Povezane vesti

Fon der Lajen: Užasnuta sam slikama iz Gaze

Fon der Lajen: Užasnuta sam slikama iz Gaze

Politika 01.03.2024
Predsednica Evropske komisije Ursula fon der Lajen poručila je danas da je "duboko uznemirena" slikama iz Pojasa Gaze i istakla da se mora istražiti šta se dogodilo na severu te palestinske enklave, kada je stradalo više desetina Palestinaca koji su… »
Fon der Lajen: Užasnuta sam slikama iz Gaze, istražiti šta se dogodilo

Fon der Lajen: Užasnuta sam slikama iz Gaze, istražiti šta se dogodilo

RTV 01.03.2024
BRISEL - Predsednica Evropske komisije Ursula fon der Lajen poručila je danas da je "duboko uznemirena" slikama iz Pojasa Gaze i istakla da se mora istražiti šta se dogodilo na severu te palestinske enklave, kada je stradalo više desetina Palestinaca… »
Borelj: Užasnut sam vestima o još jednom pokolju u Gazi, ozbiljno kršenje međunarodnog prava

Borelj: Užasnut sam vestima o još jednom pokolju u Gazi, ozbiljno kršenje međunarodnog prava

Radio 021 01.03.2024
Visoki predstavnik EU za spoljnu politiku i bezbednost Žozep Borelj poručio je danas da "užasnut vestima o još jednom pokolju" na severu Gaze u kojem su stradali Palestinci koji su čekali pomoć. "Užasnut sam vestima o još jednom pokolju civila u… »
Borelj: Užasnut sam pokoljem civila u Gazi koji su čekali hranu

Borelj: Užasnut sam pokoljem civila u Gazi koji su čekali hranu

RTV 01.03.2024
BRISEL - Visoki predstavnik Evropske unije za spoljnu politiku i bezbednost Žozep Borelj je poručio da "užasnut vestima o još jednom pokolju" na severu Gaze u kojem su stradali Palestinci koji su čekali u redu za hranu. "Užasnut sam vestima o još… »
"To je ozbiljno kršenje međunarodnog humanitarnog prava": Borelj: Užasnut sam pokoljem civila koji su na severu Gaze čekali…

"To je ozbiljno kršenje međunarodnog humanitarnog prava": Borelj: Užasnut sam pokoljem civila koji su na severu Gaze čekali…

Blic 01.03.2024
Visoki predstavnik Evropske unije za spoljnu politiku i bezbednost Đuzep Borelj poručio je danas da "užasnut vestima o još jednom pokolju" na severu Gaze u kojem su stradali Palestinci koji su čekali u redu za hranu. - Užasnut sam vestima o još… »

Vesti dana »