Povezane vesti

Spreman je da nalazaču da 60.000 dinara: Beograđanin izgubio vrednu burmu, pa uputio apel (foto)

Spreman je da nalazaču da 60.000 dinara: Beograđanin izgubio vrednu burmu, pa uputio apel (foto)

Večernje novosti 13.01.2024
NA Instagramu je objavljen apel jednog Beograđanina, koji je izgubio vredan prsten. Foto: Profimedia/Ilustracija Naime, informativni profil moj_beo_grad objavio je njegov post kako bi pokušao da nađe Cartier burmu, koju je kako kaže, izgubio na Novom… »
Nudi nalazaču burme 500 evra: Beograđanin izgubio vredan venčani prsten i spreman je da da veliku nagradu ko mu ga vrati

Nudi nalazaču burme 500 evra: Beograđanin izgubio vredan venčani prsten i spreman je da da veliku nagradu ko mu ga vrati

Kurir 13.01.2024
Jedan Beograđanin kontaktirao je s profilom moj_beo_grad kako bi pokušao da nađe Cartier burmu, koju je kako kaže, izgubio na Novom Beogradu. Naveo je da je spreman da srećnom pronalazaču isplati 60.000 dinara, kao i da je to mnogo veća vrednost od… »
Izgubio burmu na Novom Beogradu Ko je vrati, nagrada 500 evra - evo kako izgleda (foto)

Izgubio burmu na Novom Beogradu Ko je vrati, nagrada 500 evra - evo kako izgleda (foto)

Alo 13.01.2024
Istakao je da je spreman da da 500 evra ako ju je neko našao. Jedan Beograđanin kontaktirao je s profilom moj_beo_grad kako bi pokušao da nađe Cartier burmu, koju je kako kaže, izgubio na Novom Beogradu. Naveo je da je spreman da srećnom… »
Izgubio ovu Cartier burmu od 2.300 evra na Novom Beogradu, pronalazaču nudi 60.000 dinara

Izgubio ovu Cartier burmu od 2.300 evra na Novom Beogradu, pronalazaču nudi 60.000 dinara

Telegraf 13.01.2024
Kaže da burma vredi 2.300 evra u zlatari, ali samo ako posedujete sertifikat o kupovini. Jedan Beograđanin kontaktirao je s profilom moj_beo_grad kako bi pokušao da nađe Cartier burmu, koju je kako kaže, izgubio na Novom Beogradu. Naveo je da je… »

Vesti dana »