Povezane vesti

Popularna pevačica doživela nesreću: Podelila fotografije i potresnu ispovest - Krenula na sahranu pa umalo stradala (foto)

Popularna pevačica doživela nesreću: Podelila fotografije i potresnu ispovest - Krenula na sahranu pa umalo stradala (foto)

Večernje novosti 18.02.2024
HRVATSKA pevačica Maja Bajamić juče je doživela saobraćajnu nesreću na autoputu, a na Instagramu je podelila fotografije svog slupanog automobila uz poruku da 17. februar slavi kao drugi rođendan. Foto: Printskrin/Jutjub Otkrila je kako je zapravo… »
Pevačica doživela jezivi udes, auto totalno uništen: "Krenula sam na sahranu, mogla sam da budem sahranjena!"

Pevačica doživela jezivi udes, auto totalno uništen: "Krenula sam na sahranu, mogla sam da budem sahranjena!"

Mondo 18.02.2024
Hrvatska pevačica Maja Bajamić, doživela je strašnu saobraćajnu nesreću, a fotografije i snimke uništenog automobila objavila na Instagramu. Hrvatska pevačica Maja Bajamić, doživela je strašnu saobraćajnu nesreću, a fotografije i snimke… »
Pevačica doživela saobraćajnu nezgodu: Automobil potpuno smrskan: "Krenula sam na sahranu, a mogla sam da budem sahranjena"

Pevačica doživela saobraćajnu nezgodu: Automobil potpuno smrskan: "Krenula sam na sahranu, a mogla sam da budem sahranjena"

Blic 18.02.2024
Hrvatsa pevačica Maja Bajamić doživela je saobraćajnu nezgodu. Maja je fotografije i snimke uništenog automobila podelila na svom Instagram profilu i opisala šta se dogodilo. Naime, ona je otkrila da ju je nekoliko sekundi nepažnje skupo koštalo… »
Pevačica doživela strašnu nezgodu na auto-putu: Krenula sam na sahranu, mogla sam da budem sahranjena! Auto totalno uništen

Pevačica doživela strašnu nezgodu na auto-putu: Krenula sam na sahranu, mogla sam da budem sahranjena! Auto totalno uništen

Kurir 18.02.2024
Hrvatska pevačica Maja Bajamić doživela je strašnu saobraćajnu nesreću , a fotografije i snimke uništenog automobila objavila na Instagramu. Njen automobil je potpuno unušten, ali na svu sreću ona je prošla bez povreda. - Jesi svesna da ti je… »

Vesti dana »