Povezane vesti
Otvoren Paviljon Srbije na prvom Bijenalu umetnosti na Malti
Politika 15.03.2024
Na prvom Bijenalu umetnosti na Malti, koje se održava od 11. marta do 31. maja ove godine, juče je otvoren Paviljon Republike Srbije, a našu zemlju predstavljaju tri umetnika – slikari: Ivana Živić i Đorđe Stanojević i vajar Miodrag Rogan. Tema… »
Lepota belog mora maslinjaka: Nastup Srbije na prvom Bijenalu umetnosti na Malti (foto)
Večernje novosti 15.03.2024
UGLEDNIM svetskim smotrama vizuelnih umetnosti, poput Bijenala u Veneciji, Kvadrijenala u Pragu, Bijenala dizajna u Londonu, Trijenala u Milanu, na kojima učestvuje Srbija, od pre neki dan se priključilo Bijenale umetnosti na Malti. Fot MKS Tema prvog… »
Srbija ima svoj Paviljon na Bijenalu u Valeti Umetnost i nasleđe
Dnevnik 15.03.2024
Na prvom Bijenalu umetnosti na Malti, koje se održava od 11. marta do 31. maja ove godine, juče je otvoren Paviljon Republike Srbije. Tema prvog Bijenala umetnosti u Valeti, koje se održava pod patronatom Uneska, je „Belo more maslinjaka“, a Srbija… »
Vesti dana »
Protest ispred Ministarstva prosvete, na Trgu republike penzioneri podržali studente: Građani odavali poštu u nekoliko gradova u Srbiji (foto,video)
Blic pre 7 minutajoš 57 povezanih
Radnici GSP Beograd predali zahteve za poništavanje odluke o ukidanju trola i ugovora o partnerstvu
Beta pre 6 satijoš 24 povezane
Izvestiteljka UN: Trampov plan za Gazu nelegalan, nemoralan i potpuno apsurdan
Beta pre 2 satajoš 61 povezana
"Znamo koliko Dončić voli Zvezdu": Sferopulosa pitali za trejd koji je uzdrmao NBA ligu
Mondo pre 1 satjoš 20 povezanih