Povezane vesti

Svi iz NADA i Nestorovićevog pokreta za Nova.rs kažu da neće sa SNS, osim Jerkovića i njegove odbornice, a oni su dovoljni…

Svi iz NADA i Nestorovićevog pokreta za Nova.rs kažu da neće sa SNS, osim Jerkovića i njegove odbornice, a oni su dovoljni…

Nova 29.01.2024
Nedeljama unazad spekuliše se o tome da predsednik privremenog organa Beograda Aleksandar Šapić pregovara o formiranju nove vlasti u glavnom gradu s odbornicima liste “Mi - glas iz naroda” Branimira Nestorovića i koalicije NADA. Bivši… »
Jerković pristao na intervju za Nova.rs, a onda dao samo jedan odgovor: Evo šta kaže za ulazak u vlast sa SNS

Jerković pristao na intervju za Nova.rs, a onda dao samo jedan odgovor: Evo šta kaže za ulazak u vlast sa SNS

Nova 29.01.2024
Još je nejasno da li u Skupštini grada Beograda ima većine, a ime koje se prethodnih dana u tom kontekstu najviše pominje jeste Aleksandar Jerković. On je predvodio listu za Beograd koalicije "Mi, glas iz naroda", a Nova.rs je pokušala s njim da… »
INTERVJU Miloš Pavlović: Lista „Mi glas iz naroda“ nije Nestorovićev već Vučićev projekat, od njega zavisi vlast u…

INTERVJU Miloš Pavlović: Lista „Mi glas iz naroda“ nije Nestorovićev već Vučićev projekat, od njega zavisi vlast u…

Nova 29.01.2024
U intervjuu za portal Nova.rs, kandidat za odbornika u Skupštini grada Beograda ispred liste "Srbija protiv nasilja" i potpredsednik stranke "Narodni pokret Srbije" Miloš Pavlović, govorio je o tome da li će SNS i SPS formirati vlast u Beogradu, da li… »
Miloš Pavlović: O Beogradu ne odlučuje Nestorović, nego Vučić

Miloš Pavlović: O Beogradu ne odlučuje Nestorović, nego Vučić

Novi magazin 29.01.2024
Potpredsednik Narodnog pokreta Srbije (NPS) Miloš Pavlović rekao je da odluka o tome da li će odbornici sa liste "Mi - glas iz naroda" Branimira Nestorovića, podržati u Skupštini grada Beograda Srpsku naprednu stranku (SNS) i Socijalističku partiju… »
Miloš Pavlović (NPS): Lista „Mi – glas iz naroda“, iako se predstavljala kao opoziciona, pokazala da to nije

Miloš Pavlović (NPS): Lista „Mi – glas iz naroda“, iako se predstavljala kao opoziciona, pokazala da to nije

Danas 29.01.2024
Potpredsednik Narodnog pokreta Srbije (NPS) Miloš Pavlović rekao je da odluka o tome da li će odbornici sa liste „Mi – glas iz naroda“ Branimira Nestorovića, podržati u Skupštini grada Beograda Srpsku naprednu stranku (SNS) i Socijalističku… »
SNS i SPS: U foto-finišu traže još dva odbornika Prelazni rok traje još 20 dana, hoće li Beograd dobiti skupštinsku…

SNS i SPS: U foto-finišu traže još dva odbornika Prelazni rok traje još 20 dana, hoće li Beograd dobiti skupštinsku…

Blic 29.01.2024
Borba za vlast u prestonici zavisi od prelaznog roka koji će, po svemu sudeći, trajati do 19. februara jer je za tada Aleksandar Šapić, predsednik Privremenog organa Grada Beograda, najavio konstitutivnu sednicu skupštine. Raskol u pokretu "Mi, glas… »

Vesti dana »