Povezane vesti

Smršao sam 103 kilograma: Darko Lazić o smanjivanju želuca, njegov otac je umro zbog ove operacije: "To je velika rana za…

Smršao sam 103 kilograma: Darko Lazić o smanjivanju želuca, njegov otac je umro zbog ove operacije: "To je velika rana za…

Večernje novosti 07.02.2024
DARKO LAZIĆ skrasio se kraj svoje supruge Katarine, a nekada je njegov turbulentni život bio često u žiži interesovanja. Foto: ATA images On je sada progovorio o detaljima svog privatnog života, te je otkrio kako mu je sa njegovom izabranicom u… »
"Smršao sam 103 kilograma": Darko Lazić o smanjivanju želuca, njegov otac je umro zbog ove operacije: "To je velika rana za…

"Smršao sam 103 kilograma": Darko Lazić o smanjivanju želuca, njegov otac je umro zbog ove operacije: "To je velika rana za…

Blic 07.02.2024
Pevač Darko Lazić skrasio se kraj svoje supruge Katarine, a nekada je njegov turbulentni život bio često u žiži interesovanja. On je sada progovorio o detaljima svog privatnog života, te je otkrio kako mu je sa njegovom izabranicom u braku. -… »
Šok intervju Darka Lazića: Sve o karijeri, operaciji želuca, braku s Kaćom, u kakvom je odnosu sa Anom Sević, ovo mu je…

Šok intervju Darka Lazića: Sve o karijeri, operaciji želuca, braku s Kaćom, u kakvom je odnosu sa Anom Sević, ovo mu je…

Kurir 07.02.2024
! Duet sa Zerom obara sve rekorde, a pevač je otvorio dušu i progovorio o karijeri, operaciji želuca i braku sa Katarinom, priznao da mu smrt oca NAJVEĆA RANA u životu, a evo u kakvom je odnosu sa Anom Sević! Darko Lazić više od 10 godina važi za… »

Vesti dana »