Povezane vesti

Svetozar Marković: Mislim da smo zasluženo pobedili Radnik

Svetozar Marković: Mislim da smo zasluženo pobedili Radnik

Politika 25.02.2024
Kapiten fudbalskog kluba Partizan Svetozar Marković izjavio je da su „crno-beli“ zasluženo stigli do pobede protiv Radnika u 22. kolu Superlige Srbije. Partizan je juče u Surdulici savladao Radnik 2:1. Golove za klub iz Humske postigli su Marković… »
Marković: Ovo je za nas, naše porodice, Partizan i Grobare

Marković: Ovo je za nas, naše porodice, Partizan i Grobare

Sportski žurnal 25.02.2024
„Mislim da smo zasluženo pobedili Radnik“. Kapiten fudbalskog kluba Partizan Svetozar Marković izjavio je da su crno-beli zasluženo stigli do pobede protiv Radnika u 22. kolu Superlige Srbije. Partizan je juče u Surdulici savladao Radnik 2:1… »
Baždarovih pet minuta posle Surdulice, Marković: "Svaki igrač je važan šraf"

Baždarovih pet minuta posle Surdulice, Marković: "Svaki igrač je važan šraf"

Sportske.net 25.02.2024
Partizan je slavio protiv Radnika u Surdulici 2:1. Golove za klub iz Humske postigli su Marković i Samed Baždar. Kapiten Partizana je načeo mrežu Radnika posle akcije iz kornera u kojoj je neometano glavom došao do pogotka. "Do mog gola smo imali… »
Marković blista nakon pobede nad radnikom: Zaslužili smo, pa da slavimo titulu u maju

Marković blista nakon pobede nad radnikom: Zaslužili smo, pa da slavimo titulu u maju

Večernje novosti 25.02.2024
Kapiten fudbalskog kluba Partizan Svetozar Marković izjavio je da su "crno-beli" zasluženo stigli do pobede protiv Radnika u 22. kolu Superlige Srbije. FOTO: FK Partizan/Miroslav Todorović/GSG Partizan je juče u Surdulici savladao Radnik 2:1. Golove… »

Vesti dana »