Povezane vesti

"Odeća mu bila krvava, ja ga pitam šta si to radio" Meštanka sela kod Vršca ispričala šta je rekao dečak koji je poklao…

"Odeća mu bila krvava, ja ga pitam šta si to radio" Meštanka sela kod Vršca ispričala šta je rekao dečak koji je poklao…

Kurir 13.03.2024
VRŠAC - "Stajao je nasred ulice, sa krvavom odećom. Pozvala sam ga da uđe kod mene u radnju, dok ne dođe policija i tada sam ga pitala: "Šta si to radio?", na šta mi je on samo kratko odgovorio: "Igrao sam se sa sekirom".. Imao je neki čudan… »
Imao je neki čudan pogled Komšinica odala šta joj je rekao dečak koji je poklao jaganjce “Igrao sam se sekirom”

Imao je neki čudan pogled Komšinica odala šta joj je rekao dečak koji je poklao jaganjce “Igrao sam se sekirom”

Dnevnik 13.03.2024
"Stajao je nasred ulice, sa krvavom odećom. Pozvala sam ga da uđe kod mene u radnju, dok ne dođe policija i tada sam ga pitala: "Šta si to radio?", na šta mi je on samo kratko odgovorio: "Igrao sam se sa sekirom". Imao je neki čudan pogled, nije… »
Jezive reči dečaka koji je ubio jaganjce: Komšinica otkrila šta joj je rekao posle masakra - Imao je neki čudan pogled

Jezive reči dečaka koji je ubio jaganjce: Komšinica otkrila šta joj je rekao posle masakra - Imao je neki čudan pogled

Mondo 13.03.2024
Meštanka sela kod Vršca je govorila o dečaku koji je pobio jaganjce sekirom. Meštanka sela kod Vršca je govorila o dečaku koji je pobio jaganjce sekirom. "Stajao je nasred ulice, sa krvavom odećom. Pozvala sam ga da uđe kod mene u radnju, dok ne… »
"Igrao sam se: Sekirom!" Meštanka sela kod Vršca za "Blic" otkrila šta joj je dečak (13) ispričao nakon što je pobio…

"Igrao sam se: Sekirom!" Meštanka sela kod Vršca za "Blic" otkrila šta joj je dečak (13) ispričao nakon što je pobio…

Blic 13.03.2024
"Stajao je nasred ulice, sa krvavom odećom. Pozvala sam ga da uđe kod mene u radnju, dok ne dođe policija i tada sam ga pitala: "Šta si to radio?", na šta mi je on samo kratko odgovorio: "Igrao sam se sekirom".. Imao je neki čudan pogled, nije mnogo… »

Vesti dana »