Povezane vesti

Odbegli ruski pilot sam se odao ubicama i doveo ih na kućni prag! Napravio kobnu grešku posle koje su ga izrešetali pa…

Odbegli ruski pilot sam se odao ubicama i doveo ih na kućni prag! Napravio kobnu grešku posle koje su ga izrešetali pa…

Kurir 21.02.2024
Ruski pilot helikoptera Maksim Kuzminov, koji je 2023. godine oteo helikopter Oružanih snaga Rusije i koji je brutalno ubijen u španskoj provinciji Alikante, sam je doveo ubice na svoja vrata. Kuzminov, koji je ruski Mi-8 pun opreme predao Ukrajini… »
Odbegli ruski pilot doveo ubice na svoj prag? Jedan poziv otkrio Rusima gde je

Odbegli ruski pilot doveo ubice na svoj prag? Jedan poziv otkrio Rusima gde je

Telegraf 21.02.2024
Kako su potvrdile ukrajinske obaveštajne službe, Kuzminov je pobegao sa novcem, ali umesto da u Španiji živi ispod radara, pravio je kobne greške. Ruski pilot helikoptera Maksim Kuzminov, koji je 2023. godine oteo helikopter Oružanih snaga Rusije i… »
Medvedev brutalno O "pilotu izdajniku": Za psa - pseća smrt!

Medvedev brutalno O "pilotu izdajniku": Za psa - pseća smrt!

Pravda 21.02.2024
Zamenik predsednika Saveta bezbednosti Rusije Dmitrij Medvedev prokomentarisao je sudbinu Maksima Kuzminova koji je pronađen mrtav u Španiji, navodeći da je "pas zaslužio pseću smrt". Španska policija je za "Njujork tajms" potvrdila smrt Kuzminova… »
"Za psa, pseća smrt"! Morbidne reči Medvedeva o stradanju ruskog pilota dezertera!

"Za psa, pseća smrt"! Morbidne reči Medvedeva o stradanju ruskog pilota dezertera!

Kurir 21.02.2024
Zamenik predsednika Saveta bezbednosti Rusije Dmitrij Medvedev izjavio je danas da ne postoji razlog za žaljenje zbog nasilne smrti pilota aviona Maksima Kuzminova u Španiji. - Za psa, pseća smrt, rekao je Medvedev za ruske medije. On nije želeo da… »
"Za psa - pseća smrt" Medvedev kratko i jasno o pilotu izdajniku

"Za psa - pseća smrt" Medvedev kratko i jasno o pilotu izdajniku

Alo 21.02.2024
Zamenik predsednika Saveta bezbednosti Rusije Dmitrij Medvedev izjavio je danas da ne postoji razlog za žaljenje zbog smrti pilota aviona Maksima Kuzminova u Španiji. "Za psa, pseća smrt", rekao je Medvedev za ruske medije. On nije želeo da… »
Odbegli ruski pilot izrešetan i pregažen u Španiji

Odbegli ruski pilot izrešetan i pregažen u Španiji

Politika 21.02.2024
Šef ruske spoljne obaveštajne službe Sergej Nariškin izjavio je da je ruski pilot koji je prebegao u Ukrajinu, a čije je telo pronađeno u Španiji, „izdajnik i zločinac” koji je postao „moralni leš” od trenutka kad je planirao svoj čin… »
Ovo je rus koji je preneo u Ukrajinu moćni helikopter! Dobio novi život i pasoš, onda nađen pregažen sa 5 metaka u telu

Ovo je rus koji je preneo u Ukrajinu moćni helikopter! Dobio novi život i pasoš, onda nađen pregažen sa 5 metaka u telu

Mondo 21.02.2024
Maksim Kuzminov, ruski pilot je prebegao helikopterom MI-8 u Ukrajinu, a onda je par meseci kasnije, pronađen mrtav. Maksim Kuzminov, ruski pilot je prebegao helikopterom MI-8 u Ukrajinu, a onda je par meseci kasnije, pronađen mrtav. Ruski pilot Maksim… »
Španska policija potvrdila da je ruski pilot ubijen u Španiji

Španska policija potvrdila da je ruski pilot ubijen u Španiji

Insajder 21.02.2024
Španska policija potvrdila je za "Njujork tajms" da je ruski pilot Maksim Kuzminov, koji je 2023. godine oteo helikopter Oružanih snaga Rusije, ubijen u provinciji Alikante. Dvojica španskih zvaničnika, koji su upoznati sa slučajem rekli su da je… »
Otkriveno šta je odalo odbeglog ruskog pilota: Zbog devojke doveo ubice na kućni prag, napravio kobnu grešku posle koje su…

Otkriveno šta je odalo odbeglog ruskog pilota: Zbog devojke doveo ubice na kućni prag, napravio kobnu grešku posle koje su…

Blic 21.02.2024
Maksim Kuzminov, ruski pilot helikoptera , koji je 2023. godine oteo helikopter Oružanih snaga Rusije i koji je brutalno ubijen u španskoj provinciji Alikante, sam je doveo ubice na svoja vrata. Maksim Kuzminov, koji je ruski Mi-8 pun opreme predao… »
Ispraznili ceo šaržer, pa ga pregazili: Detalji ubistva ruskog pilota koji je prebegao u Ukrajinu: U toku potraga za dvojicom…

Ispraznili ceo šaržer, pa ga pregazili: Detalji ubistva ruskog pilota koji je prebegao u Ukrajinu: U toku potraga za dvojicom…

Blic 20.02.2024
Ruski pilot Maksim Kuzminov, koji je prebegao u Ukrajinu 2023. svojim vojnim helikopterom, pronađen je mrtav u podzemnoj garaži u Španiji, pošto ga je šef ruskih špijuna označio kao „izdajnika“ i „moralnog leša“. Telo Kuzminova otkriveno… »

Vesti dana »