Povezane vesti

"Nije čudo što moje reči Borislav Novaković ne razume" Vučević: "Za njega je smisao bavljenja politikom služenje…

"Nije čudo što moje reči Borislav Novaković ne razume" Vučević: "Za njega je smisao bavljenja politikom služenje…

Dnevnik 01.04.2024
Predsednik Vlade Srbije i ministar odbrane Miloš Vučević reagovao je na izjavu Borislava Novakovića nakon što je Vučević predložen za mandatara. - Za mene je smisao bavljenja politikom služiti sopstvenom narodu i sopstvenoj državi. Sve što… »
"Nije čudo što moje reči Borislav Novaković ne razume" Vučević: "Za njega je smisao bavljenja politikom služenje…

"Nije čudo što moje reči Borislav Novaković ne razume" Vučević: "Za njega je smisao bavljenja politikom služenje…

Kurir 01.04.2024
Bonus video: 06:15 Milos Vučević Predsednik Vlade Srbije i ministar odbrane Miloš Vučević reagovao je na izjavu Borislava Novakovića nakon što je Vučević predložen za mandatara. - Za mene je smisao bavljenja politikom služiti sopstvenom narodu… »
Vučević: Moje reči Borislav Novaković ne razume

Vučević: Moje reči Borislav Novaković ne razume

B92 01.04.2024
Predsednik Srpske napredne stranke oglasio se saopštenjem povodom izjave Borislava Novakovića. "Za mene je smisao bavljenja politikom služiti sopstvenom narodu i sopstvenoj državi. Sve što radim u cilju je realizacije politike u koju verujemo, a… »

Vesti dana »