Povezane vesti

Predsednik Srbije se sutra obraća građanima

Predsednik Srbije se sutra obraća građanima

Beta 28.03.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić će se sutra obratiti javnosti, najavio je njegov kabinet. U večerašnjem saopštenju je navedeno da će obraćanje početi u 18.00 ali nije najavljeno o čemu će Vučić govoriti. Predsednik Srbije ranije danas je… »
„Ljuti na Grke zbog Kosova i Saveta Evrope“: Predsednik ljutnju ostavlja – za neki drugi dan

„Ljuti na Grke zbog Kosova i Saveta Evrope“: Predsednik ljutnju ostavlja – za neki drugi dan

N1 Info 28.03.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić odbacio je ocene da Srbija odustaje od evropskog puta, iako je u prošli petak sam izjavio da je napuštanje Saveta Evrope jedna od mogućnosti u slučaju da Kosovo bude primljeno u tu međunarodnu organizaciju. Iako… »
Vučić na pitanje o odustajanju od 'evropskog puta': Nisam čuo da se o tome govori

Vučić na pitanje o odustajanju od 'evropskog puta': Nisam čuo da se o tome govori

NIN 28.03.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić odbacio je danas ocene da Srbija odustaje od "evropskog puta" posle najava o mogućem napuštanju Saveta Evrope ukoliko ta organizacija primi Kosovo kao punopravnog člana. "Nisam čuo da se o tome govori. Ja sam… »
Vučić na pitanje o odustajanju od 'evropskog puta': Nisam čuo da se o tome govori

Vučić na pitanje o odustajanju od 'evropskog puta': Nisam čuo da se o tome govori

Beta 28.03.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić odbacio je danas ocene da Srbija odustaje od "evropskog puta" posle najava o mogućem napuštanju Saveta Evrope ukoliko ta organizacija primi Kosovo kao punopravnog člana. "Nisam čuo da se o tome govori. Ja sam… »
Vučić: Nisam čuo da se govori da Srbija odustaje od evropskog puta

Vučić: Nisam čuo da se govori da Srbija odustaje od evropskog puta

N1 Info 28.03.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić odbacio je ocene da Srbija odustaje od "evropskog puta" posle najava o mogućem napuštanju Saveta Evrope ukoliko ta organizacija primi Kosovo kao punopravnog člana. „Nisam čuo da se o tome govori. Ja sam govorio o… »
Aleksandar Vučić: Situacija je i stabilna i bezbedna, ali je komplikovana i kompleksna

Aleksandar Vučić: Situacija je i stabilna i bezbedna, ali je komplikovana i kompleksna

Danas 28.03.2024
Situacija je i stabilna i bezbedna. A da li je teška jeste, ali o tome neću da govorim danas. Da izgovorim jednu rečenicu o tome, to bi bio glavni naslov. Situacija je toliko komplikovana i kompleksan da o tome moram temeljno da govorim a ne ofrlje i u… »
Vučić bez detalja o 'teškim danima' za Srbiju

Vučić bez detalja o 'teškim danima' za Srbiju

Slobodna Evropa 28.03.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da su pred Srbijom "teški dani" i da je o tome razgovarao i sa šefom delegacije Evropske unije Emanuelom Žiofreom i sa predstavnicima zemalja Kvinte. Vučić nije precizirao o čemu je reč, navodeći da… »
"Teški dani nam neće proći": Vučić: Voleo bih da nam se to ne događa i da jeste skretanje pažnje (video)

"Teški dani nam neće proći": Vučić: Voleo bih da nam se to ne događa i da jeste skretanje pažnje (video)

Blic 28.03.2024
Govorio sam o teškim vremenima koja su pred Srbijom, i o tome sam pričao sa ambasadorom EU u Srbiji Emanuelom Žiofreom, sa predstavnicima Kvinte, i o tome ću govoriti narednih dana, kaže predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Upitan da li su njegove… »
Vučić na pitanje o odustajanju od evropskog puta: Nisam čuo da se o tome govori

Vučić na pitanje o odustajanju od evropskog puta: Nisam čuo da se o tome govori

Novi magazin 28.03.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić odbacio je danas ocene da Srbija odustaje od "evropskog puta" posle najava o mogućem napuštanju Saveta Evrope ukoliko ta organizacija primi Kosovo kao punopravnog člana. "Nisam čuo da se o tome govori. Ja sam… »

Vesti dana »