Povezane vesti

Deki, ljudska gromada! Milojević bivšem saigraču pomogao da kupi stan (video)

Deki, ljudska gromada! Milojević bivšem saigraču pomogao da kupi stan (video)

Večernje novosti 19.01.2024
BIVŠI saigrač Dejana Milojevića Vladimir Kuzmanović u svom podkastu "Luka i Kuzma" ispričao je jednu divnu anegdotu o prerano preminulom srpskom treneru i legendi naše košarke. FOTO: N. Paraušić Kuzmanović je poznavao Dejana Milojevića 30… »
Falilo mi 30.000 evra - šta mislite, koga sam pozvao? Miloje mi dao novac za stan, a kad sam spomenuo kamatu...

Falilo mi 30.000 evra - šta mislite, koga sam pozvao? Miloje mi dao novac za stan, a kad sam spomenuo kamatu...

Mondo 19.01.2024
Poznati srpski košarkaš Vladimir Kuzmanović otkrio je sjajnu anegdotu u vezi sa Dejanom Milojevićem. Poznati srpski košarkaš Vladimir Kuzmanović otkrio je sjajnu anegdotu u vezi sa Dejanom Milojevićem. Nekadašnji košarkaš Crvene zvezde i… »
Ljudska gromada - dejan Milojević Malo je ovakvih ljudi ostalo: Bivšem saigraču pozajmio ogroman novac i pomogao da kupi…

Ljudska gromada - dejan Milojević Malo je ovakvih ljudi ostalo: Bivšem saigraču pozajmio ogroman novac i pomogao da kupi…

Kurir 19.01.2024
Priča koja će vas ostaviti bez teksta... Bivši saigrač Dejana Milojevića, Vladimir Kuzmanović, u svom podkastu "Luka i Kuzma" ispričao je jednu divnu anegdotu o prerano preminulom srpskom treneru i legendi naše košarke. Kuzmanović je poznavao… »

Vesti dana »