Povezane vesti

Pavlović (Narodni pokret Srbije): Odbijamo Šapićev poziv na razgovor o saradnji u Beogradu

Pavlović (Narodni pokret Srbije): Odbijamo Šapićev poziv na razgovor o saradnji u Beogradu

Radio sto plus 23.01.2024
U saopštenju te stranke navodi se da je Pavlović izjavio da o formiranju vlasti u prestonici nema pravo i legitimitet da pregovora onaj ko je “organizovao izbornu krađu” i ko na tim izborima nije dobio podršku građana. Dodaje se da će Narodni… »
Šapić pozvao na razgovor Nestorovićevu listu "Mi, glas iz naroda"

Šapić pozvao na razgovor Nestorovićevu listu "Mi, glas iz naroda"

Blic 23.01.2024
Potpredsednik Srpske napredne stranke i kandidat za gradonačelnika liste “Aleksandar Vučić -Beograd ne sme da stane“ pozvao je sve stranke koje su osvojile mandate na izborima u prestonici, a pre svega listu Branimira Nestorovića, na razgovor o… »
Oglasio se Šapić: Upućujem javni poziv listi "Mi - Glas iz naroda" da razgovaramo o potencijalnoj saradnji i planovima za…

Oglasio se Šapić: Upućujem javni poziv listi "Mi - Glas iz naroda" da razgovaramo o potencijalnoj saradnji i planovima za…

Večernje novosti 23.01.2024
GRADSKA izborna komisija na jučerašnjoj sednici dodelila je odborničke mandate i od danas teče rok za konstituisanje Skupštine grada Beograda, tim povodom oglasio se Aleksandar Šapić, kandidat za gradonačelnika liste “Aleksandar Vučić -… »

Vesti dana »