Povezane vesti

Još nisam otišla u porodilište, Filip je uz mene Aleksandra Nikolić pred porođaj otkrila kako se oseća

Još nisam otišla u porodilište, Filip je uz mene Aleksandra Nikolić pred porođaj otkrila kako se oseća

Alo 10.03.2024
Aleksandra Nikolić otkrila je kako se oseća pred porođaj. Pobednica "Zadruge 6", Aleksandra Nikolić, u burnom je odnocu sa bivšim partnerom Filipom Carem, sa kojim čeka ćerkicu. Printscreen Aleksandru do porođaja deli svega nekoliko dana, a kako… »
"Filip je uz mene, nisam Još otišla u porodilište": Aleksandra Nikolić tik pred porođaj o pomirenju sa ocem njenog deteta

"Filip je uz mene, nisam Još otišla u porodilište": Aleksandra Nikolić tik pred porođaj o pomirenju sa ocem njenog deteta

Blic 10.03.2024
Bivša rijaliti učesnica, Aleksandra Nikolić, broji sitno do porođaja, a o njenom odnosu sa Filipom Carem se danima unazad priča. Oni su započeli vezu pred kamerama rijalitija " Zadruga", a potom je usledila veridba. Nakon šeste sezone, Aleksandra… »
"Filip je uz mene" Aleksandra tik pred porođaj progovorila o odnosu sa Carem, evo da li su se pomirili

"Filip je uz mene" Aleksandra tik pred porođaj progovorila o odnosu sa Carem, evo da li su se pomirili

Kurir 10.03.2024
Bivša rijaliti učesnica, Aleksandra Nikolić, broji sitno do porođaja, a o njenom odnosu sa Filipom Carem se danima unazad priča. Oni su započeli vezu pred kamerama rijalitija "Zadruga", a potom je usledila veridba. Nakon šeste sezone, Aleksandra je… »

Vesti dana »