Povezane vesti
Rasmusen: Ukrajina bi trebalo da bude pozvana u NATO na samitu u julu
Politika 30.01.2024
Poziv Kijevu da učestvuje na samitu NATO u Vašingtonu u julu može da utre put miru i liši podsticaja ''ruskog diktatora Vladimira Putina'' da nastavi rat protiv Ukrajine, izjavio je bivši generalni sekretar NATO Anders Fog Rasmusen na zajedničkom… »
Rasmusen: Ukrajina bi trebalo da bude pozvana u NATO na samitu u julu
RTV 30.01.2024
KIJEV - Poziv Kijevu da učestvuje na samitu NATO u Vašingtonu u julu može da utre put miru i liši podsticaja ''ruskog diktatora Vladimira Putina'' da nastavi rat protiv Ukrajine, izjavio je bivši generalni sekretar NATO Anders Fog Rasmusen na… »
Vesti dana »
Vens: Trampov plan o povećanju carina pokazuje da SAD neće više biti iskorišćavane
RTV pre 51 minutajoš 2 povezane
Rus pretučen u Beogradu: Huligani ga napali na Voždovcu, pa opljačkali: Policija traga za huliganima
Blic pre 4 satijoš 1 povezana
Ko je bio Igor Bojović: Ko Dramski pisac i upravnik pozorišta "Boško Buha", hrabro se borio sa opakom bolešću
Blic pre 3 satajoš 1 povezana
Lider najveće gruzijske opozicione stranke uhapšen dok su demonstranti blokirali auto-put
Blic pre 51 minutajoš 1 povezana
Pronađene crne kutije iz aviona! Počinje izvlačenje delova olupine iz reke, dosad identifikovano 55 od ukupno 67 osoba poginulih (foto)
Kurir pre 15 minutajoš 1 povezana