Povezane vesti

Minesota pobedila Denver, Jokić najbolji u svom timu (video)

Minesota pobedila Denver, Jokić najbolji u svom timu (video)

Sportski žurnal 30.03.2024
U timu Minesote, koja je ovom pobedom preuzela prvo mesto na tabeli Zapadne konferencije od Denvera, najbolji je bio Entoni Edvards sa 25 poena i po pet skokova i asistencija. Košarkaši Minesote pobedili su Denver 111:98 na gostovanju u prvenstvenoj… »
Jokić: Navikao sam na bol...

Jokić: Navikao sam na bol...

Sportski žurnal 30.03.2024
Jokić je Minesoti ubacio 32 poena, uz deset skokova i pet asistencija i bio najbolji u timu Denvera. Košarkaš Denvera i srpski reprezentativac Nikola Jokić izjavio je, nakon poraza od ekipe Minesote, da je navikao da utakmice igra povređen… »
Niko kao Vembenjama

Niko kao Vembenjama

B92 30.03.2024
Viktor Vembanjama, košarkaš San Antonija, imao je još jedno veče za pamćenje. Sparsi su posle pridužetaka pobedili ekipu Njujorka sa 130:126 i tako upisali treću pobedu zaredom. Džejlen Branson je u timu Niksa upisao 61 poen, ali je Vembanjama na… »
Meloun: Jokić igra čak i kad mnogi drugi ne bi igrali

Meloun: Jokić igra čak i kad mnogi drugi ne bi igrali

B92 30.03.2024
Majkl Meloun, trener košarkaša Denvera, nije imao na raspolaganju sve snage za meč sa Minesotom. Nagetsi su poraženi sa 111:98, a ovo je bio četvrti meč zaredom da su igrali bez Džamala Mareja. Nikola Jokić je i sam igrao uz povredu i to je… »
Jokić: Minesota ima najbolju odbranu, meni je samo bitno da budem zdrav

Jokić: Minesota ima najbolju odbranu, meni je samo bitno da budem zdrav

B92 30.03.2024
Nikola Jokić i Denve poraženi su u Bol Areni od Minesote, 111:98. Centar Nagetsa ponovo je bio najefikasniji akter, postigao je 32 poena, aali to nije bilo dovoljno da se pobedi tim kakav je Minesota, koji su sada lideri Zapane konferencije. "Oni su… »
Jokić: Navikao sam na bol i da igram pod povredama

Jokić: Navikao sam na bol i da igram pod povredama

Sport klub 30.03.2024
Košarkaš Denvera i srpski reprezentativac Nikola Jokić izjavio je, nakon poraza od ekipe Minesote, da je navikao da utakmice igra pod povredama. Košarkaši Minesote pobedili su Denver sa 111:98 na gostovanju, a nova odlična igra Nikole Jokića nije… »
Noć NBA rekorda: Branson ubacio 61, Majami dobio 60 razlike

Noć NBA rekorda: Branson ubacio 61, Majami dobio 60 razlike

Sport klub 30.03.2024
Džejlen Branson postigao 61 poen jutros u Teksasu i postavio rekord karijere, ali to nije bilo dovoljno Njujork Niksima da izbegnu poraz od San Antonio Sparsa. Svi Bransonovi saigrači ubacili su zajedno 65 poena, tako da je domaćin na kraju stigao do… »
Branson spržio mrežicu 61 poenom, ali je i to bilo malo pored Vembanjame VIDEO

Branson spržio mrežicu 61 poenom, ali je i to bilo malo pored Vembanjame VIDEO

B92 30.03.2024
Pored partija srpskih košarkaša, kao i poteza Luke Dončića, veče u NBA ligi obeležio je košarkaš Njujork Niksa Džejlen Branson. Omaleni plejmejker je u meču San Antonio Sparsa (130:126) ubacio čak 61 poen, uz još šest asistencija i četiri… »
Istorija: Vembanjama odigrao meč kakav nije viđen 30 godina, a šta tek reći o igri zvezde NJujorka (video)

Istorija: Vembanjama odigrao meč kakav nije viđen 30 godina, a šta tek reći o igri zvezde NJujorka (video)

Večernje novosti 30.03.2024
Viktor Vembanjama postigao je 40 poena uz 20 skokova i 7 asistencija u pobedi San Antonio Sparsa nad Njujork Niksima (130:126), on je tom utakmicom ispisao istoriju, a ipak nije bio najbolji na terenu.... FOTO: Tanjug/AP Talentovani Francuz visok 224… »
Jokić igrao povređen i ponovo bio najbolji: Upaljen alarm u Denveru, sada se sve zakomplikovalo VIDEO

Jokić igrao povređen i ponovo bio najbolji: Upaljen alarm u Denveru, sada se sve zakomplikovalo VIDEO

Nova 30.03.2024
Košarkaši Denver Nagetsa poraženi su kod kuće u meču NBA lige od Minesote sa 111:98 i zbog toga su pali na treće mesto Zapadne konferencije. Upaljeni su svi alarmi u Denveru pred kraj sezone i u preostalih osam utakmica pobede će biti moranje, a za… »
Jokić odličan uprkos povredi zgloba: Denver izgubio prvo mesto, Nikola bez dovoljne pomoći saigrača (video)

Jokić odličan uprkos povredi zgloba: Denver izgubio prvo mesto, Nikola bez dovoljne pomoći saigrača (video)

Hot sport 30.03.2024
Jokić nije mogao sam Košarkaši Denver Nagetsa ostali su bez prvog mesta na Zapadu nakon poraza od Minesota Timbervulvsa – 111:98 Nikola Jokić je odigrao standardno dobar meč, uprkos povredi ručnog zgloba, postigao je 32 poena, 10 skokova i pet… »
Jokićeva odluka da igra povređen je šokirala i melouna! Trener Denvera otkrio kakve probleme ima Srbin - "On prolazi…

Jokićeva odluka da igra povređen je šokirala i melouna! Trener Denvera otkrio kakve probleme ima Srbin - "On prolazi…

Kurir 30.03.2024
Košarkaši Denvera izgubili su od Minesote rezultatom 111:98 i tako ostali bez prvog mesta na zapadu. Želeli su Nagetsi po svaku cenu da dobiju ovu utakmicu, čak je i srpski as Nikola Jokić igrao povređen, i uprkos tome "vukao" je koliko je mogao, pa… »
Jokića muči povreda: "Navikao sam na bol"

Jokića muči povreda: "Navikao sam na bol"

Sportske.net 30.03.2024
Jokić je nosio Nagetse u porazu kod kuće od Timbervulvsa 111:98, a već mori muku sa povredom zgloba leve ruke i kukom. Na konferenciji za medije je naveo da se privikao na bolove prilikom šuta. "Veoma verujem medicinskom delu tima i doktorima, tako da… »
Jokić: Navikao sam na bol

Jokić: Navikao sam na bol

B92 30.03.2024
Srpski centar Nikola Jokić iznenadio je čak i trenera Denver Nagetsa Majka Melouna zaigravši prethodne noći u meču protiv Minesota Timbervulfsa. Po sopstvenom priznanju, igrao je preko povrede koju vuče već neko vreme. Ubacio je 32 poena, imao 10… »
Drama! Zakuvalo se! Denver izgubio od Minesote i ostao bez prvog mesta - Jokić igrao povređen, i opet im održao čas…

Drama! Zakuvalo se! Denver izgubio od Minesote i ostao bez prvog mesta - Jokić igrao povređen, i opet im održao čas…

Kurir 30.03.2024
Košarkaši Denvera izgubili su od Minesote rezultatom 111:98 i tako ostali bez prvog mesta na zapadu. Želeli su Nagetsi po svaku cenu da dobiju ovu utakmicu, čak je i srpski as Nikola Jokić igrao povređen, i uprkos tome "vukao" je koliko je mogao, pa… »
Jokić izgubio prvo mesto u NBA: Problemi za Denver pred odbranu titule!

Jokić izgubio prvo mesto u NBA: Problemi za Denver pred odbranu titule!

Mondo 30.03.2024
Srpski košarkaš blistao, ali nije mogao sam da pobedi jedan od najboljih timova lige. Srpski košarkaš blistao, ali nije mogao sam da pobedi jedan od najboljih timova lige. Košarkaši Denver Nagetsa poraženi su na svom terenu od Minesote (110:98), a… »
Meloun o povredi Jokića: "Bio sam iznenađen što je igrao večeras"

Meloun o povredi Jokića: "Bio sam iznenađen što je igrao večeras"

Telegraf 30.03.2024
Trener Nagetsa izrazio je zahvalnost svom igraču zbog žrtvovanja za tim. Nikola Jokić je bez ikakve sumnje pravi lider svog tima, o čemu svedoči i izjava Majkla Melouna nakon utakmice sa Minesota Timbervulvsima. On je izjavio kako je Jokić igrao… »
Nastavlja se drama na Zapadu: Denver ispustio prvo mesto, Jokić uprkos povredi odličan u porazu od Minesote

Nastavlja se drama na Zapadu: Denver ispustio prvo mesto, Jokić uprkos povredi odličan u porazu od Minesote

Telegraf 30.03.2024
Ova dva tima će se ponovo sastati početkom aprila, a taj meč bi mogao biti značajan za konačni plasman. Denver Nagetsi ostali su bez prvog mesta na zapadu nakon poraza od košarkaša Minesota Timbervulvsa, koji su slavili rezultatom 111:98 nakon… »

Vesti dana »