Povezane vesti

Jokić umalo nastradao (video)

Jokić umalo nastradao (video)

Sportski žurnal 26.01.2024
Devićenco ga je u jednom duelu slučajno pogodio prstom u oko. Nikola Jokić je dobro prošao u jednom duelu sa Donte Devićencom, a mogao je ozbiljno da nastrada. Devićenco je u jednom duelu nenamerno zakačio Jokića po licu i prstom pogodio našeg… »
Jokićev dabl-dabl nedovoljan za slavlje Denvera: Težak poraz NBA prvaka u Njujorku

Jokićev dabl-dabl nedovoljan za slavlje Denvera: Težak poraz NBA prvaka u Njujorku

Euronews 26.01.2024
Srpski centar Nikola Jokić bio je najefikasniji akter Denverovog gostovanja u Njujorku, ali su njegovi Nagetsi toliko podbacili da je branilac NBA titule doživeo jedan od težih poraza u ovoj sezoni. Niksi su "pregazili" ekipu Majkla Melouna u "Medison… »
Jokić potpuno usamljen, debakl Denvera u Medison sver Gardenu (video)

Jokić potpuno usamljen, debakl Denvera u Medison sver Gardenu (video)

Sportski žurnal 26.01.2024
Naš as igrao odlično, ali je uz njega jedini dvocifren bio Gordon. Nikola Jokić je odigrao još jednu odličnu utakmicu, uz 31 poen imao je 11 skokova i 3 asistencije, ali i samo jednog koliko toliko raspoloženog saigrača. Aron Gordon je bio jedini… »
Nikola Jokić zabrinuo navijače: Denver doživeo neverovatan debakl, a Srbin završio na parketu u bolovima (video)

Nikola Jokić zabrinuo navijače: Denver doživeo neverovatan debakl, a Srbin završio na parketu u bolovima (video)

Večernje novosti 26.01.2024
KOŠARKAŠI Denvera obrukali su se na gostovanju Njujork niksima, jedina svetla tačka u porazu 122:84 bio je Nikola Jokić, ali je u jednom trenutku zabrinuo navijače. FOTO: Printskrin/Iks/Bleacherreport Jokić je postigao 31 poen, uz 11 skokova i tri… »
Denver “razbijen” u Njujorku

Denver “razbijen” u Njujorku

Vesti online 26.01.2024
Nikola Jokić ipak ne može sam. Jeste Srbin MVP plej-ofa NBA lige, jeste verovatno najbolji igrač najjače lige na svetu, ali ni on nema tu moć da sam reši pitanje pobednika. Posebno ne protiv tako raspoložene ekipe Njujork Niksa, koja je ubedljivo… »
Jokić dobio prst u oko, morao u svlačionicu, ali se vratio

Jokić dobio prst u oko, morao u svlačionicu, ali se vratio

Sport klub 26.01.2024
Neugodna povreda najboljeg pojedinca Denvera posle duela sa Domenikom Di Vinćencom. Denver je ubedljivo poražen u Njujorku, a jedini vredan pomena u gostujućem timu bio je Nikola Jokić. Postigao je čak 31 poen, uz 11 skokova i tri asistencije, za… »
Jokić i Denver kao bosi po trnju, Boston pisao istoriju protiv velikog rivala!

Jokić i Denver kao bosi po trnju, Boston pisao istoriju protiv velikog rivala!

Sportske.net 26.01.2024
Odavno nismo videli ovako nemoćnog šampiona, Niksi su ih "zaključali". na 84 poena, a sem Jokića jedini dvocifreni bio je Aron Gordon sa 12 poena. Nikola je završio sa 31 košem i 11 skokova, ali je napravio sedam grešaka. On je dobro šutirao za… »
Jokić igrao sam, Denver razbijen u Njujorku

Jokić igrao sam, Denver razbijen u Njujorku

Sport klub 26.01.2024
Srbin odigrao meč na svom nivou, ali nije imao podršku saigrača, Njujork od početka do kraja susreta bio dominantan. Nikola Jokić ipak ne može sam. Jeste Srbin MVP plej-ofa NBA lige, jeste verovatno najbolji igrač najjače lige na svetu, ali ni on… »
VIDEO Jeziva situacija, Jokić se valjao od bola posle udarca direktno u oko: Debakl Denvera, ne pomaže ni luda partija Srbina

VIDEO Jeziva situacija, Jokić se valjao od bola posle udarca direktno u oko: Debakl Denvera, ne pomaže ni luda partija Srbina

Nova 26.01.2024
Retko ko je mogao da pretpostavi da će Denver Nagetsi doživeti ovako bolan šamar na gostovanju u Njujorku, ali su ih Niksi ispratili sa 122:84. Jokić je postigao 31 poen uz 11 skokova i samo tri asistencije. Pogodio je 13 od 18 šuteva, te dve trojke… »
Povratak Denvera kući sa najubedljivijim porazom: Jokić kao da je igrao sam u Medisonu

Povratak Denvera kući sa najubedljivijim porazom: Jokić kao da je igrao sam u Medisonu

Danas 26.01.2024
Seriju od pet utakmica u gostima Denver je i počeo i završio porazom, a između su bile pobede. Iz Medison Skver Gardena se vraća kući s najubedljivijim neuspehom ove sezone, jer ga je Njujork preslišao sa 122:84 (33:21, 29:20, 36:25, 24:18). Do sada… »

Vesti dana »