Povezane vesti

Prevareni muž uvek poslednji sazna: Haris konačno progovorio o razvodu od Meline

Prevareni muž uvek poslednji sazna: Haris konačno progovorio o razvodu od Meline

Story 07.03.2024
Zašto su se razveli Melina i Haris Džinović, pitanje je koje dugo muči domaću javnost. Ipak, Melina se tim povodom nije oglašavala, a Haris Džinović sada je odlučio da progovori. Harmonični brak supružnika trajao je 22 godine, a onda se sve… »
Dok je čekala dečka, naišao 30 godina stariji! Životna priča Meline Džinović: Pobegla od kuće zbog Harisa, a ova zvezda…

Dok je čekala dečka, naišao 30 godina stariji! Životna priča Meline Džinović: Pobegla od kuće zbog Harisa, a ova zvezda…

Kurir 07.03.2024
Tema broj jedan na srpskoj estradi već nedeljama je razvod Harisa i Meline Džinović, koji su rešili da na svoju ljubav dugu 22 godina definitivno stave tačku. Kako svakim danom u javnost isplivavaju nove informacije oko ovog para, Haris je prvi… »
Dok je čekala dečka, naišao 30 godina stariji! Melina Džinović pobegla od kuće zbog njega, isplivali nepoznati detalji

Dok je čekala dečka, naišao 30 godina stariji! Melina Džinović pobegla od kuće zbog njega, isplivali nepoznati detalji

Mondo 07.03.2024
Melina Džinović nedeljama je u žiži interesovanja domaće javnosti zbog razvoda o muzičke zvezde Harisa Džinovića. Melina Džinović nedeljama je u žiži interesovanja domaće javnosti zbog razvoda o muzičke zvezde Harisa Džinovića. Tema broj… »
"Sve je krenulo iz avanture": Svi bruje o razvodu Harisa i Meline, a evo kako su se zavoleli: "Rekli smo: Hajde da napravimo…

"Sve je krenulo iz avanture": Svi bruje o razvodu Harisa i Meline, a evo kako su se zavoleli: "Rekli smo: Hajde da napravimo…

Blic 07.03.2024
Pevač Haris Džinović i njegova supruga Meline rastali su se nakon više od dve decenije zbog, kako je Haris izneo, neverstva. Iako čitava javnost bruji o njihovom razvodu, mnogi ne znaju kako je zapravo počela ova ljubavna priča. Melina i Haris… »
Novi detalji razvoda Harisa Džinovića i Meline: Deca ostala da žive u vili sa pevačem, kreatorka sebi kupila stan u elitnom…

Novi detalji razvoda Harisa Džinovića i Meline: Deca ostala da žive u vili sa pevačem, kreatorka sebi kupila stan u elitnom…

Nova 07.03.2024
Haris Džinović potvrdio je da se razveo od supruge Meline Džinović, te je tom prilikom otkrio da su njegova deca Kan i Đina teško podneli. Naime, Melina i Haris Džinović već neko vreme ne žive zajedno. Modna kreatorka se nakon odluke da se… »
"Melina je duže od godinu dana imala vezu sa drugim": Isplivale šok tvrdnje o razvodu Harisa Džinovića i modne kreatorke

"Melina je duže od godinu dana imala vezu sa drugim": Isplivale šok tvrdnje o razvodu Harisa Džinovića i modne kreatorke

Blic 07.03.2024
Nakon 22 godine braka, Melina i Haris Džinović su se razveli, a kako pišu domaći mediji, modna kreatorka je navodno već nastavila dalje. Naime, Haris Džinović je u ispovesti za hrvatske medije potvrdio da se razvodi od Meline, ali i priznao da je… »
Haris otkrio skandalozni razlog razvoda od meline! A Đina mnogo ne haje, pobegla iz Srbije s njim i uživa (foto)

Haris otkrio skandalozni razlog razvoda od meline! A Đina mnogo ne haje, pobegla iz Srbije s njim i uživa (foto)

Kurir 07.03.2024
Haris Džinović je šokirao javnost kada je rekao kako se od supruge razvodi zbog njenog neverstva, a kako je rekao njihovim naslednicima ćerki Đini i sinu Kanu nije lako pao rastanak roditelja. Iako se do sada ovim povodom nije oglašavala, Đina koja… »
"Sedeo bih u kući i tugovao": Haris Džinović otkrio kako se oseća nakon što ga je Melina ostavila

"Sedeo bih u kući i tugovao": Haris Džinović otkrio kako se oseća nakon što ga je Melina ostavila

Blic 07.03.2024
Pevač Haris Džinović i modna kreatorka Melina Džinović stavili su tačku na brak koji je trajao 22 godine. Melina i Haris iz tog braka imaju dvoje dece, a Haris je u ispovesti za hrvatske medije ispričao da nisu lako podneli njihov rastanak. Par… »
(Foto) Đina Džinović otišla iz Srbije u jeku razvoda roditelja: Evo sa kim Harisova i Melinina ćerka provodi vreme

(Foto) Đina Džinović otišla iz Srbije u jeku razvoda roditelja: Evo sa kim Harisova i Melinina ćerka provodi vreme

Blic 07.03.2024
Haris i Melina Džinović odlučili su da stave tačku na svoju višedecenijsku ljubav. Haris je šokirao javnost kada je rekao kako se od supruge razvodi zbog njenog neverstva, a kako je rekao njihovim naslednicima ćerki Đini i sinu Kanu nije lako pao… »
Haris udario na Melinu, a sada se oglasila Đina: Ovo menja sve

Haris udario na Melinu, a sada se oglasila Đina: Ovo menja sve

Story 07.03.2024
Pevač je prvi put komentarisao razloge razvoda od supruge, a ćerka Harisa i Meline sada se oglasila. Naime, legendarni pevač je istakao da je razvod inicirala Melina. - Ona zna razlog, ona je napustila mene, nisam ja nju. Ja ne znam ništa, uglavnom… »
Novi detalji razvoda: Melina vilu zamenila stanom u elitnom delu Beograda, deca ostala sa Harisom?!

Novi detalji razvoda: Melina vilu zamenila stanom u elitnom delu Beograda, deca ostala sa Harisom?!

Mondo 07.03.2024
Haris Džinović potvrdio je da se razveo od supruge Meline Džinović, te je tom prilikom otkrio da su njegova deca Kan i Đina teško podneli. Haris Džinović potvrdio je da se razveo od supruge Meline Džinović, te je tom prilikom otkrio da su… »
Haris konačno sve ispričao: Ona je napustila mene nisam ja nju, prevareni muž zadnji sazna

Haris konačno sve ispričao: Ona je napustila mene nisam ja nju, prevareni muž zadnji sazna

Svet & Skandal 07.03.2024
Haris Džinović o razvodu progovorio po prvi put Javnost iz dana u dan znatiželjno prati šta se dešava između Meline i Harisa Džinović koji su važili za jedan od najskladnijih parova na javnoj sceni. Iako je dugo izbegavao da o tome govori, pevač… »
"Da li vam izgledam tužno?" Haris Džinović otkrio kako se oseća pošto ga je Melina šutnula, svi detalji njegovog…

"Da li vam izgledam tužno?" Haris Džinović otkrio kako se oseća pošto ga je Melina šutnula, svi detalji njegovog…

Kurir 07.03.2024
Kao bomba odjeknula je vest da se Haris i Melina Džinović razvode posle 22 godine zajedničkog života. Par nije za medije govorio o razvodu, a pevač je sad prvi put javno otkrio kako se oseća posle kraha braka. ''Inače bih sedeo u kući, tugovao, ne… »
Haris Džinović: Uglavnom prevareni muž zadnji sazna!

Haris Džinović: Uglavnom prevareni muž zadnji sazna!

Svet plus 07.03.2024
Melina Džinović prevarila je supruga Harisa sa bivšim fudbalerom, što je sada potvrdio i on. Uglavnom prevareni muž zadnji sazna, kaže pevač. Haris i Melina nakon 22 godine zajedničkog života i 10 godina braka, odlučili su da stave tačku na… »
Plakao sam 300 kilometara: Haris zbog jedne stvari nije mogao da zadrži suze

Plakao sam 300 kilometara: Haris zbog jedne stvari nije mogao da zadrži suze

Story 07.03.2024
Razvod Harisa i Meline ponovo je glavna tema javnosti. Razlog je taj što je Haris prvi put govorio zbog čega se nakon 22 godine ljubavi rastao od Meline. - Ona zna razlog, ona je napustila mene, nisam ja nju. Ja ne znam ništa, uglavnom prevareni muž… »
Novi detalji razvoda: Deca ostala da žive u vili sa Harisom, Melina sebi kupila stan u elitnom delu Beograda u kom sama živi

Novi detalji razvoda: Deca ostala da žive u vili sa Harisom, Melina sebi kupila stan u elitnom delu Beograda u kom sama živi

Blic 07.03.2024
Haris Džinović potvrdio je da se razveo od supruge Meline Džinović, te je tom prilikom otkrio da su njegova deca Kan i Đina teško podneli. Naime, Melina i Haris Džinović već neko vreme ne žive zajedno. Modna kreatorka se nakon odluke da se… »
Novo detalji razvoda! Vilu na Senjaku Melina zamenila stanom u elitnom delu Beograda?! "Ona je mene napustila, nisam ja nju!"

Novo detalji razvoda! Vilu na Senjaku Melina zamenila stanom u elitnom delu Beograda?! "Ona je mene napustila, nisam ja nju!"

Kurir 07.03.2024
Haris Džinović potvrdio je da se razveo od supruge Meline Džinović, te je tom prilikom otkrio da su njegova deca Kan i Đina teško podneli. Naime, Melina i Haris Džinović već neko vreme ne žive zajedno. Modna kreatorka se nakon odluke da se… »
"Nije im lako palo": Haris Džinović otkrio kako su ćerka Đina i sin Kan podneli njegov i Melinin razvod - izneo detalje

"Nije im lako palo": Haris Džinović otkrio kako su ćerka Đina i sin Kan podneli njegov i Melinin razvod - izneo detalje

Blic 07.03.2024
Haris Džinović progovorio je o razvodu sa Melinom, ali i otkrio kako su njihova deca, Đina i Kan, podneli njihov razvod. - Ona zna razlog... Ona je napustila mene, nisam ja nju. Ja ne znam ništa, uglavnom prevareni muž poslednji sazna. Kažu ljudi da… »
"Nije im lako palo" Haris Džinović otkrio kako su ćerka Đina i sin Kan podneli njegov i Melinin razvod! Nije krio nijedan…

"Nije im lako palo" Haris Džinović otkrio kako su ćerka Đina i sin Kan podneli njegov i Melinin razvod! Nije krio nijedan…

Kurir 07.03.2024
Haris Džinović progovorio je o razvodu sa Melinom, ali i otkrio kako su njihova deca, Đina i Kan, podneli njihov razvod. - Ona zna razlog... Ona je napustila mene, nisam ja nju. Ja ne znam ništa, uglavnom prevareni muž poslednji sazna. Kažu ljudi da… »
"Veliki su, ali nije im lako!" Haris Džinović otkrio kako su ćerka Đina i sin Kan podneli njegov i Melinin razvod

"Veliki su, ali nije im lako!" Haris Džinović otkrio kako su ćerka Đina i sin Kan podneli njegov i Melinin razvod

Mondo 07.03.2024
Svi i dalje govore o razvodu Harisa Džinovića i Meline, a pevač je sada otkrio kako sve preživljavaju njihovi naslednici, ćerka Đina i sin Kan. Svi i dalje govore o razvodu Harisa Džinovića i Meline, a pevač je sada otkrio kako sve preživljavaju… »
"Ona me je napustila, nisam ja nju": Haris Džinović je pričao o razlogu razvoda, a njegova veza sa Melinom počela je…

"Ona me je napustila, nisam ja nju": Haris Džinović je pričao o razlogu razvoda, a njegova veza sa Melinom počela je…

Blic 07.03.2024
U domaćim medijima nedavno je odjeknula vest da se Melina i Haris Džinović razvode nakon 22 godine braka. Haris Džinović za hrvatske medije, progovorio je prvi put o razlozima rastanka sa Melinom. - 'Ona zna razlog, ona je napustila mene, nisam ja… »
"Prevareni muž zadnji sazna": Haris Džinović prvi put o razlozima razvoda sa Melinom: Evo da li pati za bivšom ženom

"Prevareni muž zadnji sazna": Haris Džinović prvi put o razlozima razvoda sa Melinom: Evo da li pati za bivšom ženom

Blic 06.03.2024
U domaćim medijima nedavno je odjeknula vest da se Melina i Haris Džinović razvode nakon 22 godine braka. Haris Džinović, sada je prvi put za hrvatske medije, progovorio o razlozima rastanka sa Melinom. - 'Ona zna razlog, ona je napustila mene, nisam… »

Vesti dana »