Povezane vesti

„Srbija protiv nasilja“ započela predizbornu kampanju: SNS je svestan da ih Novi Sad ne želi

„Srbija protiv nasilja“ započela predizbornu kampanju: SNS je svestan da ih Novi Sad ne želi

Danas 15.03.2024
Koalicija „Srbija protiv nasilja – Novi Sad“ formirala je danas izborni štab u Novom Sadu i kreće u kampanju za predstojeće lokalne izbore, saopštio je novosadski odbor Stranke slobode i pravde (SSP), poručujući da će opozicija učiniti sve… »
24sedam: Đilas hoće u koaliciju sa Dverima i DSS-om, a nazivao ih "ekstremistima koji nas vuku u rat"! (video)

24sedam: Đilas hoće u koaliciju sa Dverima i DSS-om, a nazivao ih "ekstremistima koji nas vuku u rat"! (video)

Dnevnik 15.03.2024
Tajkun Dragan Đilas svakog dana sve više tone u svojim lažima, međutim, sada je prevazišao i sam sebe. Naime, on bi da stupi u koaliciju sa Dverima i DSS-om, a nekada ih je nazivao "ekstremistima koji nas vuku u rat" i sa Tadićem koji ga je nazvao… »
Jovanović: Upućen poziv na dijalog, vlast neka odgovori, ali ona razume samo ulicu

Jovanović: Upućen poziv na dijalog, vlast neka odgovori, ali ona razume samo ulicu

NIN 15.03.2024
Predsednik Nove Demokratske stranke Srbije (Novi DSS) Miloš Jovanović izjavio je da je opozicija uputila poziv na dijalog vlastima u vezi sa izbornim uslovima i da je sada na predstavnicima vlasti da daju odgovor. Jovanović je, gostujući na televiziji… »
Oprostiće im đura što ih je tukao: Đilas bi u savez sa DSS, SDS i Dverima, a evo kako ih je nazivao! Tadić: Branio mi da…

Oprostiće im đura što ih je tukao: Đilas bi u savez sa DSS, SDS i Dverima, a evo kako ih je nazivao! Tadić: Branio mi da…

Kurir 15.03.2024
Iako su se do juče šakom i kapom čašćavali međusobnim uvredama i optužbama, lideri dela opozicija sada nemaju nikakav problem da se udruže ne bi li pokušali da uberu koji glas više na predstojećim beogradskim izborima. Naime, lider Stranke… »
Jovanović (Novi DSS): Upućen poziv na dijalog, vlast neka odgovori, ali ona razume samo ulicu

Jovanović (Novi DSS): Upućen poziv na dijalog, vlast neka odgovori, ali ona razume samo ulicu

Beta 15.03.2024
Predsednik Nove Demokratske stranke Srbije (Novi DSS) Miloš Jovanović izjavio je da je opozicija uputila poziv na dijalog vlastima u vezi sa izbornim uslovima i da je sada na predstavnicima vlasti da daju odgovor. Jovanović je, gostujući na televiziji… »
Đilas: Na naše pozive za razgovor o izbornim uslovima još niko iz vlasti nije odgovorio

Đilas: Na naše pozive za razgovor o izbornim uslovima još niko iz vlasti nije odgovorio

NIN 15.03.2024
Na poziv predstavnika liste " Srbija protiv nasilja" i koalicije NADA da što hitnije počnu razgovori oko izbornih uslova i normalizacije stanja u društvu, još niko od predstavnika vlasti nije odgovorio, izjavio je za Danas predsednik Stranke slobode i… »
Vlast ne odgovara na poziv za razgovor oko poboljšanja izbornih uslova: Opozicija poručuje da nema neograničeno vreme

Vlast ne odgovara na poziv za razgovor oko poboljšanja izbornih uslova: Opozicija poručuje da nema neograničeno vreme

Danas 15.03.2024
„Na poziv predstavnika opozicionih lista „Srbija protiv nasilja“ i koalicije „NADA“ da što hitnije otpočnu razgovori oko poboljšanja izbornih uslova i normalizacije stanja u društvu niko od predstavnika vlasti još nije odgovorio“, kaže… »
Jovanović: Meni se čini da ova vlast ne razume drugačije, da samo ogovara na pritisak ulice

Jovanović: Meni se čini da ova vlast ne razume drugačije, da samo ogovara na pritisak ulice

NIN 15.03.2024
Predsednik Nove Demokratske stranke Srbije (Novi DSS) Miloš Jovanović izjavio je da će, ako ne bude odgovora vlasti na poziv opozicije na razgovor oko izbornih uslova, krajnji ishod biti "vaninstitucionalna borba". "Meni se čini da ova vlast ne razume… »
Farsa! Lista neverovatnih zahteva Đilasove opozicije sve veća, a njihove "hoću-neću" igrarije više niko ne razume!

Farsa! Lista neverovatnih zahteva Đilasove opozicije sve veća, a njihove "hoću-neću" igrarije više niko ne razume!

Kurir 15.03.2024
Predstava koju je opozicija predvođena koalicijom Srbija protiv nasilja priredila u pripremi odluke da ipak uzme poslaničke mandate bila je obična farsa u odnosu na ono čemu sad svedočimo, a tiče se ophođenja njenih lidera prema najvišim… »
"Hvala, ali imamo loše iskustvo": Jedna kolona, drugi put: Đilasov poziv naišao na hladan odjek, ali podrška stiže od…

"Hvala, ali imamo loše iskustvo": Jedna kolona, drugi put: Đilasov poziv naišao na hladan odjek, ali podrška stiže od…

Blic 15.03.2024
Ideja o jednoj koloni opozicije na novim beogradskim izborima mogla bi, bar u poslednje vreme, da se pripiše Draganu Đilasu, lideru Stranke slobode i pravde (SSP). Prošlo je skoro dve nedelje kako je prvi put pozvao celu opoziciju na jednu listu… »
Jovanović (Novi DSS): Vaninstitucionalna borba ako ne bude dijaloga o izbornim uslovima

Jovanović (Novi DSS): Vaninstitucionalna borba ako ne bude dijaloga o izbornim uslovima

Danas 14.03.2024
Predsednik Nove Demokratske stranke Srbije (Novi DSS) Miloš Jovanović izjavio je večeras da će, ako ne bude odgovora vlasti na poziv opozicije na razgovor oko izbornih uslova, krajnji ishod biti „vaninstitucionalna borba“. „Meni se čini da ova… »

Vesti dana »