Povezane vesti

Jelena Golubović napadnuta u Beogradu! Dobila je manje povrede!

Jelena Golubović napadnuta u Beogradu! Dobila je manje povrede!

Svet plus 13.03.2024
Bivša rijaliti učesnica i režiserka Jelena Golubović napadnuta je u Beogradu. Dobila je manje fizičke povrede od nepoznatog muškarca. Kako navodi, Jelenu je presreo nepoznati muškarac i pokušao da joj uzme torbu. "Napadnuta sam sinoć. Muškarac… »
Napadnuta Jelena Golubović Bivša rijaliti učesnica povređena, otkrila detalje: "Vikala sam i zvala policiju..."

Napadnuta Jelena Golubović Bivša rijaliti učesnica povređena, otkrila detalje: "Vikala sam i zvala policiju..."

Kurir 13.03.2024
Bivša rijaliti učesnica, Jelena Golubović, napadnuta je u Beogradu. Jelena se sada tim povodom oglasila i otkrila šta se tačno desilo. Kako navodi, nju je presreo nepoznati muškarac i hteo je da joj uzme torbu. Ona je, naime, uspela da se odbrani, a… »
Napadnuta usred centra Beograda! Jelena Golubović povređena: Vikala sam i zvala policiju!

Napadnuta usred centra Beograda! Jelena Golubović povređena: Vikala sam i zvala policiju!

Mondo 13.03.2024
Jelena Golubović napadnuta je blizu svog doma u centru Beograda. Jelena Golubović napadnuta je blizu svog doma u centru Beograda. Bivša rijaliti učesnica, Jelena Golubović oglasila se nakon vesti da je napadnuta nedaleko od svog doma u Beogradu. Kako… »
Napadnuta Jelena Golubović: Bivša rijaliti učesnica otkrila detalje: "Krenula sam da vičem i da zovem policiju"

Napadnuta Jelena Golubović: Bivša rijaliti učesnica otkrila detalje: "Krenula sam da vičem i da zovem policiju"

Blic 13.03.2024
Bivša rijaliti učesnica, Jelena Golubović, napadnuta je u Beogradu. Jelena se sada tim povodom oglasila i otkrila šta se tačno desilo. Kako navodi, nju je presreo nepoznati muškarac i hteo je da joj uzme torbu. Ona je, naime, uspela da se odbrani, a… »
Jelena Golubović za Alo! Nakon napada u Beogradu! Rijaliti učesnica povređena, otkrila sve detalje, evo kako se oseća

Jelena Golubović za Alo! Nakon napada u Beogradu! Rijaliti učesnica povređena, otkrila sve detalje, evo kako se oseća

Alo 13.03.2024
Jelena Golubović otkrila detalje o napadu. Rijaliti učesnica Jelena Golubović napadnuta je u centru Beograda. Ona je sinoć išla ka svom stanu, kada ju je napač presreo sa namerom da joj ukrade torbu, a sada je za Alo! otkrila sve detalje. Kako… »
Jelena Golubović napadnuta u Beogradu: Vikala i dozivala policiju

Jelena Golubović napadnuta u Beogradu: Vikala i dozivala policiju

Telegraf 13.03.2024
Nepoznati muškarac joj je naneo manje fizičke povrede. Bivša rijaliti učesnica i režiserka Jelena Golubović napadnuta je u Beogradu. Kako navodi, nju je presreo nepoznati muškarac i pokušao da joj uzme torbu. - Napadnuta sam sinoć. Muškarac je… »
Napadnuta Jelena Golubović u centru Beograda! Rijaliti učesnica završila u podlivima i modricama!

Napadnuta Jelena Golubović u centru Beograda! Rijaliti učesnica završila u podlivima i modricama!

Alo 13.03.2024
Jelena je prilikom pada udarila u metalni stub. Rijaliti učesnica Jelena Golubović napadnuta je u centru Beograda. Kako pišu domaći mediji, ona se kasno sinoć vraća ka svom stanu, kada joj je iz mraka iskočio nepoznati muškarac. Golubovićeva je… »

Vesti dana »