Povezane vesti

Mnogi nisu smeli javno da me podrže, slali su mi sms poruke: Katarina Živković razočarana u kolege, šokirana njihovim…

Mnogi nisu smeli javno da me podrže, slali su mi sms poruke: Katarina Živković razočarana u kolege, šokirana njihovim…

Večernje novosti 20.02.2024
MNOGE javne ličnosti trude se da budu diplomate i ne izjašnjavaju se o bilo čemu što može da dovede u pitanje njihov kredibilitet, ali ne i Katarina Živković koja se često nalazi na meti kritika zbog stavova o kojima ne želi da ćuti. Foto… »
Katarina Živković razočarana u kolege! Pevačica kivna na svoju branšu: Borila sam se za pravdu i slabije a oni...

Katarina Živković razočarana u kolege! Pevačica kivna na svoju branšu: Borila sam se za pravdu i slabije a oni...

Kurir 20.02.2024
Katarina Živković uvek je u javnost iznela svoje mišljenje, a zbog toga je često na meti kritika. Mnoge javne ličnosti se trude da budu diplomate i da se ne izjašnjavaju o određenim temama, što nije slučaj sa Kaćom, a kako kaže, zbog toga se u… »
"Javne ličnosti se boje da iznesu pravo mišljenje": Kaća Živković kivna na kolege "Dobijala sam zabrane"

"Javne ličnosti se boje da iznesu pravo mišljenje": Kaća Živković kivna na kolege "Dobijala sam zabrane"

Mondo 20.02.2024
Pevačica Katarina Živković uvek je u javnost iznela svoje mišljenje, a zbog toga je često na meti kritika. Pevačica Katarina Živković uvek je u javnost iznela svoje mišljenje, a zbog toga je često na meti kritika. Mnoge javne ličnosti se trude… »
"Javne ličnosti ne žele da se upuštaju u neke stvari zato što se boje" Naša pevačica kivna na kolege: "Branila sam ih, a…

"Javne ličnosti ne žele da se upuštaju u neke stvari zato što se boje" Naša pevačica kivna na kolege: "Branila sam ih, a…

Blic 20.02.2024
Pevačica Katarina Živković uvek je u javnost iznela svoje mišljenje, a zbog toga je često na meti kritika. Mnoge javne ličnosti se trude da budu diplomate i da se ne izjašnjavaju o određenim temama, što nije slučaj sa Kaćom, a kako kaže, zbog… »

Vesti dana »