Povezane vesti

"Moj brat se obesio..." Janjuš progovorio o potresnim detaljima, učesnici ne mogu da zaustave suze: Tog jutra me je zaboleo…

"Moj brat se obesio..." Janjuš progovorio o potresnim detaljima, učesnici ne mogu da zaustave suze: Tog jutra me je zaboleo…

Alo 12.01.2024
Bivši košarkaš se slomio, a potom otkrio šta se dešavalo. Učesnik Elite Marko Janjušević Janjuš ušao je u Belu kuću i saopštio cimerima zbog čega je napustio rijaliti. Janjuš je, nakon što im je sve saopštio i rekao da nema potrebe da mu… »
Miljani kulić pozlilo Slomila se zbog Janjuševe tragedije i smrti brata, ne može da stoji na nogama

Miljani kulić pozlilo Slomila se zbog Janjuševe tragedije i smrti brata, ne može da stoji na nogama

Alo 12.01.2024
Kulićeva nije mogla da sakrije tugu. Učesnik Elite Marko Janjušević Janjuš, ušao je večeras u rijaliti, nakon tri nedelje, i saopštio cimerima zbog čega je zapravo napustio isti. On je otkrio pred svima da mu je brat izvršio samoubistvo, a potom… »
Maja marinković prišla janjušu Lije suze, ne može da sakrije tugu, a njegova reakcija kida dušu

Maja marinković prišla janjušu Lije suze, ne može da sakrije tugu, a njegova reakcija kida dušu

Alo 12.01.2024
Tuga ne prestaje. Bivši košarkaš i učesnik Elite, Marko Janjušević Janjuš, vratio se večeras u rijaliti nakon velike porodične tragedije i smrti brata, Mihaila Janjuševića. Janjuš je prvi cimerima saopštio šta mu se desilo, a potom izašao… »
Izgubio sam mlađeg brata: Janjuš ušao u Elitu i saopštio sve učesnicima, potresne scene u Beloj kući, Maja zajecala

Izgubio sam mlađeg brata: Janjuš ušao u Elitu i saopštio sve učesnicima, potresne scene u Beloj kući, Maja zajecala

Alo 12.01.2024
Tuga... Učesnik Elite Marko Janjušević Janjuš ušao je u Belu kuću i saopštio cimerima zbog čega je napustio rijaliti. Naime, učesnici nisu ni slutili šta se desilo, a muk je nastao kada je izgovorio prve reči. - Verujem da ne znate... Izgubio… »
Aneli prišla janjušu Nije mogla da sakrije suze, zagrlila ga i uspela da izusti samo ovo

Aneli prišla janjušu Nije mogla da sakrije suze, zagrlila ga i uspela da izusti samo ovo

Alo 12.01.2024
Aneli se slomila od bola nakon Janjuševog izlaganja. Učesnik Elite Marko Janjušević Janjuš ušao je u Belu kuću i saopštio cimerima zbog čega je napustio rijaliti. Nakon što im je otkrio sve detalje, zavladao je muk, a Aneli i Maja su se slomile… »
Janjuš se definitivno vraća u rijaliti Produkcija potvrdila, otkriveno i kada

Janjuš se definitivno vraća u rijaliti Produkcija potvrdila, otkriveno i kada

Alo 12.01.2024
Nema sumnje da će se Janjuševom povratku najviše obradovati Aneli Ahmić. Marko Janjušević Janjuš napustio je Belu kuću zbog porodične tragedije. Naime, njegov rođeni brat Mihailo izvršio je samoubistvo, te je Janjuš hitno izašao sa imanja i… »

Vesti dana »