Povezane vesti

"Kako sam, dođavola, završila ovde" Argentinka se udala za Srbina: Cepa rakiju i muku muči zbog srpske slave (video)

"Kako sam, dođavola, završila ovde" Argentinka se udala za Srbina: Cepa rakiju i muku muči zbog srpske slave (video)

Kurir 22.02.2024
Argentinka Denis, koja se udala za Srbina pre nekoliko godina, svakodnevno snima sadržaj za društvene mreže o životu u Republici Srpskoj, običajima i tradiciji na Balkanu. Upozorila je i druge strankinje kako izgleda živeti sa Srbinom i slaviti… »
"Kako sam dođavola završila ovde?": Argentinka se udala za Srbina, cepa rakiju i proklinje srpsku slavu (video)

"Kako sam dođavola završila ovde?": Argentinka se udala za Srbina, cepa rakiju i proklinje srpsku slavu (video)

Mondo 22.02.2024
Argentinka Denis opisala kako izgleda živeti sa Srbinom i slaviti njegovu slavu. Argentinka Denis opisala kako izgleda živeti sa Srbinom i slaviti njegovu slavu. Argentinka Denis, koja se udala za Srbina pre nekoliko godina, svakodnevno snima sadržaj… »
Argentinka udata za Srbina otkrila kako izgleda srpska slava: "Kako sam dođavola, završila ovde!?"

Argentinka udata za Srbina otkrila kako izgleda srpska slava: "Kako sam dođavola, završila ovde!?"

Blic 22.02.2024
Svakodnevno snimajući zanimljiv sadržaj o životu i običajima na Balkanu, Argentinka Denis koja se pre nekoliko godina udala za Srbina Jovana, podelila je ali i "upozorila" druge strankinje kako zapravo izgleda biti u braku sa Srbinom i slaviti njegovu… »

Vesti dana »