Folker izneo najintimnije detalje iz kreveta sa 43 godine mlađom izabranicom!

"Maco budi se, vidi ko te gleda..." - Folker izneo najintimnije detalje iz kreveta sa 43 godine mlađom izabranicom!

Mondo 11.01.2024
Era Ojdanić izneo je detalje iz veze sa 43 godine mlađom devojkom i otkrio šta rade svako jutro. Era Ojdanić izneo je detalje iz veze sa 43 godine mlađom devojkom i otkrio šta rade svako jutro. Folk pevač Era Ojdanić koji je sa Vesnom Vukilić… »
"Maco moja, budi se, je l’ vidiš ko te gleda?!": Era Ojdanić u vezi sa 43 godina mlađom, folker šokirao, pa izneo intimne…

"Maco moja, budi se, je l’ vidiš ko te gleda?!": Era Ojdanić u vezi sa 43 godina mlađom, folker šokirao, pa izneo intimne…

Blic 11.01.2024
Folker Era Ojdanić šokirao je javnost kada je priznao da je u vezi sa 43 godina mlađom devojkom, a sada je izneo intimne detalje o njihovom odnosu, te otkrio kako im počinje svako jutro. Kako kaže Era Ojdanić vrlo je vrlo je romantičan i da kao… »
"Maco moja, budi se..."Era Ojdanić u vezi sa 43 godina mlađom, izneo intimne detalje i sve šokirao detaljima iz kreveta

"Maco moja, budi se..."Era Ojdanić u vezi sa 43 godina mlađom, izneo intimne detalje i sve šokirao detaljima iz kreveta

Kurir 11.01.2024
Folker Era Ojdanić šokirao je javnost kada je priznao da je u vezi sa 43 godina mlađom devojkom, a sada je izneo intimne detalje o njihovom odnosu, te otkrio kako im počinje svako jutro. Kako kaže Era Ojdanić vrlo je vrlo je romantičan i da kao… »

Vesti dana »