Повезане вести

Новак верује у Миомира: Може да парира Алкаразу

Новак верује у Миомира: Може да парира Алкаразу

Спорт клуб 21.01.2024
У понедељак од 9.00 по средњоевропском времену, Миомир Кецмановић играће један од највећих мечева у досадашњој каријери. ЕКСКЛУЗИВНО ИЗ МЕЛБУРНА На Род Лејвер арени, на којој ће дебитовати, противник ће му бити други… »
Њој је Новак Ђоковић послао пољубац у Мелбурну! Откривено ко је девојка због које се вратио на терен!

Њој је Новак Ђоковић послао пољубац у Мелбурну! Откривено ко је девојка због које се вратио на терен!

Мондо 21.01.2024
Пољубац који је послао Новак Ђоковић добила је Ана, којој је касније припао и потписан качкет. Пољубац који је послао Новак Ђоковић добила је Ана, којој је касније припао и потписан качкет. Најбољи тенисер свих времена… »
Ђоковиц́: Знам шта ми је чинити

Ђоковиц́: Знам шта ми је чинити

Вести онлине 21.01.2024
Најбољи тенисер света Новак Ђоковиц́ изјавио је у Мелбурну да му је највец́а жеља да одржи континуитет и да из себе извуче максимум на мечу четвртфинала Аустралијан опена против Тејлора Фрица. Ђоковиц́ је у осмини… »
Ђоковић против Фрица у четвртфиналу Аустралијан опена

Ђоковић против Фрица у четвртфиналу Аустралијан опена

Политика 21.01.2024
МЕЛБУРН – Најбољи тенисер света Новак Ђоковић играће против Американца Тејлора Фрица у четвртфиналу Аустралијан опена. Ђоковић је у осмини финала победио Француза Адријана Манарина 6:0, 6:0, 6:3, док је Фриц јутрос… »
Ђоковић: Знам шта ми је чинити против Фрица

Ђоковић: Знам шта ми је чинити против Фрица

Политика 21.01.2024
МЕЛБУРН – Најбољи тенисер света Новак Ђоковић изјавио је данас у Мелбурну да је му највећа жеља да одржи континуитет и да из себе извуче максимум на мечу четвртфинала Аустралијан опена против Тејлора Фрица. Ђоковић… »
Ко је Новаков ривал: Прозивао га да лажира повреду, радовао се што не игра, девојка му је прелепа плавуша ФОТО

Ко је Новаков ривал: Прозивао га да лажира повреду, радовао се што не игра, девојка му је прелепа плавуша ФОТО

Нова 21.01.2024
Све што треба да знате о Американцу. Милшпед Гроуп вам доноси најзанимљивије вести директно из Мелбурна. Новак Ђоковић одиграо је најбољи меч на Аустралијан опену и савладао је Адријана Манарина у осмини финала са 6:0, 6:0… »
Новак против Фрица, силни Јаник, Аустралија куне Рубљова

Новак против Фрица, силни Јаник, Аустралија куне Рубљова

Спорт клуб 21.01.2024
Осмог дана Аустралијан Опена на програму је осам мечеве осмине финала у обе конкуренције. Руски тенисер Андреј Рубљов победио је домаћег такмичара Алекса Де Минора после пет сетова и више од четири сата борбе резултатом 6:4… »
У половини жреба коју предводи Ђоковић надиру Синер и Рубљов

У половини жреба коју предводи Ђоковић надиру Синер и Рубљов

Данас 21.01.2024
У половини жреба коју на Аустралијан опену предводи Новак Ђоковић, први носилац, бранилац трона, познат је и други пар четвртфинала. Најбољи тенисер на свету и најбоље пласирани амерички играч Тејлор Фриц (12. место) први… »
Ђоковић открио када ће у пензију: „Много се ствари дешава…“

Ђоковић открио када ће у пензију: „Много се ствари дешава…“

Нова 21.01.2024
Још увек жели да се надмеће. Милшпед Гроуп вам доноси најзанимљивије вести директно из Мелбурна Новак Ђоковић, најбољи тенисер света, савладао је Адријена Манарина 6:0, 6:0, 6:3 и пласирао се у четвртфинале Аустралијан… »
Ђоковић: Играо сам сјајно од првог до последњег поена

Ђоковић: Играо сам сјајно од првог до последњег поена

Политика 21.01.2024
МЕЛБУРН – Најбољи тенисер света Новак Ђоковић изјавио је данас да му је меч против Француза Адријана Манарина био можда најбоље издање на овогодишњем Аустралијан опену. Ђоковић је јутрос у осмини финала Аустралијан… »
Новак јутрос успео што није нико откако је установљена АТП листа (фото, видео)

Новак јутрос успео што није нико откако је установљена АТП листа (фото, видео)

Спортски журнал 21.01.2024
У осмини финала Отвореног првенства Аустралије српски тенисер је победио 19. играча света Француза Адријана Манарина 3:0 (6:0, 6:0, 6:3). Десетоструки освајач Аустралијан опена и бранилац титуле у Мелбурну Новак Ђоковић… »
Ђоковић одличном игром стигао до четвртфинала Аустралијан опена

Ђоковић одличном игром стигао до четвртфинала Аустралијан опена

Политика 21.01.2024
МЕЛБУРН – Најбољи тенисер света Новак Ђоковић убедљиво је победио Француза Адријана Манарина са 3:0, по сетовима 6:0, 6:0, 6:3, и одличном игром се пласирао, 14. пут у каријери, у четвртфинале Аустралијан опена. Ђоковић… »
Ђоковић у четвртфиналу против Американца Фрица: Њихов једини претходни дуел у Мелбурну није имао сведоке до краја

Ђоковић у четвртфиналу против Американца Фрица: Њихов једини претходни дуел у Мелбурну није имао сведоке до краја

Данас 21.01.2024
Кад је најбољи тенисер света Новак Ђоквић већ одржао лекцију Французу Адријену Манарину у осмини финала Аустралијан опена, тек се развијала борба између двојице за његовог следећег противника. Десетоструки освајач… »
Ђоковић: Знам шта ми је чинити против Фрица, желим да одржим континуитет

Ђоковић: Знам шта ми је чинити против Фрица, желим да одржим континуитет

Спортски журнал 21.01.2024
Имам одличан скор са њим, последњи пут сам га победио прошле године у четвртфиналу Ју-Ес опена. Најбољи тенисер света Новак Ђоковић изјавио је данас у Мелбурну да је му највећа жеља да одржи континуитет и да из себе… »
Ђоковић лако до четвртфинала Аустралијан опена

Ђоковић лако до четвртфинала Аустралијан опена

Нови магазин 21.01.2024
Бранилац титуле на Отвореном првенству Аустралије у Мелбурну српски тенисер Новак Ђоковић пласирао се данас у четвртфинале тог турнира, пошто је победио 19. играча света Француза Адријана Манарина после три сета, 6:0, 6:0… »
"Тензија је расла, срећан сам што се завршило" Новак опет осетио притисак публике: Нисам имао много оваквих ситуација!

"Тензија је расла, срећан сам што се завршило" Новак опет осетио притисак публике: Нисам имао много оваквих ситуација!

Мондо 21.01.2024
Новак Ђоковић је успео да победи свог ривала са три изгубљена гема, а бар један од тих је поклонио! Новак Ђоковић је успео да победи свог ривала са три изгубљена гема, а бар један од тих је поклонио! Новак Ђоковић је… »
Ово може само Новак Ђоковић: Србин против Манарина урадио нешто невероватно

Ово може само Новак Ђоковић: Србин против Манарина урадио нешто невероватно

Вечерње новости 21.01.2024
НОВАК Ђоковић игра сјајно на Аустралијан опену. Најбољи тенисер света пласирао се у четвтфинале победом над Адријаном Манарином (6:0, 6:0, 6:3). Управо је на том мечу успео да уради нешто што до сада никоме није пошло за… »
Ђоковић: Ово је била моја најбоља партија до сада, заиста сам желео да изгубим гем

Ђоковић: Ово је била моја најбоља партија до сада, заиста сам желео да изгубим гем

РТС 21.01.2024
Новак Ђоковић је после пласмана у четвртфинале Аустралијан опена изјавио да му је меч против Манарина био најбољи до сада, и да је после прва два сета желео да изгуби гем. Најбољи тенисер света Новак Ђоковић убедљиво је… »
Нациљао титулу и има разлог да се нада! Италијан крчи пут ка полуфиналу са Новаком!

Нациљао титулу и има разлог да се нада! Италијан крчи пут ка полуфиналу са Новаком!

Спортске.нет 21.01.2024
Гледајући тренутну форму (са краја претходне и почетка ове сезоне), чини се да је Јаник Синер можда и највећи ривал Новаку Ђоковићу у овом тренутку. Италијан је успео да се пласира у четвртфинале Аустралијан опена пошто… »
У четвртфиналу с једном од најредовнијих муштерија: Ђоковић, субјекат Фрицове изјаве истргнуте из контекста

У четвртфиналу с једном од најредовнијих муштерија: Ђоковић, субјекат Фрицове изјаве истргнуте из контекста

Данас 21.01.2024
Најбоље пласирани амерички тенисер на светкој листи 26-годишњи Тејлор Фриц сањаће о подвигу против првог „рекета“ света Новака Ђоковића и у сусрет свом првом четвртфиналу на Аустралијан опену, а сви његови претходни… »
Маестро: Ђоковић лако до четвртфинала Аустралијан опена, следи Фриц (фото, видео)

Маестро: Ђоковић лако до четвртфинала Аустралијан опена, следи Фриц (фото, видео)

Спортски журнал 21.01.2024
Новак је одиграо најбољи меч на овогодишњем Аустралијан опену и ни у једном сету није дозволио неизвесну завршницу. Бранилац титуле на Отвореном првенству Аустралије у Мелбурну српски тенисер Новак Ђоковић пласирао се данас… »
Ђоковић: Играо сам сјајно од првог до последњег поена (фото, видео)

Ђоковић: Играо сам сјајно од првог до последњег поена (фото, видео)

Спортски журнал 21.01.2024
Ђоковић ће у четвртфиналу Аустралијан опена играти против Американца Тејлора Фрица, са којим има скор 8-0. Најбољи тенисер света Новак Ђоковић изјавио је данас да му је меч против Француза Адријана Манарина био можда… »
Фриц у четвртфиналу Аустралијан опена против Ђоковића

Фриц у четвртфиналу Аустралијан опена против Ђоковића

Спортски журнал 21.01.2024
Фриц, 12. тенисер света, победио је Циципаса после три сата и једног минута. Амерички тенисер Тејлор Фриц пласирао се данас у четвртфинале Отвореног првенства Аустралије у Мелбурну, пошто је победио седмог играча света Грка… »
Ђоковић насмејао све: „Тензија је расла, зато сам желео да изгубим тај гем“

Ђоковић насмејао све: „Тензија је расла, зато сам желео да изгубим тај гем“

Нова 21.01.2024
Савршен меч одиграо је српски тенисер. Милшпед Гроуп вам доноси најзанимљивије вести директно из Мелбурна. Новак Ђоковић одиграо је најбољи меч на Аустралијан опену и савладао је Адријана Манарина у осмини финала са 6:0… »
Ђоковић лако до четвртфинала Аустралијан опена

Ђоковић лако до четвртфинала Аустралијан опена

Инсајдер 21.01.2024
Бранилац титуле на Отвореном првенству Аустралије у Мелбурну српски тенисер Новак Ђоковић пласирао се у недељу у четвртфинале тог турнира, пошто је победио 19. играча света Француза Адријана Манарина после три сета, 6:0… »
Ноле: Док сам број један и при врху, не оставља ми се тенис

Ноле: Док сам број један и при врху, не оставља ми се тенис

Спорт клуб 21.01.2024
Расположен је био Новак Ђоковић после убедљиве победе против Адриана Манарина и пласмана у четвртфинале Аустралијан Опена. Најбољи тенисер света је Французу, тренутно 19. играчу на АТП листи, препустио само три гема и… »
Ђоковић спреман за фрица: Ако будем на свом нивоу шансе су ми јако добре

Ђоковић спреман за фрица: Ако будем на свом нивоу шансе су ми јако добре

Вечерње новости 21.01.2024
НОВАК Ђоковић се на доминантан начин домогао четвртфинала, а није крио расположење због проласка међу осам најбољих на Аустралијан опену. ФОТО: Тањуг/АП Најбољи тенисер света је убедљиво савладао Адријана Манарина и… »
Спектакуларни Ђоковић у четвртфиналу! Ноле – Манарино 18:3

Спектакуларни Ђоковић у четвртфиналу! Ноле – Манарино 18:3

Спорт клуб 21.01.2024
Невероватни Новак Ђоковић пласирао се у четвртфинале Аустралијан Опена уз само три изгубљена гема против 19. играча света Адриана Манарина. Први тенисер света је под кровом „Род Лејвер арене“ у Мелбурну славио са 6:0… »
Од дебија на Ролан Гаросу: Ђоковић пети пут на гренд слему преслишао ривала са по 6:0 у два сета

Од дебија на Ролан Гаросу: Ђоковић пети пут на гренд слему преслишао ривала са по 6:0 у два сета

Данас 21.01.2024
У историји четири турнира за гренд слем никада се није десила победа 6:0, 6:0, 6:0. Није је у својих 413 мечева постигао ни Новак Ђоковић, рекордер с 24 трофеја, али је у држању лекције Францзу Адријену Манарину у осмини… »
Нестваран рекорд Ђоковића, ово се на гренд слему никада није десило

Нестваран рекорд Ђоковића, ово се на гренд слему никада није десило

Нова 21.01.2024
Лудост. Милшпед Гроуп вам доноси најзанимљивије вести директно из Мелбурна. Новак Ђоковић је после само 69 минута игре имао 6:0, 6:0 против Адријана Манарина и тиме се уписао у историју. Никада се на гренд слему није догодило… »
Ово је прави Ђоковић - доминација за четвртфинале! Новак прегазио Француза и показао свету ко је газда

Ово је прави Ђоковић - доминација за четвртфинале! Новак прегазио Француза и показао свету ко је газда

Мондо 21.01.2024
Новак Ђоковић победио Адријана Манарина у осмини финала Аустралијан опена. Новак Ђоковић победио Адријана Манарина у осмини финала Аустралијан опена. Новак Ђоковић победио је Адријана Манарина лако и убедљво и прошао у… »
Урнебесан одговор Новака на питање о наредном ривалу: Ове речи нико није очекивао од Ђоковића

Урнебесан одговор Новака на питање о наредном ривалу: Ове речи нико није очекивао од Ђоковића

Курир 21.01.2024
Новак Ђоковић, сасвим разумљиво, био је задовољан својом игром против Адријана Манарина. Ђоковић је за само 105 минута савладао Адријана Манарина са 3:0, по сетовима 6:0, 6:0, 6:3. - Ово је био најбољи меч до сада у дужем… »
АО: Ђоковић лако до победе над Манарином, следећи противник Фриц

АО: Ђоковић лако до победе над Манарином, следећи противник Фриц

Радио 021 21.01.2024
Бранилац титуле на Отвореном првенству Аустралије у Мелбурну Новак Ђоковић пласирао се у четвртфинале пошто је победио 19. играча света Француза Адријана Манарина после три сета, 6:0, 6:0, 6:3. Први тенисер света победио је… »
Урнебесна реакција Манарина после 12 изгубљених гемова

Урнебесна реакција Манарина после 12 изгубљених гемова

Спорт клуб 21.01.2024
Новак Ђоковић је у четвртфиналу Аустралијан Опена. Очекивано... Најбољи тенисер света је у четвртом колу убедљиво победио Адриана Манарина, 19. играча света, који никад у животу није био у бољој форми. Међутим, против… »
Ђоковић сазнао ривала у четвртфиналу: Новаку на путу стоји стара муштерија из Америке

Ђоковић сазнао ривала у четвртфиналу: Новаку на путу стоји стара муштерија из Америке

Курир 21.01.2024
Српски тенисер Новак Ђоковић играће у четвртфиналу Аустралијан опена против Тејлора Фрица. Ђоковић је у осмини финала био бољи од Адријана Манарина са убедљивих и брзих 3:0 (6:0, 6:0, 6:3), док је Американац имао више… »
Ђоковић добио противника - ништа од репризе финала! Циципас испао, а Американац је Новаку узео укупно два сета!

Ђоковић добио противника - ништа од репризе финала! Циципас испао, а Американац је Новаку узео укупно два сета!

Мондо 21.01.2024
Новак Ђоковић играће против Тејлора Фрица у четвртфиналу Аустралијан опена. Новак Ђоковић играће против Тејлора Фрица у четвртфиналу Аустралијан опена. Новак Ђоковић играће против Тејлора Фрица у четвртфиналу… »
Роџере, ћао! Оде ти још један рекорд: Новак прегазио ривала, сад може да слави, поново је први на листи!

Роџере, ћао! Оде ти још један рекорд: Новак прегазио ривала, сад може да слави, поново је први на листи!

Мондо 21.01.2024
Новак не стаје, а Роџерови рекорди нестају. Новак не стаје, а Роџерови рекорди нестају. Мислило се да никада неће пасти рекорд Роџера Федерера од 310 недеља на врху АТП листе па је пао, а уз то га је Новак "појачао" за… »
Какви бре Федерер и Надал? Ђоковић ређа рекорде на Аустралијан опену, нестварно је шта Новак ради!

Какви бре Федерер и Надал? Ђоковић ређа рекорде на Аустралијан опену, нестварно је шта Новак ради!

Вечерње новости 21.01.2024
Савладао је убедљиво Новак Ђоковић Адријана Манарина у осмини финала Аустралијан опена, а тиме је наставио да исписује историју светског тениса. ФОТО: Тањуг/АП Изједначио је још један рекорд Роџера Федерера, који већ на… »
Ђоковић добио ривала: Спектакл у четвртфиналу Аустралијан опена

Ђоковић добио ривала: Спектакл у четвртфиналу Аустралијан опена

Вечерње новости 21.01.2024
Новак Ђоковић савладао је Адријана Манарина у осмини финала Аустралијан опена, а сада је сазнао против кога ће играти у наредном колу. ФОТО: Тањуг/АП Новак Ђоковић је "разбио" Француза Адријана Манарина 3:0 у сетовима, а… »
Савршени тенис Ђоковића: Незаборавно издање Србина, изгубио само три гема за четвртфинале Аустралијан опена

Савршени тенис Ђоковића: Незаборавно издање Србина, изгубио само три гема за четвртфинале Аустралијан опена

Нова 21.01.2024
Новак Ђоковић одиграо је најбољи меч на Аустралијан опену и савладао је Адријана Манарина у осмини финала са 6:0, 6:0, 6:3. Милшпед Гроуп вам доноси најзанимљивије вести директно из Мелбурна. Савршени тенис играо је српски… »
Када и где можете да гледате меч Кецмановића и Алкараза у осмини финала у Мелбурну

Када и где можете да гледате меч Кецмановића и Алкараза у осмини финала у Мелбурну

Данас 21.01.2024
Наш четвтопласирани тенисер на светској листи Миомир Кецмановић (60. место) догурао је у сенци десетоструког освајача Аустралијан опена Новака Ђоковића до осмине финала у Мелбурну. Међу 16 најбољих је ушао и 2022, тада… »
Спектакуларни Ђоковић очитао лекцију Манарину у 106 минута и пласирао се у четвртфинале Аустралијан опена

Спектакуларни Ђоковић очитао лекцију Манарину у 106 минута и пласирао се у четвртфинале Аустралијан опена

Еуроневс 21.01.2024
Какав Ђоковић - страшан Ђоковић. Очекивала се победа Новака Ђоковића против Адријаан Манарина и пласман у четвртинале јер су то историја и пракса наговештавали, али не и да ће најбољи тенисер света на путу ка 11. Гренд… »
Савршенство звано Ђоковић: Новак надреалним резултатом савладао Манарина и пласирао се у четвртфинале Аустралијан опена

Савршенство звано Ђоковић: Новак надреалним резултатом савладао Манарина и пласирао се у четвртфинале Аустралијан опена

Курир 21.01.2024
Нестварна игра и нестваран резултат! Најбољи тенисер света Новак Ђоковић на надреалан начин је стигао до четвртфинала Аустралијан опена. Ђоковић је у мечу осмине финала прегазио Француза Адријана Манарина са 3:0, по… »
Невероватно шта судије раде Ђоковићу: Ово се никада до сада није десило! Па, ово је стварно срамота!

Невероватно шта судије раде Ђоковићу: Ово се никада до сада није десило! Па, ово је стварно срамота!

Курир 21.01.2024
Сведоци смо да судије често својим одлукама и поступцима иритирају Новака Ђоковића. Без тога није могао да прође ни меч против Адријана Манарина у осмини финала Аустралијан опена. Али овог пута главни судија меча Алисон… »
Новак: Желео сам да изгубим гем на старту трећег сета

Новак: Желео сам да изгубим гем на старту трећег сета

Спорт клуб 21.01.2024
Расположен је био Новак Ђоковић после сјајног издања против Адриана Манарина и пласмана у четвртфинале Аустралијан Опена. Први играч света на терену је провео мање од сат и по и уз само три изгубљена гема по 14. пут у… »
Новаче, морам ово да те питам! Ђоковић одмах почео да се смеје: "Тачно је, Иванишевић и Сабаленка су ми замерили"

Новаче, морам ово да те питам! Ђоковић одмах почео да се смеје: "Тачно је, Иванишевић и Сабаленка су ми замерили"

Мондо 21.01.2024
Новак Ђоковић био је расположен за шалу после победе против Адријана Манарина. Новак Ђоковић био је расположен за шалу после победе против Адријана Манарина. Новак Ђоковић рутински је одрадио посао, лако победио Адријана… »
Кецмановић напада Алкараза – познато кад излазе на терен

Кецмановић напада Алкараза – познато кад излазе на терен

Спорт клуб 21.01.2024
Србија има једног представника у четвртфиналу Аустралијан Опена, а у понедељак би могла да добије и другог. Бранилац титуле и десетоструки шампион у Мелбурну Новак Ђоковић у три сета је победио Адриана Манарина, а првом… »
Срамота! Британка покушала да испровоцира Ђоковића! Прво га опоменула, а онда је Новак морао да реагује због ове грешке!

Срамота! Британка покушала да испровоцира Ђоковића! Прво га опоменула, а онда је Новак морао да реагује због ове грешке!

Мондо 21.01.2024
Новак Ђоковић имао је расправу са судијом Алисон Хјуз. Новак Ђоковић имао је расправу са судијом Алисон Хјуз. Новак Ђоковић прошетао се до четвртфинала Аустралијан опена, декласирао је Адријана Манарина (6:0, 6:0, 6:3) и… »
"Игра мачке и миша": Ђоковић о публици, Манарину, а коментаром о наредном противнику насмејао све

"Игра мачке и миша": Ђоковић о публици, Манарину, а коментаром о наредном противнику насмејао све

Вечерње новости 21.01.2024
НОВАК Ђоковић савладао је за сат и 44 минута Адријана Манарина и тако се изборио за ново четврфинале на Аустралијан опену. Након меча био је видно расположен Србин, а имао је и разлога. ФОТО: Тањуг/АП Упитан је да ли је ово… »
Ђоковић трља руке: Ево шта је све Новак зарадио пласманом у четвртфинале Аустралијан опена

Ђоковић трља руке: Ево шта је све Новак зарадио пласманом у четвртфинале Аустралијан опена

Вечерње новости 21.01.2024
НОВАК Ђоковић је лакше него што је ико могао да очекује добио меч против Адријана Манарина 3:0 6:0, 6:0, 6:3. Пласирао се у четвртфинале и све је ближи 11. трофеју у Мелбурну. ФОТО: Тањуг/АП Новак се потрудио да меч не… »
Брука! Невероватно шта је суткиња урадила Новаку Ђоковићу у мечу са Манарином (видео)

Брука! Невероватно шта је суткиња урадила Новаку Ђоковићу у мечу са Манарином (видео)

Вечерње новости 21.01.2024
ПОРЕД, на моменте, очајног понашања дела навијача према Новаку Ђоковићу, прилику да заблиста имала је и судија, Алисон Хјуз. ФОТО: Принтскрин/Еуроспорт Адријан Манарино почишћен је резултатом 6:0, 6:0, 6:3, поред публике… »
Хит реакција Манарина: Ђоковић га разбио у прва два сета, он сео на клупу и урадио ово (фото/видео)

Хит реакција Манарина: Ђоковић га разбио у прва два сета, он сео на клупу и урадио ово (фото/видео)

Вечерње новости 21.01.2024
У моментима меча када је Новак Ђоковић демонстрирао силу у осмини финала на Аустралијан опену, против Адријана Манарина (6:0,6:0 у прва два сета) Француз је немоћно изгледао на терену, упркос томе што је одиграо један од… »
Ово се чекало! Познато када играју Кецмановић и Алкараз! Може ли Миша да се придружи Ђоковићу?

Ово се чекало! Познато када играју Кецмановић и Алкараз! Може ли Миша да се придружи Ђоковићу?

Вечерње новости 21.01.2024
НОВАК Ђоковић је први четвртфиналиста Аустралијан опена, а у понедељак би то потенцијално могао да буде и Миомир Кецмановић. Тањуг/АП Шездесети играч света ће се у понедељак у првом мечу вечерњег програма на „Род… »
Моћни Ђоковић у четвртфиналу: Србин јачи од судије, безобразне публике и Манарина

Моћни Ђоковић у четвртфиналу: Србин јачи од судије, безобразне публике и Манарина

Вечерње новости 21.01.2024
НАЈБОЉИ тенисер планете Новак Ђоковић пласирао се у четвртфинале Аустралијан опена 2024. године. Он је у осминифинала убедљиво савладао Адријана Манарина 3:0 у сетовима и то импресивном игром (6:0, 6:0, 6:3). ФОТО: Тањуг/АП… »
Савршенство без мане: Ђоковић слистио Манарина у осмини финала Аустралијан опена

Савршенство без мане: Ђоковић слистио Манарина у осмини финала Аустралијан опена

Данас 21.01.2024
Најбољи тенисер на свету Новак Ђоковић је победио у осмини финала Аустралијан опена, а о његовој победи ће се говорити као да је тријумфална иако му до одбране трона у Мелбурну предстоје још три препреке. Десетоструки… »
Србија до Мелбурна! Невероватне сцене на Род Лејвер арени (фото)

Србија до Мелбурна! Невероватне сцене на Род Лејвер арени (фото)

Вечерње новости 21.01.2024
НАЈБОЉИ тенисер планете Новак Ђоковић игра у ноћи између суботе и недеље са Французом Адријаном Манарином меч осмине финала Аустралијан опена. Уживо дуел можете да пратите на порталу "Новости. Фото: ЕПА/ТРАЦЕИ НЕАРМИ У… »
Ђоковић први пут у дневном термину: Али то није једина промена у Мелбурну

Ђоковић први пут у дневном термину: Али то није једина промена у Мелбурну

Курир 21.01.2024
СПЕЦИЈАЛНИ ИЗВЕШТАЧ КУРИРА ИЗ МЕЛБУРНА: ВУК БРАЈОВИЋ Новак Ђоковић ће први пут ове године један меч на Аустралијан опену играти у дневном термину по локалном времену. Први тенисер света ће око 13.30 часова играти меч… »

Вести дана »