Povezane vesti

Stefan Karić se javno izvinio mami male Danke: "Dao sam sebi za pravo, Bog neka mi oprosti..."

Stefan Karić se javno izvinio mami male Danke: "Dao sam sebi za pravo, Bog neka mi oprosti..."

Telegraf 05.04.2024
4. aprila Srbiju je pogodila tragična vest. Bivši zadrugar Stefan Karić se oprostio od Danke Ilić, koja je tragično ubijena u drugoj godini, a osumnjičeni su S.J. (50) i D.D. (50), obojica iz Bora. Stefan je takođe uputio javno izvinjenje i… »
Đaniju pune oči suza dok se obraća ljudima, nakon ubistva Danke otkazao nastupe: "Neću doći, razumite..."

Đaniju pune oči suza dok se obraća ljudima, nakon ubistva Danke otkazao nastupe: "Neću doći, razumite..."

Telegraf 05.04.2024
4. aprila Srbiju je pogodila tragična vest. Mnoge poznate ličnosti iz minuta u minut se oglašavaju kako bi se oprostili od Danke Ilić, koja je tragično ubijena, a osumnjičeni za stravičan zločin su S.J. (50) i D.D. (50), obojica iz Bora. Takođe… »
Dao sam sebi za pravo, neka mi bog oprosti! On se javno izvinio majci ubijene Danke, ne može da sakrije tugu!

Dao sam sebi za pravo, neka mi bog oprosti! On se javno izvinio majci ubijene Danke, ne može da sakrije tugu!

Alo 05.04.2024
Juče je cela Srbija zanemela nakon stravične vesti. Stefan Karić oprostio se od male Danke Ilić koja je ubijena u drugoj godini života. Bivši zadrugar je uputio javno izvinjenje majci tragično nastradale devojčice. - Dušo mala počivaj u miru -… »

Vesti dana »