Povezane vesti

Srećna sam što sam Imala oba roditelja: Tanja Savić o detinjstvu i odrastanju - "Imala sam najbolju drugaricu..."

Srećna sam što sam Imala oba roditelja: Tanja Savić o detinjstvu i odrastanju - "Imala sam najbolju drugaricu..."

Večernje novosti 02.04.2024
TANjA SAVIĆ jednom prilikom je otkrila kakvo je bilo njeno detinjstvo, ističući da je najsrećnija što je pored sebe imala oba roditelja i što su oni i dan danas zajedno. Foto: Novosti - Bilo mi je prelepo. Sećam se da sam baš bila bezbrižna… »
"Srećna sam što sam Imala oba roditelja" Tanja Savić o detinjstvu i odrastanju: Imala sam najbolju drugaricu...

"Srećna sam što sam Imala oba roditelja" Tanja Savić o detinjstvu i odrastanju: Imala sam najbolju drugaricu...

Kurir 02.04.2024
Tanja Savić jednom prilikom je otkrila kakvo je bilo njeno detinjstvo, ističući da je najsrećnija što je pored sebe imala oba roditelja i što su oni i dan danas zajedno. - Bilo mi je prelepo. Sećam se da sam baš bila bezbrižna, slobodna. Baš… »
Tanja Savić o detinjstvu: "Srećna sam što sam imala oba roditelja, pamtim da..."

Tanja Savić o detinjstvu: "Srećna sam što sam imala oba roditelja, pamtim da..."

Telegraf 02.04.2024
Tanja se pohvalila i da ima prijatelje za ceo život, te da drugastva iz detinjstva neguje i dan danas. Tanja Savić jednom prilikom je otkrila kakvo je bilo njeno detinjstvo, ističući da je najsrećnija što je pored sebe imala oba roditelja i što su… »

Vesti dana »