Povezane vesti

Pukla 30.000 € za kostim i dobila ozbiljne podlive! Karleuša na ramenima nosila 20 kilograma, izrada trajala mesec dana

Pukla 30.000 € za kostim i dobila ozbiljne podlive! Karleuša na ramenima nosila 20 kilograma, izrada trajala mesec dana

Mondo 26.01.2024
Jelena Karleuša progovorila je o modnom detalju za koji je dala čak 30.000 evra i koji joj je napravio ozbiljne podlive. Jelena Karleuša progovorila je o modnom detalju za koji je dala čak 30.000 evra i koji joj je napravio ozbiljne podlive. Pevačica… »
KARLEUŠA otkrila - bila sam i u ranama: Jelena je za kostime izdvojila 30.000 evra, bili su teški i po 20 kilograma (foto)

KARLEUŠA otkrila - bila sam i u ranama: Jelena je za kostime izdvojila 30.000 evra, bili su teški i po 20 kilograma (foto)

Večernje novosti 26.01.2024
JELENA KARLEUŠA važi za modnu ikonu na našim prostorima. Foto: Novosti Kada je reč o modnim stajlinzima ona ide korak ispred svog vremena, a malo je poznato da je zbog jednog autfita zadobila i podlive na ramenima. Naime, ona je nedavno, posle 11… »
JK za kostim iskeširala čak 30.000 evra pa završila u ranama! Šok priznanje: Držala sam na ramenima 20 kilograma...

JK za kostim iskeširala čak 30.000 evra pa završila u ranama! Šok priznanje: Držala sam na ramenima 20 kilograma...

Kurir 26.01.2024
Pop diva JK vazi za modnu ikonu na našim prostorima. Kada je reč o modnim stajlinzima ona ide korak ispred svog vremena, a malo je poznato da je zbog jednog autfita zadobila i podlive na ramenima. Naime, ona je nedavno, posle 11. godina diskografske… »

Vesti dana »