Povezane vesti

"Ovaj gol je moj otac nabavio za malog Vukana" Vučić se sastao sa Micotakisom:Srećan što mogu da ugostim velikog prijatelja…

"Ovaj gol je moj otac nabavio za malog Vukana" Vučić se sastao sa Micotakisom:Srećan što mogu da ugostim velikog prijatelja…

Kurir 11.02.2024
Predsednik Srbije Srbije Aleksandar Vučić sastao se večeras sa premijerom Grčke Kirjakosom Micotakisem, koji je doputovao u posetu Srbiji. Predsednik Srbije objavio je njihovu fotografiju na instagramu buducnostsrbije, uz koju je napisao: - Ovaj gol… »
Vučić sa Micotakisem: Ovaj gol iza nas je moj otac nabavio za malog Vukana, mi smo se samo slikali (foto)

Vučić sa Micotakisem: Ovaj gol iza nas je moj otac nabavio za malog Vukana, mi smo se samo slikali (foto)

Večernje novosti 11.02.2024
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić sastao se večeras sa premijerom Grčke Kirjakosom Micotakisem u prijateljskoj atmosferi. Foto: Instagram printskrin/buducnostsrbijeav - Ovaj gol iza premijera Micotakisa i mene je moj otac nabavio za malog Vukana. A… »
"Samo smo se slikali sa loptom" Vučić podelio sliku na Instagramu, evo s kim je i gde večeras i sutra

"Samo smo se slikali sa loptom" Vučić podelio sliku na Instagramu, evo s kim je i gde večeras i sutra

Alo 11.02.2024
Presednik Srbije Aleksandar Vučić postavio je na Instagramu fotografiju sa predsednikom Vlade Grčke Kirjakosom Micotakisom. Oni su se slikali na fudbalu, a u opisu fotografije piše: - Ovaj gol iza premijera Micotakisa i mene je moj otac nabavio za… »

Vesti dana »