Povezane vesti

Preminula Slađana Milošević, "rok princeza" bivše Jugoslavije

Preminula Slađana Milošević, "rok princeza" bivše Jugoslavije

Glas Amerike 26.03.2024
BEOGRAD — Avangardna umetnica i pevačica Aleksandra Slađana Milošević preminula je u utorak u 69. godini, potvrdila je FoNetu njena prijateljica Biljana Petrović. Milošević je umrla u Zemunskoj bolnici, posle kraće bolesti, a datum i vreme… »
"Srce mi se slama!" Pričalo se da su Bebi Dol i Slađane bile u lošim odnosima, a evo kako je pevačica reagovala na tužne…

"Srce mi se slama!" Pričalo se da su Bebi Dol i Slađane bile u lošim odnosima, a evo kako je pevačica reagovala na tužne…

Kurir 26.03.2024
Brojne kolege opraštaju se danas od umetnice Slađane Milošević, koja je preminula u 69. godini posle kraće bolesti - ovim povodom oglasila se i Bebi Dol, sa kojom je pevačica svojevremeno navodno bila u svađi. One su se pre mnogo godina žestoko… »
"Pokušavao sam da je vidim, ali su mi rekli..." Dado Topić slomljen zbog smrti Slađane Milošević: Ovo su imali u planu

"Pokušavao sam da je vidim, ali su mi rekli..." Dado Topić slomljen zbog smrti Slađane Milošević: Ovo su imali u planu

Kurir 26.03.2024
Pevačica Slađana Milošević, umrla je danas nakon teške bolesti. Slađana je iza sebe ostavila bogatu karijeru, prepunu hitova, a među njenim fanovima, jedna od omiljenih je i ona koju je otpevala sa Dadom Topićem, "Princeza". Dado Topić se nakon… »
"Pokušao sam da je dobijem, rekli su da je loše": Dado Topić se oglasio povodom smrti Slađane Milošević

"Pokušao sam da je dobijem, rekli su da je loše": Dado Topić se oglasio povodom smrti Slađane Milošević

Mondo 26.03.2024
Pevačica Slađana Milošević, umrla je danas nakon teške bolesti. Pevačica Slađana Milošević, umrla je danas nakon teške bolesti. Pevačica Slađana Milošević napustila nas je danas, u 69. godini posle teške bolesti. Ovim povodom se oglasio i… »
"Preko glave mi je ovakvih vesti" Futa zatečen informacijom da je preminula Slađana Milošević: Od svojih situacija...

"Preko glave mi je ovakvih vesti" Futa zatečen informacijom da je preminula Slađana Milošević: Od svojih situacija...

Kurir 26.03.2024
Aleksandar Radulović Futa zatečen je informacijom da nas je napustila Aleksandra Slađana Milošević. - Jao nisam čuo. Kad se to desilo? Mi smo davno sarađivali i svirali, pre 40 godina. Evo sad sam zatečen s ovim što mi kažete. Znam da je bila… »
Slađana Milošević, neverovatna životna priča: Rok princeza i ikona novog talasa u Jugoslaviji

Slađana Milošević, neverovatna životna priča: Rok princeza i ikona novog talasa u Jugoslaviji

Danas 26.03.2024
Aleksandra Slađana Milošević, poznatija kao rok princeza, preminula je u 69. godini. Bila je istaknuta pevačica koja je privukla veliku pažnju javnosti od samih početaka svoje karijere osamdesetih godina prošlog veka. Smatra se ikonom novog talasa… »
"Krila je bolest od prijatelja, pokušavao sam da je vidim": Dado Topić slomljen zbog smrti Slađane Milošević: "Bila je…

"Krila je bolest od prijatelja, pokušavao sam da je vidim": Dado Topić slomljen zbog smrti Slađane Milošević: "Bila je…

Blic 26.03.2024
Pevačica Slađana Milošević, umrla je danas, nakon teške bolesti. Slađana je iza sebe ostavila bogatu karijeru, prepunu hitova, a među njenim fanovima, jedna od omiljenih je i ona koju je otpevala sa Dadom Topićem, "Princeza". Dado Topić nakon… »
On je poslednji video slađanu Milošević: Pre 10 dana primljena u bolnicu, imala je problem sa nogama, oglasio se prvi…

On je poslednji video slađanu Milošević: Pre 10 dana primljena u bolnicu, imala je problem sa nogama, oglasio se prvi…

Kurir 26.03.2024
Avangardna umetnica Aleksandra Slađana Milošević preminula je danas u 69. godini, potvrdila je Fonetu njena prijateljica Biljana Petrović. Milošević je umrla u Zemunskoj bolnici, posle kraće bolesti, a datum i vreme sahrane biće naknadno… »
Duga bolest, traje decenijama: Šta je Sjogrenov sindrom od koga je bolovala Slađana Milošević

Duga bolest, traje decenijama: Šta je Sjogrenov sindrom od koga je bolovala Slađana Milošević

Večernje novosti 26.03.2024
PEVAČICA Aleksandra Slađana Milošević preminula je danas u 69. godini, a ovu informaciju potvrdila je i njena prijateljica. Umrla je u Zemunskoj bolnici, posle kraće bolesti, a datum i vreme sahrane biće naknadno objavljeni. Foto ATA Images Kako je… »
„Bila sam zaključana dva dana, uzeli su mi sve stvari“: Slađana Milošević vodila je tešku bitku protiv bolesti, a…

„Bila sam zaključana dva dana, uzeli su mi sve stvari“: Slađana Milošević vodila je tešku bitku protiv bolesti, a…

Nova 26.03.2024
Slađana Milošević preminula je u 69. godini, a proteklih meseci vodila je borbu za svoje zdravlje i javno govorila o problemima sa kojima se suočavala u procesu lečenja. Slađana Milošević bila je muzička ikona novog talasa osamdesetih godina koja… »
"Nisam znao da je ozbiljno" oglasio se Bajaga nakon smrti slađane Milošević ! Pevač šokiran informacijom: Ona je...

"Nisam znao da je ozbiljno" oglasio se Bajaga nakon smrti slađane Milošević ! Pevač šokiran informacijom: Ona je...

Kurir 26.03.2024
Avangardna umetnica Aleksandra Slađana Milošević preminula je danas u 69. godini, potvrdila je Fonetu njena prijateljica Biljana Petrović. Milošević je umrla u Zemunskoj bolnici, posle kraće bolesti, a datum i vreme sahrane biće naknadno… »
"Gospode bože, umrla je..." Đorđe David van sebe zbog smrti Slađane Milošević: Upropastili ste mi mesec i godinu...

"Gospode bože, umrla je..." Đorđe David van sebe zbog smrti Slađane Milošević: Upropastili ste mi mesec i godinu...

Kurir 26.03.2024
Poznata umetnica, Slađana Milošević je preminula danas u 69. godini, potvrdila je njena prijateljica Biljana Petrović. Aleksandra Slađana Milošević ostavila je neizbrisiv trag na muzičkoj sceni, kako svojom muzikom, tako i ekscentričnom pojavom… »
On je poslednji video slađanu Milošević! Pre 10 dana su je odveli u bolnicu, ni sa kim nije pričala

On je poslednji video slađanu Milošević! Pre 10 dana su je odveli u bolnicu, ni sa kim nije pričala

Mondo 26.03.2024
Oglasio se prvi komšija preminule Slađane Milošević. Oglasio se prvi komšija preminule Slađane Milošević. Aleksandra Slađana Milošević preminula je danas u 69. godini, potvrdila je Fonetu njena prijateljica Biljana Petrović. Miloševićeva je… »
Potresno obraćanje Jelene tinske na vesti o smrti slađane Milošević: Naježila sam se, bila sam u ljubavi sa njenim bratom

Potresno obraćanje Jelene tinske na vesti o smrti slađane Milošević: Naježila sam se, bila sam u ljubavi sa njenim bratom

Kurir 26.03.2024
Avangardna umetnica i pevačica Aleksandra Slađana Milošević preminula je danas u 69. godini posle kraće bolesti. Jelena Tinska, uključila se u Puls Srbije kod domaćina emisije Ivana Gajića gde je govorila o svojoj pokojnoj prijateljici. - Znate… »
Preminula Slađana Milošević

Preminula Slađana Milošević

In medija 26.03.2024
Avangardna umetnica i pevačica Aleksandra Slađana Milošević preminula je danas u 69. godini, potvrdila je FoNetu njena prijateljica Biljana Petrović. Milošević je umrla u Zemunskoj bolnici, posle kraće bolesti, a datum i vreme sahrane biće… »
Kako se edi grant zaljubio u slađanu Milošević: Čuveni estradni menadžer otkrio tajnu: Zbog nje je pet dana ostao duže u…

Kako se edi grant zaljubio u slađanu Milošević: Čuveni estradni menadžer otkrio tajnu: Zbog nje je pet dana ostao duže u…

Kurir 26.03.2024
Aleksandra Slađana Milošević, rok zvezda koja je preminula u 69. godini posle kraće bolesti, svojevremeno je zapala za oko čuvenom muzičaru Ediju Grantu. To je svojevremeno za Kurir otkrio čuveni estradni menadžer Vladimir Petrović. On je 1985… »
Slađana Milošević imala je buran ljubavni život: Bivšeg dečka je prijavila za nasilje, bila je ludo zaljubljena u njega

Slađana Milošević imala je buran ljubavni život: Bivšeg dečka je prijavila za nasilje, bila je ludo zaljubljena u njega

Kurir 26.03.2024
Avangardna umetnica Aleksandra Slađana Milošević preminula je danas u 69. godini, potvrdila je Fonetu njena prijateljica Biljana Petrović. Milošević je umrla u Zemunskoj bolnici, posle kraće bolesti, a datum i vreme sahrane biće naknadno… »
"Znao sam da je bolesna, ne i da je ozbiljno": Bajaga šokiran vešću o odlasku Slađane Milošević

"Znao sam da je bolesna, ne i da je ozbiljno": Bajaga šokiran vešću o odlasku Slađane Milošević

Mondo 26.03.2024
Nakon vesti o smrti rok legende Slađane Milošević koja je rastužila javnost, oglasio se i Bajaga. Nakon vesti o smrti rok legende Slađane Milošević koja je rastužila javnost, oglasio se i Bajaga. Avangardna umetnica Aleksandra Slađana Milošević… »
"Imali smo planove...": Milić Vukašinović slomljen: Slađo moja mila, neka ti je laka zemlja

"Imali smo planove...": Milić Vukašinović slomljen: Slađo moja mila, neka ti je laka zemlja

Kurir 26.03.2024
Milić Vukašinović oprostio se od umetnice Slađane Milošević koja je peminula u 69. godini u Zemunskoj bolnici posle kraće bolesti. Milić Vukašinović se bolnim rečima oprostio od svoje koleginice i prijateljice Slađane Milošević, te istakao… »
"Svirao sam njen prvi album i tu smo se zbližili" Krle iz Generacije 5 za Telegraf o odlasku Slađane Milošević

"Svirao sam njen prvi album i tu smo se zbližili" Krle iz Generacije 5 za Telegraf o odlasku Slađane Milošević

Telegraf 26.03.2024
Prisetio se njihove saradnje. Pevačica Aleksandra Slađana Milošević umrla je u 69. godini. Poslednje dane provela je u Zemunskoj bolnici. Dragan Jovanović Krle iz "Generacije 5" se oglasio za Telegraf.rs ovim tužnim povodom. - Nema pet minuta otkako… »

Vesti dana »