Srbin briljira! Šokirao Mesija pred Novakom i Divcem, a onda dominirao i doneo pobedu golom i asistencijom (video)

Kurir 03.03.2024

Srpski centarfor, Dejan Joveljić, odigrao je važnu ulogu u prvoj pobedi Los Anđeles Galaksija u sezoni.

Galaksi je gostovao San Hozeu i na tom meču pobedio rezultatom 3:1. Do prednosti su gosti stigli pogotkom Pejntsila u 18. minutu, a isti igrač je bio asistent srpskom fudbaleru u 43. minutu. Nije imao Joveljić težak zadatak, odlično je reagovao i povisio prednost svog tima. Već na startu drugog dela, u 48. minutu, bivši fudbaler Crvene zvezde upisao je asistenciju za Puiha, a konačan rezulat postavio je Džud u 70. minutu. Ovde možete da pogledate gol i asistenciju