Povezane vesti

Lajović poražen od Dijaza Akoste u četvrtfinalu turnira u Buenos Ajresu

Lajović poražen od Dijaza Akoste u četvrtfinalu turnira u Buenos Ajresu

Sportski žurnal 16.02.2024
Meč je trajao 80 minuta. Dušan Lajović eliminisan je u četvrtfinalu turnira u Buenos Ajresu od Argentinca Fakunda Dijaza Akoste - 2:0 (6:4, 6:3). Meč je trajao 80 minuta. Argentinski teniser je već u drugom gemu prvog seta stigao do brejka i nakon… »
Alkarazu pomogao poraz od Đokovića: Naučio sam posle Rolan Garosa, neću ponoviti istu grešku

Alkarazu pomogao poraz od Đokovića: Naučio sam posle Rolan Garosa, neću ponoviti istu grešku

Večernje novosti 16.02.2024
DRUGI teniser sveta Karlos Alkaraz, odgovarao je na pitanja novinara na turniru u Buenos Ajresu. FOTO: Tanjug/AP Sjajni Španac uspešno je startovao na turniru u Argentini. Momak iz Mursije pobedio je Kamila Uga Karabelija sa 6:2, 7:5 i plasirao se u… »
"Zvezde su Đoković, Nadal i Federer": Karlos Alkaraz dobio pohvalu, ali...

"Zvezde su Đoković, Nadal i Federer": Karlos Alkaraz dobio pohvalu, ali...

Večernje novosti 16.02.2024
KARLOS Alkaraz uspeo je da pobedi Kamila Uga Karabeljija (6:2, 7:5) na turniru u Buenos Ajresu. On je nakon trijumfa dobio pohalu od argentinskog tenisera. FOTO: Tanjug/AP Naime, trenutno 134. na ATP listi je posle duela Španca nazvao zvezdom "belog… »
Đoković ne izbija Alkarazu iz glave: „Rekao sam posle tog poraza…“

Đoković ne izbija Alkarazu iz glave: „Rekao sam posle tog poraza…“

Nova 16.02.2024
Karlos Alkaraz, drugi teniser sveta, otvorio je turnir u Buenos Ajresu (kategorija 250) pobedom nad Kamilom Ugom Karabeljom (6:2, 7:5), a nakon meča je govorio, između ostalog, i o tome šta je naučio iz prošlosezonskih poraza. „Ja sam momak koji su… »
Alkaraz ozbiljno preti Đokoviću: Španac nakon pobede u Buenos Ajreusu otkrio primarni cilj za ovu sezonu

Alkaraz ozbiljno preti Đokoviću: Španac nakon pobede u Buenos Ajreusu otkrio primarni cilj za ovu sezonu

Hot sport 16.02.2024
Alkarazu će biti neopjodne odlične partije ove sezone kako bi se popeo na tron ATP liste, iako zaostaje samo 600 poena za Novakom. Španski teniser Karlos Alkaraz savladao je Kamila Uga Karabelija (6:2, 7:5) iz Argentine i plasirao se u osminu finala u… »
Alkaraz krenuo furiozno pa morao da slama otpor

Alkaraz krenuo furiozno pa morao da slama otpor

Danas 16.02.2024
U prvom meču na šljaci ove sezone španski teniser Karlos Alkaraz je uhvatio zalet da sačuva trofej na turniru u Buenos Ajresu. Drugi „reket“ sveta je kao prvo nosilac bio slobodan na početku, a u drugom kolu je savladao Argentinca Kamila Uga… »
Neće biti još jednog duela Đerea s Alkarazom u Buenos Ajresu

Neće biti još jednog duela Đerea s Alkarazom u Buenos Ajresu

Danas 15.02.2024
Drugoplasirani srpski teniser na svetskoj listi Laslo Đere (35. mesto) i ove godine se oprostio od turnira na šljaci u Buenos Ajresu u drugom kolu. Izgubio je kao sedmi nosilac sa 6:4, 7:5 od Italijana Andree Vavasorija (152), koji je prošao i dve… »

Vesti dana »