Povezane vesti
Religija i ženska prava: Kako se muslimani u Kazahstanu bore za pravo učenica da nose hidžab
BBC News 20.02.2024
Kazahstan je među retkim pretežno muslimanskim zemljama koje su uvele zabranu nošenja hidžaba učenicama. Kazahstan je jedna od nekoliko većinski muslimanskih zemalja koja je učenicama zabranila da nose hidžab. O zabrani koja je uvedena 2016. godine još… »
Religija i ženska prava: Kako se muslimani u Kazahstanu bore za pravo učenica da nose hidžab
Danas 20.02.2024
Kazahstan je jedna od nekoliko većinski muslimanskih zemalja koja je učenicama zabranila da nose hidžab. O zabrani koja je uvedena 2016. godine još se vodi rasprava, a neki pobožni roditelji pokušavaju da odbrane ustavno pravo njihove dece da se… »
Religija i ženska prava: Kako se muslimani u Kazahstanu bore za pravo učenica da nose hidžab
Južne vesti 20.02.2024
BBC Kazahstan je jedna od nekoliko većinski muslimanskih zemalja koja je učenicama zabranila da nose hidžab. O zabrani koja je uvedena 2016. godine još se vodi rasprava, a neki pobožni roditelji pokušavaju da odbrane ustavno pravo njihove dece da se… »
Religija i ženska prava: Kako se muslimani u Kazahstanu bore za pravo učenica da nose hidžab
Radio 021 20.02.2024
Kazahstan je među retkim pretežno muslimanskim zemljama koje su uvele zabranu nošenja hidžaba učenicama. BBC Kazahstan je jedna od nekoliko većinski muslimanskih zemalja koja je učenicama zabranila da nose hidžab. O zabrani koja je uvedena 2016. godine… »
Vesti dana »

Paklene vrućine pred Srbijom: RHMZ najavljuje do 40°C, blagi predah samo početkom nedelje
Euronews pre 59 minutajoš 30 povezanih

Otkriven plan Zelenskog i Evrope, Tramp će morati da prihvati: Uspotaviće se zajednička "crvena linija"
Mondo pre 59 minutajoš 31 povezana

Pred susret Trampa i Putina, Evropa traži da Ukrajina bude deo pregovora
BBC News pre 4 minutajoš 22 povezane

Hitna sednica Saveta bezbednosti zbog izraelskog plana o okupaciji Gaze
N1 Info pre 1 satjoš 7 povezanih

Dušan Tadić otkrio sve detalje ponude sa Marakane: "Sedeli smo dugo, Terzić i Zvezda su sve učinili..."
Telegraf pre 59 minutajoš 11 povezanih