Povezane vesti

Duško Šarić prvi put posle predaje pred sudskim Većem: Od optuženih policajaca sam tražio samo da mi provere kad ću da…

Duško Šarić prvi put posle predaje pred sudskim Većem: Od optuženih policajaca sam tražio samo da mi provere kad ću da…

Insajder 01.02.2024
Duško Šarić, koji se 4. januara predao srpskom pravosuđu danas je prvi put doveden iz pritvora pred veće Specijalnog suda u Beogradu koje sudi kriminalnoj grupi, koju je prema navodima optužnice organizovao njegov brat Darko Šarić. Na početku… »
Nikolašević optužio Joksovića da mu je postavio bombu pod auto

Nikolašević optužio Joksovića da mu je postavio bombu pod auto

Politika 01.02.2024
U Specijalnom sudu u Beogradu danas je saslušanjem oštećenog Gorana Nikolaševića nastavljeno suđenje organizovanoj kriminalnoj grupi Darka Šarića, čiji se pripadnici terete za više krivičnih dela među kojima je i planiranje ubistva svedoka… »
Duško Šarić: Nisam član kriminalne grupe svog brata, ne priznajem navode optužnice

Duško Šarić: Nisam član kriminalne grupe svog brata, ne priznajem navode optužnice

Danas 01.02.2024
Skoro mesec dana otkako se predao policiji, Duško Šarić, rođeni brat Darka Šarića danas je pred Posebnim odeljenjem Višeg suda u Beogradu iznosio odbranu. Šarić, kojem se stavlja na teret da je kao član kriminalne grupe svog brata učestvovao u… »
Suđenje grupi Darka Šarića: Nikolašević rekao da mu je Joksović spremao likvidaciju

Suđenje grupi Darka Šarića: Nikolašević rekao da mu je Joksović spremao likvidaciju

Euronews 01.02.2024
U Specijalnom sudu u Beogradu danas je saslušanjem oštećenog Gorana Nikolaševića nastavljeno suđenje organizovanoj kriminalnoj grupi Darka Šarića, čiji se pripadnici terete za više krivičnih dela među kojima je i planiranje ubistva svedoka… »
Duško Šarić prvi put pred sudom nakon predaje, negirao krivicu i korišćenje „skaj“ telefona

Duško Šarić prvi put pred sudom nakon predaje, negirao krivicu i korišćenje „skaj“ telefona

N1 Info 01.02.2024
U Specijalnom sudu u Beogradu nastavljeno je suđenje Darku Šariću, njegovom bivšem advokatu Dejanu Lazareviću i još 13 drugim osobama za planiranje ubistva i diskreditaciju svedoka saradnika. Najpre su se o krivici izjasnilli i izneli svoje odbrane… »
Nastavljeno suđenje kriminalnoj grupi Darka Šarića: Nikolašević optužio Joksovića da mu je postavio bombu pod auto

Nastavljeno suđenje kriminalnoj grupi Darka Šarića: Nikolašević optužio Joksovića da mu je postavio bombu pod auto

Nova 01.02.2024
U Specijalnom sudu u Beogradu danas je saslušanjem oštećenog Gorana Nikolaševića nastavljeno suđenje organizovanoj kriminalnoj grupi Darka Šarića, čiji se pripadnici terete za više krivičnih dela među kojima je i planiranje ubistva svedoka… »
Duško Šarić negirao da je član bratovljeve kriminalne grupe

Duško Šarić negirao da je član bratovljeve kriminalne grupe

Politika 01.02.2024
U Specijalnom sudu u Beogradu danas je Duško Šarić negirao da je bio član kriminalne grupe svog brata Darka Šarića i da je zajedno sa pripadnicima te grupe činio krivična dela. Oni su optuženi za više krivičnih dela, a između ostalog i da su… »
Duško Šarić negirao da je član bratovljeve kriminalne grupe

Duško Šarić negirao da je član bratovljeve kriminalne grupe

RTV 01.02.2024
BEOGRAD - U Specijalnom sudu u Beogradu danas je Duško Šarić negirao da je bio član kriminalne grupe svog brata Darka Šarića i da je zajedno sa pripadnicima te grupe činio krivična dela. Oni su optuženi za više krivičnih dela, a između ostalog… »
Biznismen iz Valjeva: I dalje tvrdim da mi je svedok saradnik Joksović digao auto u vazduh! Planirao je moje ubistvo

Biznismen iz Valjeva: I dalje tvrdim da mi je svedok saradnik Joksović digao auto u vazduh! Planirao je moje ubistvo

Kurir 01.02.2024
Biznismen iz Valjeva Goran Nikolašević kom je 8. avgusta 2020. ispred kuće dignut u vazduh džip "honda" izjavio je danas pred Specijalnim sudom u Beogradu da i dalje stoji iza toga da mu je eksploziv postavio svedok saradnik u postupku protiv Darka… »
Duško Šarić negirao da je član bratovljeve kriminalne grupe

Duško Šarić negirao da je član bratovljeve kriminalne grupe

RTS 01.02.2024
U Specijalnom sudu u Beogradu je Duško Šarić negirao da je bio član kriminalne grupe svog brata Darka Šarića i da je zajedno sa pripadnicima te grupe činio krivična dela. Oni su optuženi za više krivičnih dela, a između ostalog i da su… »
"Ništa nisam uradio" Duško Šarić se pojavio na prvom suđenju

"Ništa nisam uradio" Duško Šarić se pojavio na prvom suđenju

Alo 01.02.2024
Duško Šarić koji se 4. januara predao srpskom pravosuđu danas je prvi put doveden iz pritvora pred veće Specijalnog suda u Beogradu i on se na početku današnjeg suđenja izjasnio da nije kriv ni po jednoj tački optužnice. - Ne priznajem navode… »
Duško Šarić negirao da je član bratovljeve kriminalne grupe

Duško Šarić negirao da je član bratovljeve kriminalne grupe

Telegraf 01.02.2024
Početkom januara sudu su se predali Duško Šarić i Milan Vučinić i oni se nalaze u pritvoru. U Specijalnom sudu u Beogradu danas je Duško Šarić negirao da je bio član kriminalne grupe svog brata Darka Šarića i da je zajedno sa pripadnicima te… »
Duško Šarić prvi put pred sudom: Nisam plaćao policajce, što bih diskreditova svedoka saradnika kada mi je brat već bio…

Duško Šarić prvi put pred sudom: Nisam plaćao policajce, što bih diskreditova svedoka saradnika kada mi je brat već bio…

Kurir 01.02.2024
Duško Šarić koji se 4. januara predao srpskom pravosuđu danas je prvi put doveden iz pritvora pred veće Specijalnog suda u Beogradu i on se na početku današnjeg suđenja izjasnio da nije kriv ni po jednoj tački optužnice. - Ne priznajem navode… »

Vesti dana »