Povezane vesti

Aleksandra Prijović otkrila tajnu iz spavaće sobe, priznala šta radi njen muž: Desi se to!

Aleksandra Prijović otkrila tajnu iz spavaće sobe, priznala šta radi njen muž: Desi se to!

Vesti online 02.03.2024
Aleksandra Prijović s vremena na vreme voli da ispriča u javnosti neke zanimljive stvari iz svog privatnog života, što je učinila i sada. Tako je otkrila i jednu tajnu iz spavaće sobe, a to je da li njen suprug Filip Živojinović hrče. – Ja… »
(Video) "sve one suze koje nisu mogle moje žene da isplaču, ja ih plačem": Milica Janevski gošća emisije "Balkanskom…

(Video) "sve one suze koje nisu mogle moje žene da isplaču, ja ih plačem": Milica Janevski gošća emisije "Balkanskom…

Blic 02.03.2024
O svom životu, padanjima na popravne, odluci čime će se baviti, bitnim ljudima, velikim stvarima i sitnicama, ali i o suzama u emisiji "Balkanskom ulicom" priča glumica Milica Janevski. U nedelju od 16.30 sati samo na Blic televiziji, na MTS Iris TV… »
Prija progovorila o trudnoći: Sa Filipom ima sina, a sad otkrila pol deteta koji priželjkuje

Prija progovorila o trudnoći: Sa Filipom ima sina, a sad otkrila pol deteta koji priželjkuje

Kurir 02.03.2024
Pevačica Aleksandra Prijović otkrila je da jedva čeka da ponovo ostane u drugom stanju. Aleksandra Prijović bila je gost kod Svetlane Ražnatović i tom prilikom otkrila da jedva čeka da ponovo zatrudi, ali je rekla i da potajno priželjkuje… »
Aleksandra Prijović progovorila o prinovi: Ekskluzivno u "Ceca show" otkrila i pol deteta koji priželjkuje: "Najvažnije je…

Aleksandra Prijović progovorila o prinovi: Ekskluzivno u "Ceca show" otkrila i pol deteta koji priželjkuje: "Najvažnije je…

Blic 02.03.2024
Pevačica Aleksandra Prijović otkrila je gostujući u "Ceca show" da priželjkuje devojčicu. Sinoć, od 22 časova, samo na "Blic" televiziji, MTS Iris TV KANAL 117, a na platformama Supernova i m:SAT na broju 17. emitovala se nova sezona "Ceca show". U… »
Prija doživela neviđeni peh na bini! Pukle joj pantalone na veoma nezgodnom mestu, a evo šta je prvo prošlo kroz glavu

Prija doživela neviđeni peh na bini! Pukle joj pantalone na veoma nezgodnom mestu, a evo šta je prvo prošlo kroz glavu

Kurir 02.03.2024
Mlada i veoma uspešna pevačica Aleksandra Prijović ispričala je kakav peh joj se dogodio tokom nedavno održanog koncerta u Hrvatskoj. - Meni se desilo sada na koncertu da su mi pukle pantalone, na vrlo nezgodnom mestu - otkrila je Aleksandra… »
Saša Kovačević najavio Only Fans, pa odmah pozvao cecu! Dala mu savet šta da slika!

Saša Kovačević najavio Only Fans, pa odmah pozvao cecu! Dala mu savet šta da slika!

Mondo 02.03.2024
U jednoj emisiji, pevačica Svetlana Ceca Ražnatović ugostila je svoje kolege Sašu Kovačevića i Aleksandru Prijović. U jednoj emisiji, pevačica Svetlana Ceca Ražnatović ugostila je svoje kolege Sašu Kovačevića i Aleksandru Prijović. Ceca… »
Aleksandra Prijović u "Ceca show" otkrila blam koji joj se desio na koncertu u Hrvatskoj: "To je puklo, na vrlo nezgodnom…

Aleksandra Prijović u "Ceca show" otkrila blam koji joj se desio na koncertu u Hrvatskoj: "To je puklo, na vrlo nezgodnom…

Blic 01.03.2024
Pevačica Aleksandra Prijović ispričala je u "Ceca show" peh koji joj se dogodio tokom nedavno održanog koncerta! Večeras, od 22 časova, samo na "Blic" televiziji, MTS Iris TV KANAL 117, a na platformama Supernova i m:SAT na broju 17. emituje se nova… »
Aleksandra Prijović u "Ceca show" otkrila tajnu iz svoje spavaće sobe i šta Filip radi kada legnu u krevet: "Uvek se smeje…

Aleksandra Prijović u "Ceca show" otkrila tajnu iz svoje spavaće sobe i šta Filip radi kada legnu u krevet: "Uvek se smeje…

Blic 01.03.2024
Aleksandra Prijović otkrila je gostujući u "Ceca show" da njen suprug Filip često priča u snu. Večeras, od 22 časova, samo na "Blic" televiziji, MTS Iris TV KANAL 117, a na platformama Supernova i m:SAT na broju 17. emituje se nova sezona "Ceca… »
Saša Kovačević otvara Only Fans nalog: Pevač u "Ceca show" otkrio planove za sve popularniju platformu za odrasle, pa…

Saša Kovačević otvara Only Fans nalog: Pevač u "Ceca show" otkrio planove za sve popularniju platformu za odrasle, pa…

Blic 01.03.2024
"Preksutra zvanično krećem sa Only Fans-om", izjavio je Saša Kovačević gostujući u "Ceca show" na "Blic" televiziji! Večeras, od 22 časova, samo na "Blic" televiziji, MTS Iris TV KANAL 117, a na platformama Supernova i m:SAT na broju 17. emituje… »
Saša Kovačević raspametio žene! Pevač se skinuo u "Ceca show" i pokazao ono što malo koji muškarac može da uradi, Ceca…

Saša Kovačević raspametio žene! Pevač se skinuo u "Ceca show" i pokazao ono što malo koji muškarac može da uradi, Ceca…

Blic 01.03.2024
Pevač Saša Kovačević pokazao je da je u neverovatnoj fizičkoj kondiciji gostujući u "Ceca show"! Večeras, od 22 časova, samo na "Blic" televiziji, MTS Iris TV KANAL 117, a na platformama Supernova i m:SAT na broju 17. emituje se nova sezona "Ceca… »
"Ti si onaj fudbaler?": Ne propustite specijalnu epizodu "Keš taksija" u kojoj će biti prikazani najzanimljiviji delovi iz…

"Ti si onaj fudbaler?": Ne propustite specijalnu epizodu "Keš taksija" u kojoj će biti prikazani najzanimljiviji delovi iz…

Blic 01.03.2024
Mnogi takmičari kviza "Keš taksi" kada uđu u taksi iznenade se kada vide da je za volanom glumac Miloš Biković. Mnogi se sete neke Bikovićeve uloge, neko i ne zna ko je tačno on. U narednoj epizodi imaćete priliku da pogledate najzanimljivije… »

Vesti dana »