Povezane vesti

Obraćanje predsednika Vučića o Kosovu i Metohiji

Obraćanje predsednika Vučića o Kosovu i Metohiji

Politika 01.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratiće se sutra javnosti u 13 časova, najavila je Služba za saradnju s medijima predsednika Republike. Očekuje se da će Vučić upoznati građane o najvažnijim detaljima razgovora sa predstavnicima Kvinte i EU… »
Zabrana dinara na Kosovu (ni)je iznenađenje za Beograd

Zabrana dinara na Kosovu (ni)je iznenađenje za Beograd

Glas Amerike 01.02.2024
BEOGRAD — Ako u sredu uveče posle razgovora sa predstavnicima zemalja Kvinte nije imao šta da zvanično objavi ni u formi saopštenja, posle razgovora koji je u četvrtak imao sa ruskim ambasadorom Aleksandar Bocan-Harčenkom, predsednik Srbije… »
Vučić sa Bocan-Harčenkom o ukidanju dinara na Kosovu, istog dana i sa Brigerom o jačanju vojne saradnje sa EU

Vučić sa Bocan-Harčenkom o ukidanju dinara na Kosovu, istog dana i sa Brigerom o jačanju vojne saradnje sa EU

Glas Amerike 01.02.2024
BEOGRAD — Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se u četvrtak sa ambasadorom Rusije Aleksandrom Bocan-Harčenkom, a razgovarali su o odluci Prištine da zabrani upotrebu dinara na Kosovu. "Obavestio sam ambasadora Bocan-Harčenka o najnovijem… »
Vučić sa ambasadorom Ruske Federacije: Predsednik Srbije mu se zahvalio na svemu - ovo su detalji sastanka!

Vučić sa ambasadorom Ruske Federacije: Predsednik Srbije mu se zahvalio na svemu - ovo su detalji sastanka!

Pravda 01.02.2024
Ponovio sam zahvalnost Rusiji na podršci koju pruža poštovanju teritorijalnog integriteta Srbije, naveo je Vučić nakon sastanka održanog u Predsedništvu Srbije. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se u Beogradu sa ambasadorom Ruske… »
Vučić: Obavestio sam Bocan Harčenka o najnovijem jednostranom potezu Prištine (foto)

Vučić: Obavestio sam Bocan Harčenka o najnovijem jednostranom potezu Prištine (foto)

Blic 01.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je danas ambasadora Ruske Federacije Aleksandra Bocan-Harčenka i tom prilikom ga je obavestio o najnovijem jednostranom potezu Prištine. - Obavestio sam ambasadora Bocan-Harčenka o najnovijem jednostranom… »
Vučić se sutra obraća se javnosti

Vučić se sutra obraća se javnosti

Blic 01.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratiće se sutra javnosti u 13 časova, najavila je Služba za saradnju s medijima predsednika Republike. Očekuje se da će Vučić upoznati građane o najvažnijim detaljima razgovora sa predstavnicima Kvinte i EU… »
Vučić: Obavestio sam Bocan Harčenka o najnovijem jednostranom potezu Prištine

Vučić: Obavestio sam Bocan Harčenka o najnovijem jednostranom potezu Prištine

Insajder 01.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je u četvrtak, 1. februara ambasadora Ruske Federacije Aleksandra Bocan-Harčenka i tom prilikom ga je obavestio o najnovijem jednostranom potezu Prištine. 'Obavestio sam ambasadora Bocan-Harčenka o… »
Posle kraha na sastanku sa Kvintom, Vučić došao po utehu kod Bocan-Harčenka

Posle kraha na sastanku sa Kvintom, Vučić došao po utehu kod Bocan-Harčenka

Nova 01.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić saopštio je da je razgovarao sa ambasadorom Rusije Aleksandrom Bocan-Harčenkom o mogućim posledicama odluke vlasti u Prištini da ukinu dinar na Kosovu. „Obavestio sam ambasadora Bocan-Harčenka o najnovijem… »
"Razgovarali smo o situaciji na Kosmetu" Predsednik Vučić primio prvog čoveka Vojnog komiteta EU generala Brigera (foto)

"Razgovarali smo o situaciji na Kosmetu" Predsednik Vučić primio prvog čoveka Vojnog komiteta EU generala Brigera (foto)

Kurir 01.02.2024
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić primio je jutros predsedavajućeg Vojnog komiteta Evropske unije generala Roberta Brigera. - Sa predsedavajućim razgovarao sam o situaciji na KiM, kao i o jačanju vojno-ekonomske i vojno-tehničke saradnje… »
Vučić s predsedavajućim Vojnog komiteta EU: Bezbednost Srba na Kosovu je prioritet

Vučić s predsedavajućim Vojnog komiteta EU: Bezbednost Srba na Kosovu je prioritet

Beta 01.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas na sastanku s predsedavajućim Vojnog komiteta Evropske unije generalom Robertom Brigerom da je za zvanični Beograd bezbednost srpskog stanovništa na Kosovu i održavanje mira i stabilnosti u regionu… »
Vučić razgovarao sa generalom Brigerom o situaciji na KiM i vojnoj saradnji

Vučić razgovarao sa generalom Brigerom o situaciji na KiM i vojnoj saradnji

Politika 01.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je danas predsedavajućeg u Vojnom komitetu Evropske unije generala Roberta Brigera i sa njim razgovarao o situaciji na KiM, kao i o jačanju vojnoekonomske i vojnotehničke saradnje Srbije i EU. „Naglasio sam… »
Vučić se sastao sa predsedavajućim Vojnog komiteta EU

Vučić se sastao sa predsedavajućim Vojnog komiteta EU

Danas 01.02.2024
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je danas sa predsedavajućim Vojnog komiteta Evropske unije generalom Robertom Brigerom. On je posle sastanka na svom Instagramu napisao da je u razgovoru naglasio da je za Srbiju bezbednost… »
Vučić s predsedavajućim Vojnog komiteta EU: Bezbednost Srba na Kosovu je prioritet

Vučić s predsedavajućim Vojnog komiteta EU: Bezbednost Srba na Kosovu je prioritet

Novi magazin 01.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je na sastanku s predsedavajućim Vojnog komiteta Evropske unije generalom Robertom Brigerom da je za zvanični Beograd bezbednost srpskog stanovništa na Kosovu i održavanje mira i stabilnosti u regionu… »
Predsednik Srbije razgovarao sa generalom Brigerom o situaciji na Kosovu i Metohji i vojnoj saradnji

Predsednik Srbije razgovarao sa generalom Brigerom o situaciji na Kosovu i Metohji i vojnoj saradnji

RTV 01.02.2024
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je danas predsedavajućeg u Vojnom komitetu Evropske unije generala Roberta Brigera i sa njim razgovarao o situaciji na KiM, kao i o jačanju vojnoekonomske i vojnotehničke saradnje Srbije i EU… »
Vučić razgovarao sa generalom Brigerom o situaciji na KiM i vojnoj saradnji

Vučić razgovarao sa generalom Brigerom o situaciji na KiM i vojnoj saradnji

RTS 01.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je predsedavajućeg u Vojnom komitetu Evropske unije generala Roberta Brigera i sa njim razgovarao o situaciji na Kosovu i Metohiji, kao i o jačanju vojnoekonomske i vojnotehničke saradnje Srbije i EU… »
Vučić razgovarao sa generalom Brigerom o situaciji na KiM i vojnoj saradnji

Vučić razgovarao sa generalom Brigerom o situaciji na KiM i vojnoj saradnji

Telegraf 01.02.2024
Naglasio sam da za našu zemlju bezbednost srpskog stanovništva na KiM i održanje mira i stabilnosti u regionu predstavljaju prioritet, napisao je Vučić na Instagramu. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je danas predsedavajućeg u Vojnom… »

Vesti dana »