Povezane vesti

Rune: I dalje imam iste velike ambicije i ciljeve

Rune: I dalje imam iste velike ambicije i ciljeve

Politika 07.02.2024
Danski teniser Holger Rune izjavio je danas da će uskoro saopštiti ime novog trenera i dodao da i dalje ima velike ambicije i ciljeve. Rune je ostao bez trenera, pošto je nemački stručnjak Boris Beker juče raskinuo saradnju sa danskim teniserom… »
Novi trener, iste ambicije: Teniser uskoro objavljuje imena novih pomoćnika

Novi trener, iste ambicije: Teniser uskoro objavljuje imena novih pomoćnika

Večernje novosti 07.02.2024
DANSKI teniser Holger Rune izjavio je danas da će uskoro saopštiti ime novog trenera i dodao da i dalje ima velike ambicije i ciljeve. Foto: EPA-EFE/CHRISTOPHE PETIT TESSON Rune je ostao bez trenera, pošto je nemački stručnjak Boris Beker juče… »
Oglasio se Rune: Tražim trenera sa mojom vizijom

Oglasio se Rune: Tražim trenera sa mojom vizijom

Sport klub 07.02.2024
Boris Beker je juče obelodanio da prekida rad sa Holgerom Runeom posle samo četiri meseca: Započeli smo saradnju sa ciljem da dođemo do Završnog ATP mastersa prošle godine, ali da bi ubuduće saradnja bila uspešna, shvatio sam da ću morati da… »
Beker više nije trener Runeu

Beker više nije trener Runeu

Sportske.net 07.02.2024
Boris Beker je objavio danas da nakon samo pet meseci saradnje neće više biti trener danskom teniseru Holgeru Runeu. Beker je rekao na društvenoj mreži Iks da nije imao dovojno vremena da radi sa Dancem usred drugih obaveza. "Započeli smo ovo… »
Boris Beker više nije trener Holgera Runea

Boris Beker više nije trener Holgera Runea

Danas 06.02.2024
Boris Beker je objavio danas da nakon samo pet meseci saradnje neće više biti trener danskom teniseru Holgeru Runeu. Beker je rekao na društvenoj mreži Iks da nije imao dovojno vremena da radi sa Dancem usred drugih obaveza. „Započeli smo ovo… »

Vesti dana »