Povezane vesti

"Jel ti znaš da sabiraš, odakle si došla": Čovek me izvređao u redu na šalteru jer sam zaboravila 2.000 dinara

"Jel ti znaš da sabiraš, odakle si došla": Čovek me izvređao u redu na šalteru jer sam zaboravila 2.000 dinara

Telegraf 20.03.2024
Nakon 10 minuta predala sam račune i u momentu kada je trebalo iste da platim shvatam da sam u žurbi uzela manje novca nego što mi je potrebno. Ni slutila nisam da će mi zbog tri minuta čekanja neko sasuti salvu neprijatnih i ponižavajućih reči… »
"Ne znaš da sabereš dva broja, koju si školu završila"? Muškarac vređao devojku u redu za plaćanje računa, sve zbog…

"Ne znaš da sabereš dva broja, koju si školu završila"? Muškarac vređao devojku u redu za plaćanje računa, sve zbog…

Kurir 20.03.2024
Devojka iz Železnika, kako sama navodi, doživela je veliku neprijatnost u redu za plaćanje računa. Dobila je uvrede pred velikim brojem ljudi od čoveka koji, prema godinama, može otac da joj bude. I sve to zato što je zaboravila da ponese 2.000… »
"Izvređao me pred svima, mogu ćerka da mu budem" Beograđanka doživela ogromnu neprijatnost u redu za plaćanje računa

"Izvređao me pred svima, mogu ćerka da mu budem" Beograđanka doživela ogromnu neprijatnost u redu za plaćanje računa

Alo 20.03.2024
Devojka iz Železnika, kako sama navodi, doživela je veliku neprijatnost u redu za plaćanje računa. Dobila je uvrede pred velikim brojem ljudi od čoveka koji, prema godinama, može otac da joj bude. I sve to zato što je zaboravila da ponese 2.000… »

Vesti dana »

Zelenski: Potpuna zaštita neba Ukrajine mora da postane norma

Zelenski: Potpuna zaštita neba Ukrajine mora da postane norma

Vesti online pre 1 satjoš 13 povezanih
Srbiji Kup Rosarija

Srbiji Kup Rosarija

Sportski žurnal pre 57 minutajoš 15 povezanih