Povezane vesti

Vlahovića zaustavila stativa: Napoli pobedio Juventus, srpski as nije imao sreće u velikom derbiju!

Kurir 03.03.2024
Fudbaleri Napolija pobedili su u Napulju Juventus 2:1, u utakmici 27. kola Serije A. Hviča Kvarachelija je u 42. minutu postigao gol za vođstvo domaćina. Rezultat je izjednačio Federiko Kiesa u 81. minutu. Viktor Osimen je bio neprecizan u 88. minutu… »
Srbin briljira! Šokirao Mesija pred Novakom i Divcem, a onda dominirao i doneo pobedu golom i asistencijom (video)

Srpski centarfor, Dejan Joveljić, odigrao je važnu ulogu u prvoj pobedi Los Anđeles Galaksija u sezoni. Galaksi je gostovao San Hozeu i na tom meču pobedio rezultatom 3:1. Do prednosti su gosti stigli pogotkom Pejntsila u 18. minutu, a isti igrač je… »