Povezane vesti

Australijan open 2024: Janik Siner zaustavio Đokovića u polufinalu

Australijan open 2024: Janik Siner zaustavio Đokovića u polufinalu

Južne vesti 26.01.2024
Getty Images Siner je prekinuo Đokovićev niz od čak 33. uzastopne pobede na Australijan openu Prvi put od 2018. godine, Novak Đoković je izgubio na Australijan openu. Italijan Janik Siner savladao je 36-godišnjeg Srbina u polufinalu prvog grend… »
Nole prvi put u karijeri bez brejk šanse

Nole prvi put u karijeri bez brejk šanse

Sportski žurnal 26.01.2024
Meč sa Sinerom ostaće upamćen i po jednoj negativnoj statistici za Đokovića. Novak Đoković je s razlogom rekao da mu je meč sa Janikom Sinerom jedan od najgorih u karijeri. Prema podatku OptaEjsa, statističke kompanije, ovo je prvi Novakov meč… »
Sinner zaustavio Đokovića na Australian Openu

Sinner zaustavio Đokovića na Australian Openu

Al Jazeera 26.01.2024
Novak Đoković je prvi put u karijeri ispao u polufinalu Australian Opena, a poražen je poslije 33 uzastopne pobjede na prvom Grand Slam turniru sezone. Italijanski teniser Jannik Sinner zaustavio je Novaka Đokovića u polufinalu Australian Opena… »
Prokletstvo broja 2.195! Novak Đoković će sanjati ovu cifru i to ne samo zbog Sinera, već i Alkaraza! Poklapanje je…

Prokletstvo broja 2.195! Novak Đoković će sanjati ovu cifru i to ne samo zbog Sinera, već i Alkaraza! Poklapanje je…

Kurir 26.01.2024
Novak Đoković i Karlos Alkaraz završili su takmičenje na Australijan openu. Prvi reket sveta izgubio je u polufinalu od Janika Sinera, a drugi igrač planete je u četvrtfinalu poražen od Aleksandera Zvereva. Njih trojicu vezuje i jedan zanimljiv… »
Zašto je broj 2.195 koban za Đokovića? Zvuči neverovatno, ali ima veze i sa Alkarazom i Sinerom!

Zašto je broj 2.195 koban za Đokovića? Zvuči neverovatno, ali ima veze i sa Alkarazom i Sinerom!

Mondo 26.01.2024
Ovo je zaista neočekivan podatak... Ovo je zaista neočekivan podatak... Novak Đoković i Karlos Alkaraz završili su takmičenje na Australijan openu. Prvi reket sveta izgubio je u polufinalu od Janika Sinera, a drugi igrač planete je u četvrtfinalu… »
Pobedio Novaka i ceo svet zaboravio ko je! Đoković na kolenima? Zaboravili smo kako izgleda!

Pobedio Novaka i ceo svet zaboravio ko je! Đoković na kolenima? Zaboravili smo kako izgleda!

Mondo 26.01.2024
Čak šest godina čekalo se da neko izbaci Đokovića na Australijan openu. Prošlo je toliko vremena da su svi zaboravili ko je to uradio poslednji. Čak šest godina čekalo se da neko izbaci Đokovića na Australijan openu. Prošlo je toliko vremena… »
Nadam se da ću bar još jednom to da uradim! Novaka stigle emocije, ali je ova rečenica zabrinula sve!

Nadam se da ću bar još jednom to da uradim! Novaka stigle emocije, ali je ova rečenica zabrinula sve!

Mondo 26.01.2024
Novak Đoković emotivno je govorio o Melburnu i Australijan openu. Novak Đoković emotivno je govorio o Melburnu i Australijan openu. Novak Đoković moraće da sačeka neku drugu priliku da osvoji 25. grend slem trofej. U Melburnu nije uspeo pošto je… »
Australijan open 2024: Janik Siner zaustavio Đokovića u polufinalu

Australijan open 2024: Janik Siner zaustavio Đokovića u polufinalu

BBC News 26.01.2024
Italijan će igrati prvo finale nekog grend slem turnira. „Ni sam ne umem da objasnim, jedan od mojih najgorih mečeva", izjavio je srpski teniser. Prvi put od 2018. godine, Novak Đoković je izgubio na Australijan openu. Italijan Janik Siner savladao… »
Đoković: Šokiran sam svojom igrom, ne znam da li je ovo početak kraja

Đoković: Šokiran sam svojom igrom, ne znam da li je ovo početak kraja

IndeksOnline 26.01.2024
MELBURN – Čestitam Sineru, nadigrao me je u potpunosti, u svemu je bio bolji od mene. Šokiran sam svojom igrom, jedan od najgorih mojih mečeva koje pamtim, rekao je najbolji teniser sveta Novak Đoković posle poraza od Italijana (3:1) u polufinalu… »
Đoković: Siner me je nadigrao, šokiran sam nivoom svoje igre

Đoković: Siner me je nadigrao, šokiran sam nivoom svoje igre

Radio sto plus 26.01.2024
Đoković je ove godine pokušavao da osvoji 11. titulu na Australijan openu, ali je u polufinalu izgubio od Sinera posle četiri seta, 1:6, 2;6, 7:6, 3:6. “On je zasluženo u finalu. Potpuno me je nadigrao. Ja sam na neki način šokiran nivoom svoje… »
"Novače, igrao si kao da imaš 36 godina!" Đokovića provocirali vruće glave, ovako je odgovorio!

"Novače, igrao si kao da imaš 36 godina!" Đokovića provocirali vruće glave, ovako je odgovorio!

Mondo 26.01.2024
Jedan novinar je ocenio da je Novak Đoković "konačno igrao kao teniser svojih godina". Evo šta je Srbin odgovorio na to... Jedan novinar je ocenio da je Novak Đoković "konačno igrao kao teniser svojih godina". Evo šta je Srbin odgovorio na to… »
Đoković: Siner je zasluženo u finalu, šokiran sam nivoom svoje igre

Đoković: Siner je zasluženo u finalu, šokiran sam nivoom svoje igre

Radio 021 26.01.2024
Novak Đoković rekao je da ga je Italijan Janik Siner potpuno nadigrao u današnjem polufinalu Otvorenog prvenstva Australije u Melburnu i da je na neki način šokiran nivoom svoje igre u tom duelu. Đoković je ove godine pokušavao da osvoji 11… »
Primetio sam 3 čudne stvari kod Novaka! Siner zbog ovoga ne slavi: Đoković? Video sam odmah...

Primetio sam 3 čudne stvari kod Novaka! Siner zbog ovoga ne slavi: Đoković? Video sam odmah...

Mondo 26.01.2024
Janik Siner skrenuo pažnju medijima da Novak Đoković jednostavno nije igrao ni blizu nivoa koji smo navikli od njega. Janik Siner skrenuo pažnju medijima da Novak Đoković jednostavno nije igrao ni blizu nivoa koji smo navikli od njega. Srpski… »
Australijan open 2024: Janik Siner zaustavio Đokovića u polufinalu

Australijan open 2024: Janik Siner zaustavio Đokovića u polufinalu

Radio 021 26.01.2024
Italijan će igrati prvo finale nekog grend slem turnira. Getty Images Siner je prekinuo Đokovićev niz od čak 33. uzastopne pobede na Australijan openu Prvi put od 2018. godine, Novak Đoković izgubio je na Australijan openu. Italijan Janik Siner… »
Novak Đoković posle 33 uzastopne pobede poražen u Melburnu

Novak Đoković posle 33 uzastopne pobede poražen u Melburnu

Insajder 26.01.2024
Srpski teniser Novak Đoković zaustavljen je u polufinalu Australijan opena, pošto je poražen od Italijana Janika Sinera 6:1, 6:2, 6:7 (6:8), 6:3. Meč je trajao tri sata i 22 minuta. Siner je napravio 'čudo', nije dozvolio svetskom broju jedan… »
Đoković: Šokiran sam svojom igrom, ne mora da znači da je ovo početak kraja

Đoković: Šokiran sam svojom igrom, ne mora da znači da je ovo početak kraja

Insajder 26.01.2024
Čestitam Sineru, nadigrao me je u potpunosti, u svemu je bio bolji od mene. Šokiran sam svojom igrom, jedan od najgorih mojih mečeva koje pamtim, rekao je najbolji teniser sveta Novak Đoković posle poraza od Italijana (3:1) u polufinalu Australijan… »
Novak pokrio usta, ali sve se čulo! Pobesneo je na Ivaniševića i svoj tim: Užas, užas - svi! (video)

Novak pokrio usta, ali sve se čulo! Pobesneo je na Ivaniševića i svoj tim: Užas, užas - svi! (video)

Mondo 26.01.2024
Pogledajte kako je Novak Đoković pobesneo na Gorana Ivaniševića i svoj tim. Pogledajte kako je Novak Đoković pobesneo na Gorana Ivaniševića i svoj tim. Srpski teniser Novak Đoković izgubio je protiv Janika Sinera u polufinalu Australijan opena i… »
To pitaj Novaka! Siner posle meča otkrio tajnu: Đoković i ja? Istina je...

To pitaj Novaka! Siner posle meča otkrio tajnu: Đoković i ja? Istina je...

Mondo 26.01.2024
Janik Siner nasmejan posle pobede nad Novakom Đokovićem u polufinalu Australijan opena, pričao i šta je "pokupio" od njega. Janik Siner nasmejan posle pobede nad Novakom Đokovićem u polufinalu Australijan opena, pričao i šta je "pokupio" od njega… »
Jedan od najgorih mečeva koje sam odigrao na grend slemovima! Đoković potpuno razočaran nakon poraza od Sinera: Bio sam…

Jedan od najgorih mečeva koje sam odigrao na grend slemovima! Đoković potpuno razočaran nakon poraza od Sinera: Bio sam…

Kurir 26.01.2024
Specijalni izveštač iz Melburna - Vuk Brajović Najbolji teniser sveta, Novak Đoković, obratio se novinarima, navijačima i javnosti nakon poraza u polufinalu Australijan opena. Od njega je u četiri seta bio bolji Janik Siner koji će prvi put u… »
Australijan open 2024: Janik Siner zaustavio Đokovića u polufinalu

Australijan open 2024: Janik Siner zaustavio Đokovića u polufinalu

Danas 26.01.2024
Prvi put od 2018. godine, Novak Đoković izgubio je na Australijan openu. Italijan Janik Siner savladao je 36-godišnjeg Srbina u polufinalu prvog grend slema u sezoni 3-1 u setovima, prekinuvši tako Đokovićev niz od 33. uzastopne pobede u Australiji… »
Novaku se ovo dogodilo prvi put u karijeri: Igra tenis 20 godina i zato je vikao na Gorana!

Novaku se ovo dogodilo prvi put u karijeri: Igra tenis 20 godina i zato je vikao na Gorana!

Mondo 26.01.2024
Novak Đoković nije uspeo da napravi ni brejk šansu protiv Janika Sinera. Novak Đoković nije uspeo da napravi ni brejk šansu protiv Janika Sinera. Srpski teniser Novak Đoković završio je učešće na Australijan openu pošto je u polufinalu… »
Nikad iskreniji Novak otvorio dušu posle bolnog poraza: "Nije ovo osećaj na koji sam navikao, ali ne znači da je početak…

Nikad iskreniji Novak otvorio dušu posle bolnog poraza: "Nije ovo osećaj na koji sam navikao, ali ne znači da je početak…

Kurir 26.01.2024
Specijalni izveštač iz Melburna: Vuk Brajović Novak Đoković nije uspeo da se plasira u finale Australijan opena pošto je u polufinalnom meču poražen od Italijana Janika Sinera sa 3:1 u setovima. Po završetku ovog susreta nikad iskreniji Novak… »
Šokirao sam sebe, nikad gore nisam igrao! Novak otvorio dušu - da li je ovo početak kraja?

Šokirao sam sebe, nikad gore nisam igrao! Novak otvorio dušu - da li je ovo početak kraja?

Mondo 26.01.2024
Novak Đoković odgovarao je na pitanja novinara posle poraza od Sinera. Novak Đoković odgovarao je na pitanja novinara posle poraza od Sinera. Novak Đoković stao je u polufinalu Australijan opena. Nije dobio ni šansu da dođe do finala i borbe za… »
Skandalozna odluka organizatora! Novak ovo nikad nije doživeo - Australijan open mu "uvalio kosku", Federeru nije smeo!

Skandalozna odluka organizatora! Novak ovo nikad nije doživeo - Australijan open mu "uvalio kosku", Federeru nije smeo!

Mondo 26.01.2024
Organizatori su priredili Novaku Đokoviću ovo prvi put u karijeri. Organizatori su priredili Novaku Đokoviću ovo prvi put u karijeri. Novak Đoković izgubio je od Janika Sinera u polufinalu Australijan opena, u kojem ga je Italijan potpuno nadigrao… »
Novaku se ovo nikada pre nije desilo! Organizatori Australijan opena povukli skandalozan potez o kom će se tek pričati!

Novaku se ovo nikada pre nije desilo! Organizatori Australijan opena povukli skandalozan potez o kom će se tek pričati!

Kurir 26.01.2024
Novak Đoković izgubio je od Janika Sinera u polufinalu Australijan opena, u kojem ga je Italijan potpuno nadigrao, nije mu dozvolio ni brejk i zasluženo ušao u finale. Nastupu mladom Italijanu nema se šta zameriti, niti bilo šta oduzeti njegovoj… »
Siner srećan zbog prvog plasmana u finale grend slem turnira

Siner srećan zbog prvog plasmana u finale grend slem turnira

Radio sto plus 26.01.2024
Siner je pobedio Đokovića posle tri sata i 22 minuta 6:1, 6:2, 6:7, 6:3 i ostvario treću pobedu u poslednja četiri meča protiv srpskog tenisera. “Bilo je vrlo, vrlo teško. Imao sam osećaj da se ne oseća dobro na terenu i nastavio sam da se… »
Novak je igrao protiv "čudovišta" Podatak iz rubrike verovali ili ne: Janik Siner je na ovaj način doveo do ludila sve…

Novak je igrao protiv "čudovišta" Podatak iz rubrike verovali ili ne: Janik Siner je na ovaj način doveo do ludila sve…

Kurir 26.01.2024
Janik Siner odigrao je maestralan meč protiv Novaka Đokovića, slavio je sa 3:1 u setovima i plasirao se u finale Australijan opena. Jedan podatak najbolje oslikava koliko je dominantan Italijan bio u Melburnu. Na putu do finalnog meča Siner je izgubio… »
Janiče, moram da te uštinem! Italijan srušio Novaka, a Barbara mu prva prišla: "Malo sam se tresao"

Janiče, moram da te uštinem! Italijan srušio Novaka, a Barbara mu prva prišla: "Malo sam se tresao"

Mondo 26.01.2024
Barbara Šet je pričala sa Janikom Sinerom posle pobede protiv Novaka Đokovića. Barbara Šet je pričala sa Janikom Sinerom posle pobede protiv Novaka Đokovića. Janik Siner sprečio je Novaka Đokovića da se bori za 25. grend slem trofej. U… »
Alkaraz ne vadi Đokovića iz usta: Umesto da se pokrije ušima i razmišlja o porazu, Španac tvrdi da će Siner pobediti…

Alkaraz ne vadi Đokovića iz usta: Umesto da se pokrije ušima i razmišlja o porazu, Španac tvrdi da će Siner pobediti…

Kurir 26.01.2024
Karlos Alkaraz, teško je podneo ispadanje sa Australijen opena, pa je umesto da priča o svojoj lošoj igri rešio da pokaže koliko je opterećen Novakom Đokovićem. Karlos Alkaraz izgubio je od Aleksandra Zvereva koji će u polufinalu igrati protiv… »

Vesti dana »