Povezane vesti

Intervju petkom sa Urošem Dimitrijevićem: „Daske“, odrastanje jednog milenijalca

Intervju petkom sa Urošem Dimitrijevićem: „Daske“, odrastanje jednog milenijalca

Južne vesti 01.03.2024
BBC Uroš Dimitrijević „Moj duh će zauvek biti sa vama." Ne, taj natpis nije napisan na zidu napuštene crkve, niti u kakvom mračnom podrumu, napravljenom na mestu zaboravljenog groblja, u kojem komotno živi porodica duhova. Ta poruka dočeka me… »
Intervju petkom sa Urošem Dimitrijevićem: „Daske“, odrastanje jednog milenijalca

Intervju petkom sa Urošem Dimitrijevićem: „Daske“, odrastanje jednog milenijalca

BBC News 01.03.2024
Pisac Uroš Dimitrijević u razgovoru za BBC na srpskom priča o odrastanju i romanu „Daske“ koji mu je doneo nagradu „Politikinog zabavnika“. „Moj duh će zauvek biti sa vama." Ne, taj natpis nije napisan na zidu napuštene crkve, niti u kakvom… »
Intervju petkom sa Urošem Dimitrijevićem: „Daske“, odrastanje jednog milenijalca

Intervju petkom sa Urošem Dimitrijevićem: „Daske“, odrastanje jednog milenijalca

Danas 01.03.2024
„Moj duh će zauvek biti sa vama.“ Ne, taj natpis nije napisan na zidu napuštene crkve, niti u kakvom mračnom podrumu, napravljenom na mestu zaboravljenog groblja, u kojem komotno živi porodica duhova. Ta poruka dočeka me svakog dana kada dođem u… »
Intervju petkom sa Urošem Dimitrijevićem: „Daske", odrastanje jednog milenijalca

Intervju petkom sa Urošem Dimitrijevićem: „Daske", odrastanje jednog milenijalca

Radio 021 01.03.2024
Pisac Uroš Dimitrijević u razgovoru za BBC na srpskom priča o odrastanju i romanu „Daske" koji mu je doneo nagradu „Politikinog zabavnika". BBC Uroš Dimitrijević „Moj duh će zauvek biti sa vama." Ne, taj natpis nije napisan na zidu napuštene… »

Vesti dana »