Povezane vesti

Obećala sam vujadinu da će svadbe biti: Mirka Vasiljević progovorila o venčanju

Obećala sam vujadinu da će svadbe biti: Mirka Vasiljević progovorila o venčanju

Večernje novosti 12.03.2024
IAKO su već godinama u skladnoj vezi i imaju četvoro dece, glumica Mirka Vasiljević i fudbaler Vujadin Savić još uvek nisu stali na ludi kamen. Foto: Printskrin Jutjub/Bez Filtera sa Sarom Miom Glumica je nedavno otvoreno govorila na temu venčanja… »
Nakon svih skandala Mirka Vasiljević progovorila o odnosu sa vujadinom: Ja sam kriva i kako sam starija shvatam da...

Nakon svih skandala Mirka Vasiljević progovorila o odnosu sa vujadinom: Ja sam kriva i kako sam starija shvatam da...

Kurir 12.03.2024
Odnos Mirke Vasiljević i Vujadina Savića godinama unazad intrigira javnost, a iako mnogi spekulišu o razlozima zbog kojih oni još uvek nisu izgovorili "sudbonosno da", glumica je sada otkrila da je ona kriva za to. Kako je Mirka objasnila, ona je svom… »
"Ja sam kriva": Mirka Vasiljević progovorila o odnosu sa Vujadinom, pa priznala: "To niko ne može da nam oduzme"

"Ja sam kriva": Mirka Vasiljević progovorila o odnosu sa Vujadinom, pa priznala: "To niko ne može da nam oduzme"

Blic 12.03.2024
Odnos Mirke Vasiljević i Vujadina Savića godinama unazad intrigira javnost, a iako mnogi spekulišu o razlozima zbog kojih oni još uvek nisu izgovorili "sudbonosno da", glumica je sada otkrila da je ona kriva za to. Kako je Mirka objasnila, ona je svom… »

Vesti dana »