Povezane vesti

Đoković: Katastrofalno sam odigrao, najgori grend slem ikad

Đoković: Katastrofalno sam odigrao, najgori grend slem ikad

Politika 26.01.2024
Srpski teniser posle 10 uzastopnih pobeda u polufinalima Australijan opena prvi put je poražen. Čestitam Sineru, nadigrao me je u potpunosti, u svemu je bio bolji od mene. Šokiran sam svojom igrom, jedan od najgorih mojih mečeva koje pamtim, rekao je… »
"Mašina" Siner igra tenis života, Novak bez finala!

"Mašina" Siner igra tenis života, Novak bez finala!

Sportske.net 26.01.2024
Australijan open će ove godine dobiti novog šampiona. Branilac titule i najbolji teniser sveta Novak Đoković je eliminisan u polufinalu. Njega je savladao Italijan Janik Siner, četvrti na ATP listi, sa 3:1. Po setovima je bilo 6:1, 6:2, 6:7, 6:3… »
Sećate li se Hjeona Čunga? Novak izgubio u Melburnu posle šest godina!

Sećate li se Hjeona Čunga? Novak izgubio u Melburnu posle šest godina!

Sportske.net 26.01.2024
Srpski teniser Novak Đoković nije uspeo da se plasira u finale Australijan opena. Njega je na putu ka 11. finalu i 11. tituli u Melburnu zaustavio Italijan Janik Siner, koji ga je pobedio sa 3:1 u setovima. Poznato je da je ovaj grend slem omiljeni… »
Novi epski preokret Medvedeva, za plasman u finale - Zverev se ponovo raspao kad je trebalo da završi veliki meč!

Novi epski preokret Medvedeva, za plasman u finale - Zverev se ponovo raspao kad je trebalo da završi veliki meč!

Sportske.net 26.01.2024
Ruski teniser Danil Medvedev plasirao se u finale Australijan opena i tamo će se sastati sa Italijanom Janikom Sinerom, koji je ranije danas eliminisao Novaka Đokovića. Treći igrač sveta je u polufinalu pobedio šestog, Nemca Aleksandra Zvereva, sa… »
Siner pobedio Đokovića za finale u Melburnu!

Siner pobedio Đokovića za finale u Melburnu!

Vesti online 26.01.2024
Novak Đoković nije uspeo da se plasira u finale Australijan opena, pošto je jutros izgubio od fantastičnog Italijana Janika Sinera sa 3:1, po setovima 6:1, 6:2, 6:7 (6-8), 6:3. Janik Siner uspeo je ono što nisu Tomi Pol, Aslan Karacev, Lukas Poil… »
Kada je Đoković poslednji put izgubio na Australijan openu?

Kada je Đoković poslednji put izgubio na Australijan openu?

Vesti online 26.01.2024
Dok se Novak Đoković borio za prolazak u novo finale prvog grend slema u sezoni, isplivao je zanimljiv statistički podatak vezan za njegovo učešće u Melburnu. Đoković skoro dve decenije nije ovako loše počeo meč na grend slemu, a statističari… »
Medvedev od 0:2 do pobede nad Zverevim i finala u Melburnu

Medvedev od 0:2 do pobede nad Zverevim i finala u Melburnu

Politika 26.01.2024
Meč je trajao četiri sata i 22 minuta. Ruski teniser Danil Medvedev plasirao se danas u finale Australijan opena, pošto je posle preokreta pobedio Nemca Aleksandra Zvereva sa 3:2 (5:7, 3:6, 7:6(7:4), 7:6(7:5), 6:3). Meč je trajao četiri sata i 22… »
"Scenario je bio napisan novače!" Legendarni Australijanac oštar: Mislio si, to će ti pomoći...

"Scenario je bio napisan novače!" Legendarni Australijanac oštar: Mislio si, to će ti pomoći...

Mondo 26.01.2024
Tod Vudbridž smatra da je ono za šta je Novak mislio da će mu pomoći na kraju koštalo Srbina titule! Tod Vudbridž smatra da je ono za šta je Novak mislio da će mu pomoći na kraju koštalo Srbina titule! Novak Đoković je ispao sa Australijan… »
Đoković - Siner 1:3, Novak poražen u polufinalu Australijan opena (1:6, 2:6, 7:6, 3:6)

Đoković - Siner 1:3, Novak poražen u polufinalu Australijan opena (1:6, 2:6, 7:6, 3:6)

Politika 26.01.2024
Novak Đoković, najbolji teniser sveta, u polufinalu Australijan opena poražen je od Italijana Janika Sinera. Loše je Đoković odigrao prva dva seta, pa je Siner lako stigao do vodstva od 2:0. Uspeo je Novak posle drame u tajbrejku da spasi meč loptu… »
Siner: Moje prvo grend slem finale, uživaću i daću sve od sebe

Siner: Moje prvo grend slem finale, uživaću i daću sve od sebe

Politika 26.01.2024
Rival u finalu biće mu Danil Medvedev ili Aleksandar Zverev. Radovao sam se ovom meču, sa nestrpljenjem sam ga čekao, lepo je imati priliku da igrate protiv igrača od kojeg možete da učite. Na Vimbldonu sam izgubio od njega u polufinalu i tu sam… »
Ozmo o Novaku: Nijedna brejk lopta u četiri seta – nečuveno!

Ozmo o Novaku: Nijedna brejk lopta u četiri seta – nečuveno!

Sport klub 26.01.2024
Novak Đoković je elininisan u polufinalu Australijan Opena, i to na način na koji je malo ko očekivao! Poražen je od Janika Sinera sa 3:1, u prva dva seta uspeo je da osvoji svega tri gema. Možda ovaj meč najbolje oslikava podatak da Novak u… »
Janik Siner se pridružio nadalu i federeru: Novak Đoković je samo od njih trojice ovo doživeo

Janik Siner se pridružio nadalu i federeru: Novak Đoković je samo od njih trojice ovo doživeo

Večernje novosti 26.01.2024
NOVAK Đoković neće odbraniti titulu na Australijan openu, pošto je u polufinalu poražen od Janika Sinera sa 6:1, 6:2, 6:7 (6), 6:3. Italijan je ovim trijumfom uradio nešto što su uspeli samo Rodžer Federer i Rafael Nadal. FOTO: Tanjug/AP Naime… »
Kao da se Đokoviću nije ni igralo: Sveti Sava, kuća i šok – Novakov krah u Melburnu iz drugog ugla

Kao da se Đokoviću nije ni igralo: Sveti Sava, kuća i šok – Novakov krah u Melburnu iz drugog ugla

Nova 26.01.2024
Novak Đoković je poražen u polufinalu Australijan opena i to je rečenica koja nikada pre toga nije izgovorena ni napisana u njegovoj karijeri. Milšped Group vam donosi najzanimljivije vesti direktno iz Melburna. Ništa nije bilo kako treba protiv… »
Vilander: Bilo je nerealno da se Novak vrati

Vilander: Bilo je nerealno da se Novak vrati

Vesti online 26.01.2024
Mats Vilander i Tomi Has ocenili su da je Novak Đoković igrao netipičan meč za njega na Australijan openu. Posle poraza od Janika Sinera, Vilander je rekao da ga je iznenadio veliki broj Novakovih grešaka. – Siner je odigrao neverovatan tenis. Što… »
Preokret karijere Medvedeva, igraće za novakovu titulu! Vratio se iz mrtvih i napravio čudo na Australijan openu

Preokret karijere Medvedeva, igraće za novakovu titulu! Vratio se iz mrtvih i napravio čudo na Australijan openu

Mondo 26.01.2024
Danil Medvedev ostvario jednu od najvećih pobeda i naneo Saši Zverevu sigurno najbolniji poraz u karijeri. Danil Medvedev ostvario jednu od najvećih pobeda i naneo Saši Zverevu sigurno najbolniji poraz u karijeri. Ruski teniser Danil Medvedev plasirao… »
Kakav preokret Rusa za finale u Melburnu (foto, video)

Kakav preokret Rusa za finale u Melburnu (foto, video)

Sportski žurnal 26.01.2024
Ruski teniser će u nedelju u finalu Australijan opena igrati protiv Italijana Janika Sinera, koji je ranije danas pobedio Novaka Đokovića. Rus Danil Medvedev plasirao se u finale Australijan opena, posle preokreta pobedio je Nemca Aleksandera Zvereva… »
Kakav preokret i tenis Medvedeva! Zverev bio na korak od finala, a onda je Rus ubacio u ''višu'' brzinu i zakazao duel sa…

Kakav preokret i tenis Medvedeva! Zverev bio na korak od finala, a onda je Rus ubacio u ''višu'' brzinu i zakazao duel sa…

Večernje novosti 26.01.2024
RUSKI teniser Danil Medvedev plasirao se u finale Australijan opena i tamo će se sastati sa Italijanom Janikom Sinerom, koji je ranije danas eliminisao Novaka Đokovića. FOTO: Tanjug/AP Treći teniser sveta pobedio je Nemca Aleksandra Zvereva, sa 3:2… »
Medvedev od ponora do finala Australijan opena!

Medvedev od ponora do finala Australijan opena!

Vesti online 26.01.2024
Ruski teniser izgubio je prva dva seta od Zvereva, ali je uspeo da preokrene i plasira se u finale Australijan opena – 5:7, 3:6, 7:6, 7:6, 6:3. Danil Medvedev se plasirao u finale Australijan opena, posle velikog preokreta i pobede protiv Aleksandra… »
Medvedev od ponora do finala Australijan opena!

Medvedev od ponora do finala Australijan opena!

Vesti online 26.01.2024
Ruski teniser izgubio je prva dva seta od Zvereva, ali je uspeo da preokrene i plasira se u finale Australijan opena – 5:7, 3:6, 7:6, 7:6, 6:3. Danil Medvedev se plasirao u finale Australijan opena, posle velikog preokreta i pobede protiv Aleksandra… »
Kad je Đoković ispao, znalo se da Melburn dobija sasvim novog šampiona: Podvig Medvedeva za finale sa Sinerom

Kad je Đoković ispao, znalo se da Melburn dobija sasvim novog šampiona: Podvig Medvedeva za finale sa Sinerom

Danas 26.01.2024
Čim je Novak Đoković porazom u polufinalu Australijan opena protiv Italijana Janika Sinera ostao bez trona u Melburnu, znalo se da prvi od četiri najveća turnira u sezoni u nedelju dobija sasvim novog šampiona. U finale je ušao i Rus Danil… »
Medvedev od ponora do finala Australijan opena!

Medvedev od ponora do finala Australijan opena!

Sport klub 26.01.2024
Ruski teniser izgubio prva dva seta od Zvereva, ali je uspeo da preokrene i plasira se u finale Australijan opena - 5:7, 3:6, 7:6, 7:6, 6:3. Danil Medvedev se plasirao u finale Australijan opena, posle velikog preokreta i pobede protiv Aleksandra Zvereva… »
Neverovatna simbolika dva Novakova poraza

Neverovatna simbolika dva Novakova poraza

Sport klub 26.01.2024
Na poslednja tri grend slem turnira Novak Đoković osvojio je trofej na US openu, ali je pretrpeo i dva poraza od dvojice predvodnika mlađe generacije – Karlosa Alkaraza i Janika Sinera. EKSKLUZIVNO IZ MELBURNA Na Vimbldonu je Novak poklekao u sudaru… »
Medvedev: Zacrtao sam sebi da se ne nerviram

Medvedev: Zacrtao sam sebi da se ne nerviram

Sport klub 26.01.2024
Ruski teniser Danil Medvedev bio je ponosan na sebe posle preokreta i pobede nad Aleksanderom Zverevom u polufinalu Australijan opena. Pobeda 5:7, 3:6, 7:6 (7-4, 7:6 (7-5), 6:3 u još jednom maratonu. “Bilo je teško na 0-2. U prvom setu smo obojica… »
Novak utučen i razočaran: Kad se smirim, videću šta dalje…

Novak utučen i razočaran: Kad se smirim, videću šta dalje…

Vesti online 26.01.2024
“Novače, da li je ovo igra u skladu s tvojim godinama”, bilo je jedno od najdirektnijih pitanja tokom veoma emotivne konferencije za medije Novaka Đokovića posle eliminacije u polufinalu Australijan opena. Otvoren, vidno razočaran, samokritičan… »
Čekajući Novaka

Čekajući Novaka

Sport klub 26.01.2024
Kada je nekako – na mišiće i ime – uzeo treći set, pomislili smo da bi kraj mogao biti drugačiji nego u Beketovoj drami. Godo se nije pojavio, a bogami nije se pojavio ni Novak Đoković u petak popodne na Rod Lejver areni, pa Janik Siner… »
"Kralj je mrtav!" Mediji širom sveta veličaju poraz Novaka Đokovića

"Kralj je mrtav!" Mediji širom sveta veličaju poraz Novaka Đokovića

Večernje novosti 26.01.2024
NOVAK Đoković je poražen u polufinalu Australijan opena, bolji od srpskog asa bio je Janik Siner sa 3:1 u setovima. Prirodno, ova vest je odjeknula kao bomba svetskim medijima i ima svakakvih reakcija. FOTO: Tanjug/AP Najoštriji naslov stiže iz… »
"Nije to bio Novak Đoković!" Janik Siner o problemima koje je primetio kod najboljeg igrača sveta

"Nije to bio Novak Đoković!" Janik Siner o problemima koje je primetio kod najboljeg igrača sveta

Večernje novosti 26.01.2024
ITALIJANSKI teniser Janik Siner rekao je da je srećan zbog prvog plasmana u grend slem finale, nakon što je u današnjem polufinalu Otvorenog prvenstva Australije u Melburnu pobedio branioca titule Novaka Đokovića. FOTO: Tanjug/AP Međutim, mladi… »
Đoković izgubio u polufinalu Australijan opena od Italijana Janika Sinera

Đoković izgubio u polufinalu Australijan opena od Italijana Janika Sinera

Glas Amerike 26.01.2024
Italijanski teniser Janik Siner plasirao se danas u finale Otvorenog prvenstva Australije, pošto je najboljeg svetskog igrača Novaka Đokovića pobedio rezultatom 6-1, 6-2, 6-7 (6), 6-3. Dvadesetdvogodišnji Siner će prvi put igrati u finalu nekog… »
Đoković samokritičan: Jedan od najlošijih mečeva na grend slemu, ništa nisam igrao kako valja

Đoković samokritičan: Jedan od najlošijih mečeva na grend slemu, ništa nisam igrao kako valja

Danas 26.01.2024
Reporter Sport Kluba sa Australijan Opena, Saša Ozmo, u društvu brojnih kolega iz celog sveta pratio je veoma emotivno obraćanje Novaka Đokovića na konferenciji za medije nakon burnog polufinala na „Rod Lejver areni“. Desetostruki šampion… »
Siner: Pobeda karijere, imamo sreće što je Novak još tu

Siner: Pobeda karijere, imamo sreće što je Novak još tu

Vesti online 26.01.2024
Italijanski teniser Janik Siner sijao je od sreće na konferenciji za medije posle pobede nad Novakom Đokovićem u polufinalu Australijan opena – 6:1, 6:2, 6:7 (6-8), 6:3. – Najveće dostignuće u mojoj karijeri. Znao sam da će biti težak meč… »
Ništa od Noletovog 25. gren slem trofeja, Siner blistao (foto, video)

Ništa od Noletovog 25. gren slem trofeja, Siner blistao (foto, video)

Sportski žurnal 26.01.2024
Italijan blistao u prva dva seta, Đoković osvojio treći, ali nije uspeo da napravi preokret. Janik Siner je slavio protiv Novaka Đokovića sa 3:1 u setovima i plasirao se u finale Australijskog opena. Italijan je prva dva seta dobio sa senzacionalnih… »
Đoković: Šokiran sam svojom igrom, ne znam da li je ovo početak kraja

Đoković: Šokiran sam svojom igrom, ne znam da li je ovo početak kraja

Sportski žurnal 26.01.2024
Najbolji teniser sveta istakao da u ovom trenutku nije u stanju da racionalno sagleda razloge poraza. Najbolji teniser sveta Novak Đoković posle poraza od Italijana (3:1) u polufinalu Australijan opena je istakao: - Čestitam Sineru, nadigrao me je u… »
Alibi ili... Da li je Novak Đoković zbog ovoga izgubio polufinale Australijan opena?

Alibi ili... Da li je Novak Đoković zbog ovoga izgubio polufinale Australijan opena?

Večernje novosti 26.01.2024
JANIK Siner je prekinuo dominaciju Novaka Đokovića na Australijan openu i pobedio ga sa 3:1 u polufinalu. FOTO: Tanjug/AP Bio je ovo treći uzastopni meč koji je Novak igrao u dnevnom terminu po tamošnjem vremenu. Postavlja se pitanje, zašto je… »
Siner – prvi Italijan koji je na grend slemu uzeo meru prvoplasiranom: Čekalo se malo kraće nego na sledeću titulu prvaka…

Siner – prvi Italijan koji je na grend slemu uzeo meru prvoplasiranom: Čekalo se malo kraće nego na sledeću titulu prvaka…

Danas 26.01.2024
Prošlu godinu je Janik Siner završio na četvrtom mestu svetske liste (s tim plasmanom igra i na Australijan openu), što je najbolje među italijanskim teniserima posle 1976. Adrijano Panata je u godini trijumfa na Rolan Garosu (1976) dosegao isto do… »
"Ušao mu je u glavu" - Đoković tri puta u dva meseca izgubio od Sinera

"Ušao mu je u glavu" - Đoković tri puta u dva meseca izgubio od Sinera

Sportske.net 26.01.2024
Najbolji teniser sveta Novak Đoković nije uspeo da se plasira u finale Australijan opena. Srbina je danas na putu ka 11. finalu i 11. tituli u Melburnu zaustavio Italijan Janik Siner, koji ga je pobedio sa 3:1 u setovima. Bio je to sedmi međusobni duel… »
Nema šta tu da se kaže, nadigran sam, videću šta dalje: Novak Đoković stoički podneo poraz od sjajnog Janika Sinera

Nema šta tu da se kaže, nadigran sam, videću šta dalje: Novak Đoković stoički podneo poraz od sjajnog Janika Sinera

Euronews 26.01.2024
Novak Đoković stao je s knedlom u grlu pred medije na Australijan openu, jer sigurno ni u najcrnjim snovima nije mislio da je moguće da ga Janik Siner do nogu potuče u polufinalu uvodnog sezonskog Grend slema. Ne samo da je prvi put zaustavljen u… »
Novače, da li igraš u skladu s godinama? „Ne znam, videćemo“

Novače, da li igraš u skladu s godinama? „Ne znam, videćemo“

Sport klub 26.01.2024
Reporter Sport Kluba sa Australijan Opena, Saša Ozmo, u društvu brojnih kolega iz celog sveta pratio je veoma emotivno obraćanje Novaka Đokovića na konferenciji za medije nakon burnog polufinala na "Rod Lejver areni". Desetostruki šampion govorio je… »
Đoković savetima stvorio „Frankeštajna”

Đoković savetima stvorio „Frankeštajna”

Sportski žurnal 26.01.2024
Italijan Janik Siner istakao da su mu u karijeri mnogo pomogli saveti našeg asa. Italijan Janik Siner posle pobede nad Novakom Đokovićem u polufinalu Australijan opena (3:1) i plasmana u prvo gren slem finale je istakao: - Radovao sam se ovom meču, sa… »
Kad ništa ne ide od ruke osim…: Đoković nije lomio reket, ali ga nije ni poštedeo (VIDEO)

Kad ništa ne ide od ruke osim…: Đoković nije lomio reket, ali ga nije ni poštedeo (VIDEO)

Danas 26.01.2024
U prva dva seta polufinala s italijanskim mladim teniskim lavom Janikom Sinerom na Australijan openu Novak Đoković nije ličio na sebe. I malo mu je šta polazilo od ruke. Uzeo je samo tri gema, načinio je čak 29 grešaka, a to su poeni koji se sliju… »
I to se desilo! Ovo niko nije uradio Novaku Đokoviću

I to se desilo! Ovo niko nije uradio Novaku Đokoviću

Večernje novosti 26.01.2024
SRPSKI teniser Novak Đoković neće odbraniti titulu na Otvorenom prvenstvu Australije u Melburnu, pošto je danas u polufinalu izgubio od četvrtog igrača sveta Italijana Janika Sinera. FOTO: Tanjug/AP Nije odigrao svoj najbolji meč desetostruki… »
Boli, baš boli, ali... Evo koliko je Novak Đoković zaradio na Australijan openu i da li gubi prvo mesto na ATP listi

Boli, baš boli, ali... Evo koliko je Novak Đoković zaradio na Australijan openu i da li gubi prvo mesto na ATP listi

Večernje novosti 26.01.2024
SRPSKI teniser Novak Đoković zaustavljen je u polufinalu Australijan opena, pošto je poražen od Italijana Janika Sinera 6:1, 6:2, 6:7 (6:8), 6:3. FOTO: Tanjug/AP Meč je trajao tri sata i 22 minuta. Siner je napravio "čudo", nije dozvolio svetskom… »
Sje i Zjelinski podigli pehar

Sje i Zjelinski podigli pehar

Sportski žurnal 26.01.2024
Tajvanka i Poljak u finalu miks dubla savladali Kravčuk i Skupskog. Tajvanska teniserka Suvej Sje i Poljak Jan Zjelinski osvojili su titulu u konkurenciji mešovitih dublova na Otvorenom prvenstvu Australije u Melburnu, pošto su u finalu pobedili… »
„Bio sam šokiran svojim lošim nivoom“: Đoković najavio neočekivane odluke, otvorio Pandorinu kutiju

„Bio sam šokiran svojim lošim nivoom“: Đoković najavio neočekivane odluke, otvorio Pandorinu kutiju

Nova 26.01.2024
Janik Siner je uspeo da priredi iznenađenje i da sa 6:1, 6:2, 6:7(6), 6:3 savlada Novaka Đokovića. Srpski teniser je nakon meča odlučio da se što pre oglasi i pojasni razloge poraza. Milšped Group vam donosi najzanimljivije vesti direktno iz… »
VIDEO Šta su Srbi iz Melburna pre dve godine poručili Novaku? Sada sve izgleda drugačije

VIDEO Šta su Srbi iz Melburna pre dve godine poručili Novaku? Sada sve izgleda drugačije

Nova 26.01.2024
Prošlo je dve godine od kada je Novak Đoković deportovan iz Australije, od tada je doživeo mnogo novih lepih, ali i ne tako sjajnih momenata u Melburnu. Milšped Group vam donosi najzanimljivije vesti direktno iz Melburna. Šta su Novaku pre dve… »
Šta je Novak hteo da poruči? Tri rečenice koje su zabrinule kao nikada pre

Šta je Novak hteo da poruči? Tri rečenice koje su zabrinule kao nikada pre

Nova 26.01.2024
Kada tako veliki šampion doživi poraz u polufinalu svi to ocenjuju kao neuspeh, ali je sam Novak Đoković podigao lestvicu toliko visoko. Ipak, ono što je usledilo posle toga bilo je krajnje neočekivano. Milšped Group vam donosi najzanimljivije… »
Siner se prekalio protiv Đokovića potkraj prošle sezone: Stekao sam samopouzdanje da pobedim najboljeg na svetu i u Melburnu

Siner se prekalio protiv Đokovića potkraj prošle sezone: Stekao sam samopouzdanje da pobedim najboljeg na svetu i u Melburnu

Danas 26.01.2024
Janik Siner, najbolji italijanski teniser, zvezda u usponu, dočekao je svojih pet minuta slave na Australijan openu. Prvi je koji je savladao Novaka Đokovića u polufinalu posle njegovih svih deset pobeda (neporažen je i u finalu). Zato je i prvi ikada… »
Đoković: "Nije početak kraja"

Đoković: "Nije početak kraja"

Sportske.net 26.01.2024
Srpski teniser Novak Đoković nije uspeo da se plasira u finale Australijan opena. Njega je na putu ka 11. finalu i 11. tituli u Melburnu zaustavio Italijan Janik Siner, koji ga je pobedio sa 3:1 u setovima. Najbolji teniser sveta je na konferenciji za… »
Šok u Melburnu - Đoković ispao u polufinalu! Siner ide po titulu, Srbinu nije dao nikakvu šansu!

Šok u Melburnu - Đoković ispao u polufinalu! Siner ide po titulu, Srbinu nije dao nikakvu šansu!

Mondo 26.01.2024
Novak Đoković izgubio od Janika Sinera u polufinalu Australijan opena. Novak Đoković izgubio od Janika Sinera u polufinalu Australijan opena. Novak Đoković izgubio je od Janika Sinera i ispao je u polufinalu Australijan opena - 1:6, 2:6, 7:6, 3:6… »
Novak utučen i razočaran: Kad se smirim, videću šta dalje…

Novak utučen i razočaran: Kad se smirim, videću šta dalje…

Sport klub 26.01.2024
"Novače, da li je ovo igra u skladu s tvojim godinama", bilo je jedno od najdirektnijih pitanja tokom veoma emotivne konferencije za medije Novaka Đokovića nakon eliminacije u polufinalu Australijan opena. Otvoren, vidno razočaran, samokritičan, pun… »
Siner: Pobeda karijere, imamo sreće što je Novak još tu

Siner: Pobeda karijere, imamo sreće što je Novak još tu

Sport klub 26.01.2024
Italijanski teniser Janik Siner sijao je od sreće na konferenciji za medije posle pobede nad Novakom Đokovićem u polufinalu Australijan opena – 6:1, 6:2, 6:7 (6-8), 6:3. EKSKLUZIVNO IZ MELBURNA „Najveće dostignuće u mojoj karijeri. Znao sam da… »
Drama u Melburnu: Ovo je čovek zbog koga je prekinut meč Đokovića i Sinera

Drama u Melburnu: Ovo je čovek zbog koga je prekinut meč Đokovića i Sinera

Večernje novosti 26.01.2024
Najbolji srpski teniser Novak Đoković igra veliko polufinale Australijan opena protiv Janika Sinera, a posle 2:0 za Italijana u trećem setu, pri rezultatu 6:1, 6:2 i 5:5, meč je prekinut. FOTO: Tanjug/AP Naime, u jednom momentu sve je stalo pošto je… »
Ovo pokazuje veličinu Novaka Đokovića: Janik Siner otkrio do sada nepoznatu anegdotu, ovako mu je Nole pomogao

Ovo pokazuje veličinu Novaka Đokovića: Janik Siner otkrio do sada nepoznatu anegdotu, ovako mu je Nole pomogao

Večernje novosti 26.01.2024
VELIKU senzaciju napravio je Janik Siner, eliminisao je Italijan Novaka Đokovića u polufinalu Australijan opena, a nakon meča bio je van sebe od sreće. FOTO: Tanjug/AP Italijan je treći put u četiri poslednja meča savladao Novaka Đokovića. -… »
Desilo se i to! Nestvarna dominacija Đokovića u Melburnu, prvi poraz nakon 2195 dana

Desilo se i to! Nestvarna dominacija Đokovića u Melburnu, prvi poraz nakon 2195 dana

Večernje novosti 26.01.2024
SRPSKI teniser Novak Đoković nije danas uspeo da se plasira u finale Australijan opena, pošto je od njega bio bolji Janik Siner sa 3:1 u setovima, a ovo je prvi poraz Srbinu u Australiji nakon mnogo vremena. FOTO: Tanjug/AP Poznato je da je ovaj grend… »
Šok! Đoković eliminisan sa Australijan opena! Neverovatni Siner u finalu

Šok! Đoković eliminisan sa Australijan opena! Neverovatni Siner u finalu

Večernje novosti 26.01.2024
NOVAK Đoković je u polufinalu Australijan opena igrao protiv Janika Sinera. Jedan od retkih koji mogu da namuče Noleta, pokazao je i u Melburnu da je pred njim budućnost svetskog tenisa. Slavio je četvrti nosilac 3:1 (1:6, 2:6, 7:6 (8:6), 3:6) u… »
"Kako ste loši, užas, užas, svi!" Besni Novak Đoković krenuo da postrojava Gorana Ivaniševića i svoj boks (video)

"Kako ste loši, užas, užas, svi!" Besni Novak Đoković krenuo da postrojava Gorana Ivaniševića i svoj boks (video)

Večernje novosti 26.01.2024
SRPSKI teniser Novak Đoković neće odbraniti titulu na Otvorenom prvenstvu Australije u Melburnu, pošto je danas u polufinalu izgubio od četvrtog igrača sveta Italijana Janika Sinera posle četiri seta, 1:6, 2:6, 7:6, 3:6. FOTO: Tanjug/AP Prvi… »
Siner razbio Đokovića u polufinalu Melburna: Voleli bismo da je ovo bio samo ružan sam, ali... Italijan održao Noletu čas…

Siner razbio Đokovića u polufinalu Melburna: Voleli bismo da je ovo bio samo ružan sam, ali... Italijan održao Noletu čas…

Kurir 26.01.2024
Težak poraz Novaka Đokovića kakav Australija ne pamti! Janik Siner pobedio je najboljeg tenisera svih vremena sa 3:1 (6:1, 6:2, 6:7, 6:3) u polufinalu Australijan opena. Ovo je prvi put u istoriji da je Novak izgubio polufinale u Melburnu. Kao što i… »
VIDEO Novak eliminisan iz Australije, Siner odigrao meč života – Đokoviću se ovo nikada pre nije desilo

VIDEO Novak eliminisan iz Australije, Siner odigrao meč života – Đokoviću se ovo nikada pre nije desilo

Nova 26.01.2024
Janik Siner je uspeo da savlada Novaka Đokovića sa 6:1, 6:2, 6:7(6), 6:3 u polufinalu Australijan opena i tako eliminiše Srbina iz takmičenja. Milšped Group vam donosi najzanimljivije vesti direktno iz Melburna. Janik Siner je odigrao meč života i… »
Novak bez (brejk) šanse danas, Siner je u finalu!

Novak bez (brejk) šanse danas, Siner je u finalu!

Sport klub 26.01.2024
Janik Siner uspeo je ono što nisu Tomi Pol, Aslan Karacev, Lukas Poil, Sten Vavrinka, David Ferer, Endi Marej i Rodžer Federer - iz tri pokušaja! Nakon što se deset puta potvrdilo pravilo da Novak Đoković osvaja Australijan open kada se plasira u… »
Glavni razlog poraza protiv Sinera: Đoković odigrao prvi meč na grend slemu bez ijedne šanse za brejk

Glavni razlog poraza protiv Sinera: Đoković odigrao prvi meč na grend slemu bez ijedne šanse za brejk

Danas 26.01.2024
Novak Đoković, rekorder grend slema s 24 titule, koji sada i na Australijan openu ima više od 100 mečeva (103) kao i na ostala tri turnira, u polufinalu u Melburnu protiv Italijana Janika Sinera nije stvorio nijednu jedinu priliku za brejk. To ga je… »
Đoković oborio negativan rekord: Ovo mu se nije desilo 18 godina

Đoković oborio negativan rekord: Ovo mu se nije desilo 18 godina

Vesti online 26.01.2024
Najbolji teniser svih vremena, Novak Đoković igra polufinale Australijan opena protiv Janika Sinera, a od starta meča svetski broj 1 se muči i beleži jedan od najgorih početaka na grend slemu u svojoj karijeri. Naime, prvi set polufinala Novak je… »
Đoković ostao bez titule na Australijan openu, poraz od Sinera u polufinalu

Đoković ostao bez titule na Australijan openu, poraz od Sinera u polufinalu

Radio sto plus 26.01.2024
Prvi teniser sveta izgubio je posle tri sata i 22 minuta i pretrpeo prvi poraz u karijeri u polufinalu Australijan opena, na kome ima rekordnih 10 titula. Siner je dobro počeo meč, napravio je dva brejka, u drugom i šestom gemu i osvojio prvi set… »
Novak Đoković ostao bez trona u Melburnu: Maestralni Siner zaustavio rekordera Australijan Opena

Novak Đoković ostao bez trona u Melburnu: Maestralni Siner zaustavio rekordera Australijan Opena

Euronews 26.01.2024
Novak Đoković nikada nije izgubio polufinale u svojoj impozantnoj istoriji ućešća na Australijan openu, ali se pojavio Janik Siner i prekinuo tu dominaciju najboljeg tenisera sveta svih vremena, na surov način, "ostavivši" braniocu titule i… »
Ovo su reči koje je Novak uputio Ivaniševiću i svojoj loži, baš je bio besan!

Ovo su reči koje je Novak uputio Ivaniševiću i svojoj loži, baš je bio besan!

Sportske.net 26.01.2024
Najbolji svetski i srpski teniser Novak Đoković nije uspeo da se plasira u finale Australijan opena pošto je poražen od Janika Sinera, njegove noćne more u poslednjih par meseci. Italijan se plasirao u finale posle fantastična prva dva seta (6:1 i… »
Siner počistio Novaka, pa otkrio nepoznatu anegdotu: Đoković mi je mnogo pomogao, radili smo zajedno!

Siner počistio Novaka, pa otkrio nepoznatu anegdotu: Đoković mi je mnogo pomogao, radili smo zajedno!

Kurir 26.01.2024
Janik Siner nastavio je sa fenomenalnim partijama na Australijan openu, te je u polufinalu srušio Novaka Đokovića slavio sa 3:0 (6:1, 6:2, 6:7, 6:3) i dobio je priliku da se bori za trofej gde će ga čekati bolji iz duela Medvedev - Zverev. Italijan… »
Đoković bez finala u Australiji, izgubio od Sinera

Đoković bez finala u Australiji, izgubio od Sinera

Radio 021 26.01.2024
Novak Đoković neće odbraniti titulu na Otvorenom prvenstvu Australije u Melburnu, pošto je u polufinalu izgubio od četvrtog igrača sveta Italijana Janika Sinera posle četiri seta, 1:6, 2:6, 7:6, 3:6. Prvi teniser sveta izgubio je posle tri sata i… »
Nestvaran podatak! Đoković se nikada ranije nije našao u ovakvoj situaciji: Siner je Novaku uradio što mnogi pre njega nisu…

Nestvaran podatak! Đoković se nikada ranije nije našao u ovakvoj situaciji: Siner je Novaku uradio što mnogi pre njega nisu…

Kurir 26.01.2024
Najbolji teniser sveta, Novak Đoković, zaustavljen je u polufinalu Australijan opena. Bolji od njega je bio Italijan Janik Siner koji je odigrao fantastičan meč i ostvario pobedu karijere. Siner, trenutno četvrti teniser sveta, prvi put je stigao do… »
Siner: Ne bi trebalo da otkrivam taktiku protiv Novaka

Siner: Ne bi trebalo da otkrivam taktiku protiv Novaka

Sport klub 26.01.2024
Italijanski teniser Janik Siner rekao je posle plasmana u finale Australijan Opena i pobede protiv Novaka Đokovića da mu je upravo srpski teniser pomogao da napreduje. Siner je u četiri seta zaustavio desetostrukog osvajača Australijan Opena. „Dobro… »
Dobro je zapamtio i naučio lekciju - Siner podsetio da jedan meč sa Novakom!

Dobro je zapamtio i naučio lekciju - Siner podsetio da jedan meč sa Novakom!

Sportske.net 26.01.2024
Janik Siner je prvi finalista Australijan opena. On je uspeo da savlada Novaka Đokovića u polufinalu sa 6:1, 6:2, 6:7 i 6:3. "Bilo je baš teško. Težak meč. Jako sam dobro počeo. Prva dva seta su bila dobra, osećao sam se dobro, kao i Novak. Probao… »
Đoković ostao bez titule na Australijan openu, poraz od Sinera u polufinalu

Đoković ostao bez titule na Australijan openu, poraz od Sinera u polufinalu

Novi magazin 26.01.2024
Srpski teniser Novak Đoković neće odbraniti titulu na Otvorenom prvenstvu Australije u Melburnu, pošto je danas u polufinalu izgubio od četvrtog igrača sveta Italijana Janika Sinera posle četiri seta, 1:6, 2:6, 7:6, 3:6. Prvi teniser sveta izgubio… »
Neplanirane nevolje u Melburnu! Dok se Novak borio da ostane u meču, nekome u publici je pozlilo! Evo šta se stvarno desilo…

Neplanirane nevolje u Melburnu! Dok se Novak borio da ostane u meču, nekome u publici je pozlilo! Evo šta se stvarno desilo…

Kurir 26.01.2024
Specijalni izveštač iz Melburna: Vuk Brajović Dok su Novak Đoković i Janik Siner vodili veliku bitku u trećem setu, pri rezultatu 5:5 i 40:40 na servis srpskog tenisera, desila se jedna veoma neprijatna situacija u Melburnu i mnogi nisu znali šta… »
"Brzo, zovite doktora!" Samo je Novak čuo urlik sa tribina: Odmah tražio da se meč prekine, dobro mu se vratilo! (video)

"Brzo, zovite doktora!" Samo je Novak čuo urlik sa tribina: Odmah tražio da se meč prekine, dobro mu se vratilo! (video)

Mondo 26.01.2024
Novak Đoković je inicirao prekid meča zbog toga što je primetio da je jednom navijaču loše, a to mu se odmah vratilo. Novak Đoković je inicirao prekid meča zbog toga što je primetio da je jednom navijaču loše, a to mu se odmah vratilo. Srpski… »
Prvi GS trofej za Hsije i Zijelinskog

Prvi GS trofej za Hsije i Zijelinskog

Sport klub 26.01.2024
Su-Vei Hsije i Jan Zijelinski osvojili su Australijan Open u konkurenciji mešovitih parova. Oni su u finalu prvog gren slema u sezoni pobedili Dezire Kravčik i Nila Skupskog. Meč je trajao dva časa, a rešen je posle super taj-brejka. Dezire i Nil su… »
Agonija kakva nije viđena 19 godina: Novak dugo nije osvojio manje gemova, užasno izdanje Đokovića otkrilo neverovatne…

Agonija kakva nije viđena 19 godina: Novak dugo nije osvojio manje gemova, užasno izdanje Đokovića otkrilo neverovatne…

Nova 26.01.2024
Novak Đoković dugo, baš dugo nije odigrao gori meč nego onaj protiv Janika Sinera u polufinalu Australijan opena. Novak Đoković je odigrao možda i dva najgora seta u karijeri. Zapravo, to nije daleko od istine. Pojavio se i podatak koji govori da… »
Novače, šta ti je danas!? Đoković kao da spava, ovakav set nije odigrao 11 godina!

Novače, šta ti je danas!? Đoković kao da spava, ovakav set nije odigrao 11 godina!

Mondo 26.01.2024
Novak Đoković ni blizu svog nivoa na startu meča protiv Janika Sinera. Novak Đoković ni blizu svog nivoa na startu meča protiv Janika Sinera. Srpski teniser Novak Đoković ima perfektan skor kada dođe u polufinale Australijan opena - uvek prolazi… »
Novakova užasna igra otkrila jedno: Đoković ovako nešto nije doživeo 19 godina

Novakova užasna igra otkrila jedno: Đoković ovako nešto nije doživeo 19 godina

Večernje novosti 26.01.2024
NOVAK Đoković i Janik Siner sastali su se u polufinalu, a ono što je prikazao Srbin u prva dva seta svrstava njegovu igru u jednu od najgorih u karijeri. FOTO: Tanjug/AP Da je Novak Đoković možda odigrao dva najgora seta u karijeri govori jedan… »
Novakov najveći "hejter" se kladio protiv njega! Javio se pred meča sa Sinerom, čak mu ni rekord ne priznaje!

Novakov najveći "hejter" se kladio protiv njega! Javio se pred meča sa Sinerom, čak mu ni rekord ne priznaje!

Mondo 26.01.2024
Ben Rotenberg ne veruje u Novaka Đokovića, ni ovaj put. Ben Rotenberg ne veruje u Novaka Đokovića, ni ovaj put. Srpski teniser Novak Đoković od ranog jutra igra protiv Janika Sinera za finale Australijan opena, a kao i mnogo puta do sada - veliki… »

Vesti dana »