Povezane vesti

Preminuo poznati srpski muzičar! Obeležio je rok scenu - Od svirki na stanicama Pariza do "Gitarologije"

Preminuo poznati srpski muzičar! Obeležio je rok scenu - Od svirki na stanicama Pariza do "Gitarologije"

Mondo 17.03.2024
Dragoljub Crnčević Crnke, frontmen, pevač i gitarista, jednog od naših najboljih bluz bendova Point Blank, preminuo je posle duge i teške bolesti. Dragoljub Crnčević Crnke, frontmen, pevač i gitarista, jednog od naših najboljih bluz bendova Point… »
"Crnke, bio si pravi gospodin" Rambo Amadeus se oprostio od poznatog srpskog muzičara: "Hvala ti što si me uvažavao"

"Crnke, bio si pravi gospodin" Rambo Amadeus se oprostio od poznatog srpskog muzičara: "Hvala ti što si me uvažavao"

Kurir 17.03.2024
Muzičar Rambo Amadeus oprostio se od Dragoljuba Crnčevića Crnke, koji je preminuo juče nakon teške bolesti. "Crnke, počivaj u miru. Bio si pravi gospodin. Hvala ti što si me uvažavao kao gitaristu, a ne kao puku javnu ličnost. Pozdravi mi Madija… »
Preminuo bluzer Dragoljub Crnčević Crnke

Preminuo bluzer Dragoljub Crnčević Crnke

Radio 021 17.03.2024
Dragoljub Crnčević Crnke, pevač, gitarista i tvorac bluz benda Point Blank, preminuo je nakon duže bolesti, objavili su njegovi prijatelji. Bio je počasni član Udruženja rok muzičara Srbije - URMUS. Izdao je brojne albume, istraživao korene bluza… »
Preminuo legendarni srpski muzičar: Tužnu vest potvrdili su njegovi brojni prijatelji

Preminuo legendarni srpski muzičar: Tužnu vest potvrdili su njegovi brojni prijatelji

Večernje novosti 17.03.2024
DRAGOLjUB Crnčević Crnke, frontmen, pevač i gitarista, jednog od naših najboljih bluz bendova Point Blank, preminuo je u subotu posle duge i teške bolesti. Foto Tužnu vest potvrdili su njegovi brojni prijatelji i poštovaoci njegovog rada, koji su… »

Vesti dana »