Povezane vesti

Putin hteo da razmeni Navaljnog za Ruse koji su u zatvoru na Zapadu

Putin hteo da razmeni Navaljnog za Ruse koji su u zatvoru na Zapadu

Politika 18.03.2024
Ruski predsednik Vladimir Putin saopštio je da se nekoliko dana pre smrti opozicionara Alekseja Navaljnog složio da ga zameni za određene ruske zatvorenike u inostranstvu. Putin je istakao da su ga neke kolege, a koji nisu zvaničnici administracije… »
Putin prvi put izgovorio ime Navaljnog i priznao važnu stvar

Putin prvi put izgovorio ime Navaljnog i priznao važnu stvar

Danas 18.03.2024
Ruski predsednik Vladimir Putin prvi put je izgovorio ime Alekseja Navaljnog i nazvao njegovu smrt „tužnim događajem“, prenosi The Moscow Times. „Što se tiče gospodina Navaljnog. Da, preminuo je. To je tužan događaj. Imali smo i druge… »
„Ništa se tu ne može učiniti, takav je život“: Putin tvrdi da je pristao da se Navaljni razmeni, ali pod jednim uslovom

„Ništa se tu ne može učiniti, takav je život“: Putin tvrdi da je pristao da se Navaljni razmeni, ali pod jednim uslovom

Danas 18.03.2024
Predsednik Rusije Vladimir Putin izjavio je da rezultati izbora pokazuju poverenje građana i njihove nade da će se uraditi sve kako je planirano, prenosi danas Sputnjik. Kako pokazuju podaci centralne izborne komisije, Putin je dobio 58 miliona glasova… »
Putin nakon pobede na izborima: Izbori u Rusiji su demokratski

Putin nakon pobede na izborima: Izbori u Rusiji su demokratski

Radio 021 18.03.2024
Predsednik Rusije Vladimir Putin izjavio je da rezultati izbora pokazuju poverenje građana i njihove nade da će se uraditi sve kako je planirano, prenosi Sputnjik. Kako pokazuju podaci centralne izborne komisije, Putin je dobio 58 miliona glasova, što… »
“Pristao sam da zamenim Navaljnog za ruske zatvorenike pre njegove smrti”

“Pristao sam da zamenim Navaljnog za ruske zatvorenike pre njegove smrti”

Vesti online 18.03.2024
Ruski predsednik Vladimir Putin saopštio je da se nekoliko dana pre smrti opozicionara Alekseja Navaljnog složio da ga zameni za određene ruske zatvorenike u inostranstvu. Putin je istakao da su ga neke kolege, a koji nisu zvaničnici administracije… »
Putin: Nekoliko dana pred smrt Navaljnog pristao sam na razmenu za ruske zatvorenike

Putin: Nekoliko dana pred smrt Navaljnog pristao sam na razmenu za ruske zatvorenike

Insajder 18.03.2024
Ruski predsednik Vladimir Putin saopštio je da se nekoliko dana pre smrti opozicionara Alekseja Navaljnog složio da ga zameni za određene ruske zatvorenike u inostranstvu. Putin je istakao da su ga neke kolege, a koji nisu zvaničnici administracije… »
Putin: Pristao sam da zamenim Navaljnog za određene ruske zatvorenike u inostranstvu pod jednim uslovom

Putin: Pristao sam da zamenim Navaljnog za određene ruske zatvorenike u inostranstvu pod jednim uslovom

Nova 18.03.2024
Ruski predsednik Vladimir Putin saopštio je da se nekoliko dana pre smrti opozicionara Alekseja Navaljnog složio da ga zameni za određene ruske zatvorenike u inostranstvu. Putin je istakao da su ga neke kolege, a koji nisu zvaničnici administracije… »

Vesti dana »