Povezane vesti

Samardžić o Srbiji: "Neki su me kritikovali, ali to me samo dodatno motiviše!"

Samardžić o Srbiji: "Neki su me kritikovali, ali to me samo dodatno motiviše!"

Večernje novosti 04.03.2024
Bez obzira na moje godine, mogu slobodno da kažem da sam trenutno razvio određeni način da vidim pritisak isključivo kao podsticaj i motivaciju, izjavio je fudbaler Udinezea i srpski reprezentativac Lazar Samardžić. Foto: FSS - Bez obzira na moje… »
Samardžić: Ne dozvoljavam pritisku da mi stane na put, pretvaram ga u oružje

Samardžić: Ne dozvoljavam pritisku da mi stane na put, pretvaram ga u oružje

Sportski žurnal 04.03.2024
Veliko olakšanje mi donosi to što znam da će me moja porodica, devojka i prijatelji uvek podržati bez obzira na sve. - Bez obzira na moje godine, mogu slobodno da kažem da sam trenutno razvio određeni način da vidim pritisak isključivo kao… »
Lazar SAMARDžIĆ: Ne dozvoljavam pritisku da mi stane na put, pretvaram ga u oružje

Lazar SAMARDžIĆ: Ne dozvoljavam pritisku da mi stane na put, pretvaram ga u oružje

Dnevnik 04.03.2024
Bez obzira na moje godine, mogu slobodno da kažem da sam trenutno razvio određeni način da vidim pritisak isključivo kao podsticaj i motivaciju, izjavio je fudbaler Udinezea i srpski reprezentativac Lazar Samardžić. Samardžić je u želji da… »
Samardžić o izboru Srbije: "Neki su kritikovali, dokazaću da nisu u pravu"

Samardžić o izboru Srbije: "Neki su kritikovali, dokazaću da nisu u pravu"

Sportske.net 04.03.2024
Mladi srpski reprezentativac Lazar Samardžić igra odlično u dresu Udinezea i meta je mnogih italijanskih velikana. Od malih nogu se govorilo o njegovom talentu, pa je stoga rano naučio kako da se nosi sa pritiskom. "Bez obzira na moje godine, mogu… »
Mlada nada srpskog fudbala otkriva šta koristi kao motivaciju za uspeh na terenu!

Mlada nada srpskog fudbala otkriva šta koristi kao motivaciju za uspeh na terenu!

Hot sport 04.03.2024
„Ne dozvoljavam pritisku da mi stane na put, pretvaram ga u svoje oružje“ Biser evropskog fudbala, kako vole da kažu za Lazara Samardžića, je mlada nada oko koga su se borile Nemačka i Srbija, ali i neki od najvećih svetskih klubova. Rana… »

Vesti dana »