Povezane vesti

Rolfs: Siguran sam da će Ćabi Alonso i naredne sezone da vodi Bajer Leverkuzen

Rolfs: Siguran sam da će Ćabi Alonso i naredne sezone da vodi Bajer Leverkuzen

Politika 13.02.2024
LEVERKUZEN – Sportski direktor Bajera Simon Rolfs izjavio je da je uveren da će Ćabi Alonso i naredne sezone da bude trener fudbalskog kluba iz Leverkuzena, prenosi Skaj sports. Alonso je preuzeo Bajer u oktobru 2022. godine. Ekipa iz Leverkuzena je… »
Mateus: Leverkuzen osvaja titulu u Bundesligi

Mateus: Leverkuzen osvaja titulu u Bundesligi

Sport klub 13.02.2024
Nekadašnji nemački fudbalski reprezentativac Lotar Mateus izjavio je da će Bajer iz Leverkuzena da osvoji šampionsku titulu u Bundesligi. Leverkuzen je na svom terenu pobedio Bajern 3:0 u 21. kolu Bundeslige. Klub iz Leverkuzena je trenutno prvi na… »
Ništa od liverpula? Legenda ''redsa'' neće zameniti Klopa

Ništa od liverpula? Legenda ''redsa'' neće zameniti Klopa

Večernje novosti 13.02.2024
SPORTSKI direktor Bajera Simon Rolfs izjavio je da je uveren da će Ćabi Alonso i naredne sezone da bude trener fudbalskog kluba iz Leverkuzena, prenosi Skaj sports. FOTO: AP/Tanjug Alonso je preuzeo Bajer u oktobru 2022. godine. Ekipa iz Leverkuzena je… »
Rolfs: Siguran sam da će Ćabi Alonso i naredne sezone da vodi Bajer

Rolfs: Siguran sam da će Ćabi Alonso i naredne sezone da vodi Bajer

Sportski žurnal 13.02.2024
Pojedini britanski mediji su nedavno objavili da bi Alonso na kraju sezone mogao da zameni Jirgena Klopa na mestu menadžera Liverpula. Sportski direktor Bajera Simon Rolfs izjavio je da je uveren da će Ćabi Alonso i naredne sezone da bude trener kluba… »

Vesti dana »